Firma Ecf a odstup od smlouvy

janulle22
30. led 2010

Ted jsem videla reportaz v obcanske judu, ze lidi jim naletely. Jde o to, ze podepisete smlouvu a nemusite platit nejakych 20 tis, ale budete si platit pojisteni minimalne 3 roky. pokud ne budete platit pokutu 20tis.

Ja jsem si chtela prividelat na materke, tak jsem sla na pohovor. Tam jsem musela podepsat benefitni smlouvu. jenze jsem si to pak rozmyslela, tak jsem tam sla ze chci odstoupit od smlouvy, bylo to 11 dni od uzavreni smlouvy. Pan reditel asi 25lety kluk mi rekl, ze to musi poslat do Prahy a ze mi do 14 dni prijde vyjadreni.Zatiom nic nedoslo.je to 14 dni. Zatim jsem nepodespala to pojisteni takze teoreticky jim nevzniukla zadna skoda. Nevim co mam delat.
Je tu nekdo kdo by mi poradil jak mam postupovat?Jsem nestastna a vidim jak jsem blba... ☹

hga
30. led 2010

co bolo obsahom tej benefitnej zmluvy?

odstupenie od zmluvy je jednostranny ukon. ziadne vyjadrenie od nich nie je potrebne.

na 99% im ziadna skoda nevznikla ani vzniknut nemohla. jedine co mozu ziadat je zmluvna pokuta, ak bola dohodnuta v zmluve.

janulle22
autor
30. led 2010

hga co konkretne by jsi potreboval vedet...? o smluvene pokute nevim, rekli mi, ze kdyz si budu platit ty tri roky to pojisteni, a v te dobe prestanu, tak jim zaplatim nahradu skody 20 tis...nevim jestli je to i to ze jsem nepodepsala pojisteni jen smlouvu 😅

hga
30. led 2010

ak na tej zmluve ktora bola podpisana nie je zmluvna pokuta tak je mozne ju vypovedat alebo odstupit od nej bez nasledkov. viac sa neda povedat bez toho aby bol znamy obsah zmluvy.

janulle22
autor
30. led 2010

mam u smlouvy doba trvani
benefitni smlouva se uzavira an dobu urcitou 3roky ode dne podpisu smlouvy
smlouva konci- uplynutim doby
-zanikem poskytovatele bez pravniho nastupce
- dohodou ucastniku smlouvy
- smrti prijemce
- odstoupenim od smlouvy nekterou ze starn z duvodu uvedenych v zakone

platebni podminky

- prijemce je povinen za sluzby poskytovane mu na zaklade teto smlouvy poskytovateli uhradit pausalizovanou nahradu nakladu ve vysi 20ti + dph a to nejpozdeji do 14 dnu od podpisu smlouvy. Pausalizovana nahrada zahrnuje i vynalozene vydaje poskytovatele, ktere vznikaji a poskytovatel je povinen je uhradit vzdy. Pausalizovanou nahradu nakladu ve vysi 20tis +dph lze take uhradit fornmou rocnich splatek a to ve vysi 10tis v jednom roce, 5tis ve duhem roce a 5tis ve tretim roce.
Prijemci ktery dobrovolne uzavre smlouvu o zivotnim pojisteni prostrednictvim poskytovatele ve smyslu cl. III.odst. 1 pism. d) za podminek uvedenych v podminkach o poskytnuti bonusu a takovou smlouvu o pojisteni bude urcitou dobu plnit vznikne pravo na poskytnuti slevy ve vysi 19.999kc+ 20%dph

tak snad jsem ti trocha priblizila co je ve smlouve 😅

hga
30. led 2010

nie je mi jasne co je ale obsahom tej benefitnej zmluvy. obcZ taku zmluvu nepozna, aky je zmysel uzatvorenia tej zmluvy?

janulle22
autor
30. led 2010

1. poskytoval se zavazuje poskytovat prijemci za uplatu poradenstvi v oblasti produktu financniho trhu a soubor dalsich sluzeb a firemnich vyhod(benefitu) specifikovanych v cl. III. odst. 1 teto smlouvy, prijemce tyto prijima za podminek nize uvedenych.

