Fly Lady. Máte s tím zkušenost?

simlenka
27. čer 2008

včera jsem zakoupila Betynku a tam na mě vybafl článek o tzv. Flylady - jde o to, že vám "kdosi" radí jak uklízet a co uklidit ten a ten den 😅
máte s tím někdo zkušenost?
Docela mě to zaujalo a chystám se to hnedle vyzkoušet

haluskacz
27. čer 2008

ahoj, s tim zkusenost mam. Je to deeesne americky, denne ti prijde hafo mailu o tom, co mas delat (zaklad je rano si obout boty a mit nablejskanej drez). Kazdej den otevres mail, ktery zacina slovy: "kdepak mas boty? a jak vypada drez?" Vydrzela jsem to asi tyden 😀

simlenka
autor
28. čer 2008

😀 tak já jsem sice bosa, ale právě jsem nablejskala dřez a prokousávám se úvodním mailem - jsem na sebe zvědavá, ale ta teorie se mi zatím dost líbí 😅 (i ten nablejskanej dřez 😀 )

haluskacz
28. čer 2008

jo, ta teorie je celkem dobra a neco jsem si z toho i vzala, ale prijde mi fakt zbytecny cist ty maily k tomu, coz je ovsem zaklad celyho systemu. Na nablejskanej drez kaslu, ale snazim se nezakladat doma loziska bordelu, a kdyz uz je zalozim, tak s nima rychle neco udelat.

gilotek
28. čer 2008

holky a napíšete mi kde se můžu nějak registrovat na posílání těch chytrých mejlů? 😀

natalien
28. čer 2008

Nápad super, ale ještě by se někdo mohl stavit a uklidit 😅

schwarzovka
28. čer 2008

tp zní zajímavě, co to je? A jak si seženu, jak píše Gilotek ty chytré emaily? 😀

aniska
28. čer 2008

to akoze je cooo.. to ako preco obut boty po prebudeni, hadam nasadit kridla a letiet ked fly lady..

haluskacz
29. čer 2008

ja nevim, jesti uz to existuje i v cestine, ale origos americky jsou tady: www.flylady.net

simlenka
autor
29. čer 2008

napište na mail lidakos@seznam.cz, ať vám posílá maily o fly lady a ona vám to všechno pošle - já bych rozesílala, ale mám net na prrrrrrddd - jsem připojená přes mobil a kolikrát mi to vůbec nefachá ☹

já bych řekla, že to něco do sebe fakt má, zatím se tady tím pročítám a prolouskávám tu haldu informací, ale zítra mi přijde první mail, co uklidit, tak jsem na sebe zvědavá 😀

poletucha
29. čer 2008

tak to je mazec, slysim o tom poprvy a prijde mi to teda dost uhozeny 😅 Svoji domacnost si uklizim podle sebe a hlavne podle potreby, urcite bych si precetla mail a pak sla udelat neco,co je v ty chvili treba naprosto zbytecny 😕

schwarzovka
29. čer 2008

simlenka: děkuju, už jsem poslala mejlika, tak už čekám....to jsem na to zvědavá 🙂

simlenka
autor
30. čer 2008

já zatím čekám na instrukce pro dnešek 😔 tak jsem se jen pustila do toho ranního rituálu 🙂

s.arik
30. čer 2008

obávám se, že vím sama velmi dobře, co je třeba uklidit.

dokonce tuším i optimální pořadí činností.

mám jen dva problémy: začít a vydržet 😀

haluskacz
30. čer 2008

sari, hrebicek na hlavicku 😀

s.arik
30. čer 2008

ale dovedu pochopit, že maily můžou někoho motivovat, alespoň určitou dobu

kalo
30. čer 2008

Ty blááááho!!!!! 😀 Ještě aby mi někdo organizoval domácí úklid!!!!! Jsem ráda, že si naprosto všechno řídím sama...To je poměrně šílené 😀 😀 😀
Když se mi nechce, tak ten den je bordel...naopak když mě chytne rapl, mám vypulírováno...Po pejskovi podlahu luxovat a vytírat denně...to mi nikdo neodpáře....

Ale jak píše NATALIEN: kdyby po přečtení mailu někdo zazvonil, že to všechno udělá, tak to bych brala 🙂

anngie
5. črc 2008

no holky musím se přiznat že mě to zaujalo, taky jsem to četla v Betynce 🙂

aknela75
5. črc 2008

Souhlas se s.arik. Taky vím, co je třeba uklidit, jen se k tomu přinutit a vydržet. 😀 Dokonce se na to dokážu dívat puntíčkářskýma očima, ale sama punťa nejsem. Jen to prostě dokážu. 😉

musko
5. črc 2008

súhlas sarik 😉

s.arik
5. črc 2008

včera jsme chytla náladu, vydrbat koupelnu....už týden vypadala děsně, když se mi nechce, tak nerobím 😀 😝
no jenže jsem vydrhla umyvadlo a vanu, načež začalo dítko brečet (z nudy) a tatínek není s to, dítko řádně zabavit na déle než 10 minut 🙄
takže porcelán se blýská, ale na policích vrstva prachu 😒 jak tohle řeší Fly Lady? 😀