Fleky od opalovacího krému. Jak se jich zbavit?

bohumilakupkova
16. kvě 2022

Máte tip, jak se zbavit žlutých skvrn od opalováku? Žlučové mýdlo, jelen a ani vyprání v aktivním kyslíku nepomohlo. Kdybyste chtěly, aby flek zrůžověl,dejte na to Savo. 🤦‍♀️😀 Máte zkušenost s nějakým krémem, který to nedělá? Už mě štve, že je vše po létě na odpis jen kvůli skvrnám z opalovacího krému. 🙁

lv
16. kvě 2022

Tak sem si sednu, chodit jenom v černým/tmavým mě taky extra nebaví. A samozřejmě sem tam zapomenu, vezmu bílý, drahý a je po něm

piggy123
16. kvě 2022

Tyhle fleky nám dělala Nivea. Potom jsme jednou byli na dovolené, kde nám Nivea došla, a tak si koupili nádherně vonící a krásně se vstřebávající Havaiian Tropic a od té doby nekupuju nic jiného! Fleky nám nedělá 🙂 měli jsme 30, 50 i verzi voděodolnou Sport a všechno super 👍

hojda
16. kvě 2022

taky mě zajímá jestli se povedlo někomu odstranit

bohumilakupkova
autor
17. kvě 2022

@piggy123 Děkuji za tip. Koukala jsem, že verzi pro děti asi nedělají, ale koupím sensitive a snad to bude ok.

@lv
@hojda Trochu vybledly po namočení do horké vody s aktivním kyslíkem a růžové zbarvení od Sava tím úplně pustilo. Fleky jsou tam bohužel pořád, ale lepší než nic. Jediné, co aspoň trochu pomohlo... Ale ráda bych nějaký zázrak. 😀

hojda
18. kvě 2022

@bohumilakupkova ja daval vybelit na slunicko, ale jeste to tam je.

sabina82
19. kvě 2022

Dobrý den vyzkoušejte tenhle prášek pomůže se zbavit veškerých skvrn.Ted je právě
v akci 🙂 tohlehttps://www.dedra.cz/cs/cp0900-oxydoo-rapid-11-...