2. Prijemce ma zejmena moznost na zaklade teto smlouvy zjistovat od poskytovatele podrobne informace o pojistnych, uverovych, , hypotecnich aj podminkach ruznych financnich ustavu v siroke skale produktu financniho trhu a vyuzivat je pro vlastni potrebu.Tim ma moznost zajistit si nejvyhodnejsi podminky pro pojisteni, pujcky, hypoteky, leasing, penzijni pojisteni, stzavebni sporeni apod., vysi placeni pojistneho kryti, vysi pujcek a uroku, zjistit porovnanim vyhodnost jednotlivych nabidek apod.Eliminuje si tak rizika spatnych nebo zbytecnych inevstic na financnich trzich.

hga
30. led 2010

podla toho sa mi zda ze je treba uzavriet tu poistnu zmluvu aby namiesto 20 tis sa "cena" znizila na 1 Kc. otazka je aka je ta "urcita doba" na kt. treba uzavriet poistnu zmluvu.

vase odstupenie od zmluvy bude pravdepodobne neplatne, dovody kt. su uvedene v zakone pravdepodobne nenastali.

janulle22
autor
30. led 2010

ano musim uzavrit pojistku aby sem neplatila tech 20ti ale jen jednu korunu. musim to platit 3roky po 800kc ...

jak nenastaly... ato ze chci odstoupit od smlouvy a podle zakonika je myslim 30 dni od podepsani smlouvy to jako nejde?

janulle22
autor
30. led 2010

ja jeste nemam podepsanou smlouvu na pojisteni...

hga
30. led 2010

nepoznam cesky ObcZ ale podla slovenskeho nie je mozne len tak odstupit od zmluvy.

janulle22
autor
30. led 2010

aha hmm tak ti dekuji za cas ... 🙂

hga
30. led 2010

osobne by som tu poistnu zmluvu uzavrel, zaplatil 1 Kc a snazil sa (po 1-3 mesiacoch) odstupit/vypovedat poistnu zmluvu.

najlepsie riesenie je ist za advokatom (ceskym).

janulle22
autor
30. led 2010

no pokud vypovim smlouvu tak jim platim tech 20tis takze to nehrozi... ☹

quathrus
18. únor 2010

Ahoj,taky jsem uzavřel tu proklatou smlouvu.Nedošlo mi to protože mě ujišťovali že se dá od smlouvy kdykoli odstoupit.Ale buď musím 3 roky platit to pojištění (900 kč/měsíc) a nebo jim dát na ruku 20000+ dph.Máte s tímto někdo nějaké zkušenosti ?? Já musím za pár dní dle smlouvy uzavřít to pojištění jinak musím zaplatit těch 20k.Ale problém je že když uzavřu smlouvu s pojišťovnou,tak ta se dá zrušit buď do 2 měsíců od založebí,a nebo až po dvou letech,tohle si vyhrazují zase pojišťovny.Může někdo pomoci ? Už začíná být jasné že jde o podvod,ale jak se teď bránit ?

janulle22
autor
19. únor 2010

gua ja cekam porad na vyjadreni od odstoupeni od smlouvy a nic.. 🙄 mozna zas obcanske judo bude neco natacet, nebo jeste napsat stiznost narodni bance...sice ti to nepomuze ale muzou dostat zase pokutu kdyz to bude vic lidi...a jako ze jich je... se mrkni na stranky juda...

quathrus
19. únor 2010

Udivuje mě jak ty čekáš na vyjádření,oni ti ho nepošlou chápeš,akorát ti na těch 20 000 ještě naskáčou penále a bude z toho třeba 50k.Běž do nejbližší právnické poradny,dneska jsem tam byl,a můžu ti říct že tohle nebude lehké.Nejrozumnější je jim těch 20k zaplatit,a nechat si to právnicky ošetřit.Ale tenhle spor není možno vyhrát,jelikož to nepůjde k soudu,ale bude se to projednávat v souladu s ''Rozhodčí doložkou'' a je jasné že ta je jimi zmanipulována.Kdyžtak se obrať o pomoc na Fabio Jungmann Fiory,tam se dozvíš víc.

