Fitness / Posilovna, Praha. Poraďte

freshmeat
22. čer 2008

Zdravim. Idem na tyzden do Prahy, a kedze denne cvicim v posilovni tak by som potreboval poradit nejaku normalnu posilovnu v Prahe. Budem byvat na Druzicovej v Ruzyni, kusok od letiska, cize idelane niekde v okoli. Moze byt aj dalej, hlavne aby sa tam dalo lahko dostat autom a parkovat. Bolo by fajn ak by vstup nebol casovo obmedzeny.

nobody
22. čer 2008

a proč zrovna tady ..

na netu najdeš určitě až moc

andira001
22. čer 2008

nobody - proč by se nemohl zeptat, asi ho zajímá, jaké kdo má zkušenost, ne??i. Na netu sice nejdeš odkazy, ale to jak to vše..

Freshmeat - já chodím do fitka na Zličíně, je to tam úplně nové, čisté, není tam skoro nikdy narváno. Podívej se na www.sipkova.cz , určitě doporučuji!!! A z Ruzyně to budeš mít kousek, parkování no problem 😉

nobody
22. čer 2008

může, to je jasná věc

freshmeat
autor
22. čer 2008

nobody: Nuz preto, ze poznam len dve ceske diskusne fora a pytat sa to na stranke o autach sa mi zdalo este nevhodnejsie. Navyse sem manzelka stale chodi, tak preto.

Andira: dik, pozriem to. Zlicin je fajn, aspon si po cviceny nakupim hned nieco na jedenie 😉

aponchie
22. čer 2008

neni tam factory pro?

andira001
22. čer 2008

aponchie - factorypro už patří pod Holmes Place, je tam možné chodit pouze jako člen a musíš se uvázat na X měsíců předem, což nevím, jestli by pro freshmeat bylo optimální...
Jinak Holmes Place je super, chodila bych tam, ale nemají hlídání dětí, takže mají smůlu 😅

freshmeat - to je na tom nejhorší, že člověk vyleze z fitka a je tam hned na ráně stánek se super zmrzlinou a ještě supermarket k tomu 😀 Ale je to bezvadný na využití času, já si vždycky zaběhám nebo zaspinninguju a pak ještě hned nakoupím, malá si zatím pohraje, takže paráda 🙂 Navíc je to tam fakt čisťounké a moderní 🙂 Stroje ve fitku taky super.

aponchie
22. čer 2008

to ja nevim ja tam nechodim ..jen me to napadlo 🙂

andira001
22. čer 2008

aponchie - jasně, v poho, o tom moc lidí neví, i když HP koupil FP už někdy vloni, stránky se ale změnily teprve nedávno 😉

nobody
22. čer 2008

a já nevím o žádný v Praze no 😀

ale dobrý vědět, kdyby náhodou se to hodilo

niki2
22. čer 2008

Freshmeat, v Ruzyni je posilovna v hotelu Port, respektive Skandinavia (jsou spojene, ale ten Port je znamejsi). A potom je velke fitko na Evropske (to je hlavni trida z letiste smerem do Dejvic) ve Fakulte telesne vychovy a sportu, hned pod Divokou Sarkou.
Andira - ve Factory (Holmes Place) je hlidani deti, aspon na Smichove jo, a pokud jsi mela kartu do Factory, tak se nikam uvazovat nemusis, pokracujes na starou kartu...

andira001
23. čer 2008

Niki, díky za tip 😉 S tím hlídáním to jsou dobré zprávy, snad berou i miminka 🙂

niki2
23. čer 2008

Andira, miminka berou, maji to tam i hezke, ale puvodne to bylo zdarma kdyz cvicis, potom za 30 a ted uz za 50. Jelikoz mam deti dve, tak posledni dobou hlida babicka 😉

andira001
23. čer 2008

Aha no tak to je super a máš na mysli HP na Smíchově (bývalé FP) nebo HP, který je v bývalým Carrefouru u Anděla??? Díky 😉 🙂

niki2
23. čer 2008

To jsem zapomnela napsat, myslim puvodni Factory na Smichovskem nadrazi. Na Andelu jsem se ptala a tam ani ta karta neplati.

andira001
23. čer 2008

tak díky moooc , ve FP mají super rozvrh spinningu, na Zličíně u "Šípků" ho mají jen ráno a pak večer, což mi nevyhovuje, tak to hned zítra provolám 🙂

niki2
23. čer 2008

ja na spinning moc nejsem, ale objevila jsem supr cvicitele, jmenuje se Michal Subr, ma docela blaznivy hodiny tanecniho aerobiku, super muzika, ja jsem drevo, ale odchazim nadsena. Jak mas velkou holcicku?

andira001
23. čer 2008

aha, tak já zase nejsem moc na aerobic 😅 , jsem individualista asi nebo co 😀 Většinou chodím běhat delší vzdálenosti nebo spináč a taky posilku.. Nikoušovi je už skoro 11 měsíců 🙂 Ale na toho Subra se podívám, když říkáš, že je super 😅

freshmeat
autor
27. čer 2008

Caute, takze som stihol vyskusat len dve posilky. Bol som v Sporting-Apis, z ktoreho som ale bol sklamany, aspon to nebolo drahe. Mali dost malo strojov a navyse tam bolo strasne teplo (hlavne v casti kde su kardio stroje), nemaju tam totiz klimu, len take stropne ventilatory, a aj to len pri cinkach. Bola to v podstate taka klasicka sidliskova posilovna, nieco ako mam doma.
Vcera som bol aj v Zlicine, a to bolo fajn, taka typicka moderna posilovna. Kopec strojov, telka, klima a pod. Lutujem, ze som tam nesiel uz v pondelok, lebo so si tam fajn zacvicil...
(Inak neviete kedy zacina v piatok v prahe dopravna spicka, pojdem pookruhu smerom na brno. Chcel by som ist cim skor ale bojim sa, ze stihnem najvacsi napor)

mata.mata
27. čer 2008

freshmeat, zacinaji prazdniny, tak nevim-nevim jak to bude vypadat, jinak tuhle trasu davam a po obede je to kriticky...