Film "Zítra". Víte, jak se jmenuje v originálu?

val1
9. pro 2011

Moc Vás zdravím. Potřebovala bych poradit. Je to tak dvacet let, co jsem viděla v ČT film, který byl přeložený do češtiny s názvem "Zítra".
Bylo to o mladé klavíristce, která šla večer domů a napadli ji motorkáři, ti jí skřípli prsty do dveří. Ona se léčila na klinice, kde potkala kluka, láska jako trám...bla bla bla...romantika...no a on měl asi rakovinu a umřel. Končí to tím, že ona se vzbudí na lodi a na dveřích je napsáno Zítra.
Vůbec netuším, zda byl film italský, americký...ale moc se mi líbil a chtěla bych ho vidět. Neznám ani herce ani rok natočení. Tak mě napadlo, jestli třeba někdo z vás nemá doma ten film a víte, jak se jmenuje v originálu nebo herce, rok natočení...Ráda bych to znovu viděla a udělala radost i mojí sestře se kterou jsme měly hysterický záchvat pláče 😵 😀 😀 chtěla bych jí potěšit a ten film pustit a zavzpomínat na staré časy🙂.
Moc děkuji za každou radu🙂.

val1
autor
10. pro 2011

@ivona83 to je onooooooooo 😵 . Moc Ti děkuji 😉 .

val1
autor
10. pro 2011

Jen škoda, že nejde nikde stáhnout☹.

mamkamarketa
13. pro 2011

zkus stahnou na vuze,ale bude to nejspis v origibale

mamkamarketa
13. pro 2011
marvach
21. črc 2012

ahoj Val,narazila jsem na tvůj příspěvek.Já tento film hledám už léta., je fakt moc hezký, psala jsem do Čt a tam mi taky neporadili...na netu jsem ho nenašla a ani na dvd.Ty jsi ho někde objevila? Díky za odpověd.Marie