janulle22
autor
19. únor 2010

jak neposlou co jeto za jednani...???no to mi ani nerikej 😠

quathrus
19. únor 2010

Proboha proč se pozastavuješ nad tím co je to za jednání ? Myslíš kdyby byli solidní že dostanu půl mega pokutu od národní banky a několik pojišťoven s nimi rozváže spolupráci ? Prostě jim každej den nalítne nějakej blbec jako jsme byli i my,a na tom oni vydělávaj.Máme trošku štěstí že jsme to poznali ještě na začátku,horší by bylo tohle zjistit po půl roce.Ale i tak je to v ... .Jak mi bylo řečeno : oni se nemusí obtěžovat s tím ti něco vysvětlovat,vycházet ti vstříc.Prostě jsi porušila smlouvu tím že jsi neuzavřela IŽP nebo nezaplatila prachy takže ty budeš potrestaná,a já taky,My všichni kteří jsme zjistili co jsou zač.A že těch lidí není málo,počítají se v řádu na stovky kteří proti nim bojují...

janulle22
autor
19. únor 2010

hm

quathrus
19. únor 2010

Bohužel tohle je realita,a moc dobrá a taky pěkně drahá životní zkušenost.

janulle22
autor
19. únor 2010

to mas pravdu...bohuzel...

quathrus
19. únor 2010

Jestli máte s tímto někdo nějaké zkušenosti nebo rady,prosím napište sem.Myslím že mluvím i tady za janullku že rádi přijmeme i s ostatními nějakou pomoc.A tím že tuhle věc přehlédnete,tak tím nepomůžete ani sobě,nikomu a dáte vydělat téhle ... společnosti.

milacha
26. únor 2010

Stejně jako vy všichni se stal obětí i můj syn a to 25.2.2010.Z Vašich dotazů 🙄 jsem nevypátrala žádný postup,který by těmto praktikám zamezil.Mě napadlo pouze jediné a to písemně odstoupit od smlouvy v zákonné lhůtě 14 dní od podepsání dle zákona o ochraně spotřebitele, ovšem nevím jestli se tento zákon na tuto smlouvu vztahuje.Co takhle hromadná žaloba na tuto firmu?

janulle22
autor
26. únor 2010

milaha no resili jsm eto pres ip pac nikdo neporadil... asi nejlepsi by bylo poslat pisemne odstup od smlouvy, nevim zda se to vstahuje na tuto smlouvu... 😒

quathrus
27. únor 2010

nevztahuje

quathrus
11. bře 2010
touzbylo
16. bře 2010

Ahoj Janulle22, s tímhle mám stejný problém jako ty. Máš icq, nebo skype? Kdyžtak si o tom můžeme popovídat.

touzbylo
16. bře 2010

Reaguji na tu firmu ecf.

janmaly
9. pro 2010

@quathrus

Dejte si pozor na podnikavého chlapíka jménem Fabio Jungmann Fiory, tváří se jak kamarád do deště a nejlepší přítel v nouzi, ale nejde mu o nic jiného než si nahrabat.

Z vlastní hořké zkušenosti mohu potvrdit, že pan Jungmann je lhář nejhoršího kalibru. Bez jakéhokoliv zjišťování informací střílí od boku lži a nepravdy, aniž by se obtěžoval ověřit si pravdu. A poskytnuté informace si překroutí tak, aby vyhovovaly jemu.

Vůbec se nedivím, že je to i vyděrač a tahá z lidí za pomoc peníze, proč by se nechtěl přiživit a lživou mediální masáží dostat svoje jméno mezi lidi? Já se jen divím, že je tolik blbých lidí, kteří mu na to skočí a ještě ho budou hájit.

Však si to poslechněte a přečtěte sami, sám se usvědčil...

http://www.dejtesipozor.cz/
http://www.dejtesipozor.cz/dokumenty.html
http://www.dejtesipozor.cz/files/trestni_ozname...

alexstransky
15. pro 2010

Jak zde můžete doporučovat člověka jako je Jungmann Fiory? Akorát po paní janulle22 bude chtít poplatek dopředu který když nedostane tak vymůže a nakonec ji stejně nepomůže.
Zastávám váš názor pane Jane M.
zde jsou další fakta
http://podvodnik-fiory.blog.cz/
http://fabio-fiory-podvodnik.blogspot.com/