FN Motol dětské lůžkové. Jaké jsou tam služby?

mikulka
23. kvě 2009

Holky, kdo jste ležely s dětmi v Motole, jaké to tam bylo?
Měly jste na pokoji příslušenství? Kolik vás tam bylo? A jaký byl režim?
Na jídlo prý musí maminy chodit někam do jiné budovy...

Uvítám každé info.

ldc2018
22. kvě 2019

Ahoj, ja teda na motol nevzpominam moc rada. Ja tu lezela 4 mesice a lidi s vami jednaji jako s bezpotrebnym materialem. Vse se toci okolo ditete a vy jste pro ne nic. Porad mi bylo vycitano ze u male nejsem nonstop a ze mam i sve potreby si na chvili odskocit a kdyz jsem po tydnu chtela jet domu na noc si vyprat a manzelovi navarit a zalit kytky, postarat se o kocku, doktorka mne psychicky dost rozlozila ze pro mne neni dite prioritou a ze mne tu dite potrebuje nonstop. To je sice krasny ale v Praze mam sice dite, ale celou domacnost v Plzni a tam take potrebuji. Hruza!!! Pece o dite je tu skvela, ale na matky tu nikdo ohledy nebere.

ldc2018
22. kvě 2019

Mluvim o chirurgickem oddeleni. 3,5 mesice se tu ke mne chovali perfektne, ale pak se to zlomilo. Vubec nechapu doktorku, ze vyviji na matky takovy psychicky natlak a neberou ohledy na celou rodinu, ale vsechno jen dite dite a vy jste nic, pokud nemate 200% nasazeni a nesedite u toho boxu nonstop a pomalu si nemuzete odskocit ven do bufetu, pak diky tomz psychotlaku mate pocit ze jste krkavci matka.
Bydlela jsem na ubytovne protoze pro mne za cely tech 4 mesice nemeli pokoj, ale ostatni vsichni uz byli na jednoluzaku a ja furt u boxu s dalsimi 4mi detmi.