Fetišismus? Přítel chtěl sex v zimních bundách

evickatom
18. srp 2015
Zdravím. S přítelem jsme spolu 2 roky. Ve všem si rozumíme, až na jednu věc. Všimla jsem si u něj zvláštní úchylky a to na zimní bundy. Dříve jsem to vůbec neregistrovala. Ale jednou před sexem mi řekl, že by chtěl, aby jsme při tom měli zimní bundy. Vůbec jsem nechápala, ale vypadlo z něj že se mu strašně líbí ženy v zimních bundach. Nevím co si o tom mám myslet. Jedná se o nějaký projev fetišismu?
lv
18. srp 2015
asi jo, holka..musí v tom bejt trochu vedro 🙂
evcann
18. srp 2015
@evickatom v téhle oblasti je možné všechno 🙂
werik153
20. srp 2015
A nedělal si jenom srandu ? 🙂
elnina97
25. lis 2016
Ne nedělal mám doma to sami 😉
tammm
25. lis 2016
A jaký to teda je? Jsou horší uchylky 🙂
elnina97
26. únor 2018
@tammm je to blaznivi ale tak nak sem si zvykla no . 🙂
katty77
26. únor 2018
To není tak hrozný a osobně bych ocenila, že v tobě má takovou důvěru, že tě o to požádal. Spíše převládá strach ze zesměšnění a pak jsou lidi zbytečně v sexu nespokojení... Vyhověla bych mu, nikomu to neubližuje a jestli se mu to líbí, měla bych radost, že mu můžu sex zdokonalit....
elnina97
26. únor 2018
@katty77 asi tak.. ale ten kdo to nezazije nevi ocem mluvi 🙂
katty77
26. únor 2018
@elnina97 jasný, to platí úplně o všem 😉
jancabr
26. únor 2018
Zimní bunda je ještě v pohodě. Buď ráda, že ti třeba neřekl: Víš, mě rajcuje když se převléknu do dámského spodního prádla. Pak v tom jdu na procházku, onanuju na veřejnosti a nejvíc mě vzrušuje, když mě někdo načapá.
To že se "přiznal" a svěřil se ti, je úžasná odvaha. Já třeba začala mnohem víc nosit sukně a šaty, protože se to manželovi líbí a já ho ráda tak trochu zlobim 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli