Fotograf v Brně. Máte tipy, odkazy?

gabour
21. kvě 2010

Ráda bych našla nějakýho šikovnýho fotografa v Brně. Mám 7-mi měsíční mimčo a chtěla bych fotit spíš jen jeho. Budu ráda za tipy a příp. odkazy. Díky moc, Gábina

gabour
autor
23. kvě 2010

Prosím, nikdo nic? ☹

bufina
23. kvě 2010

Ahoj, koukni sem www.anetabarcova.cz. Poradila mně to jedna hočina tady z koníka 😀 Taky se tam chystám. Oproti jedné u které byla kámoška má tato dobrou cenu.

gabour
autor
26. kvě 2010

Děkuju moc, ale budu ráda i za další 🙂

kotatko
27. kvě 2010

Moc šikovná fotografka je Renata Janásová www.renata.talentgalaxy.com (fotky dětí najdeš v sekci ostatní) v mém albu jsou od fotky v albu moje druhé těhu - fotila sestřinu svatbu. Pokud bys chtěla fotky s rekvizitama můžeš zkusit Věru Zlevorovou ta se na děti specializuje www.babyphoto.cz/

myisiska1
27. kvě 2010

Já se doporučuji paní Zlevorovou. Fotili jsme se u ní s bříškem a pak jsme nechali fotit i malého a naprostá spokojenost. Za 20minut bylo hotovo a fotečky jsou nádherné

gabour
autor
27. kvě 2010

Moc děkuju, určitě něco vyberu 😉

mystique
27. kvě 2010

Ahojky já doporučuji http://www.atelierpd.cz/portfolio/modeling. Nechala jsem se fotit s bříškem a pak i jako rodinka a max. spokojenost. Je tam možnost i vizážistky.

mystique
27. kvě 2010

Ještě jedna z těhotenství. Nafotí opravdu kohokoliv, ikdyž není vůbec fotogenický. Jsem toho zdárným příkladem.

gabour
autor
27. kvě 2010

No, a začínám být nerozhodná 🙂. Všechny fotky jsou tak krásný....
Ale opravdu moc díky.

blanka.k
31. kvě 2010

Ahoj,
přidávám se ke spokojeným "zákaznicím" paní An.Barčové 😉 S malým se tam chystám co nevidět, ale furt ho trápí bříško, takže zatím máme jen těhu fotky

blanka.k
31. kvě 2010

jo, samozřejmě na většině fotek máme i hlavu, ale nechci tady nějak vystavovat svůj ksichtík 😀 takže jsem je ořezala

hannah23
9. čer 2010

Gabour, bufina asi myslí mě, dost se všem líbí naše profi fotky od Anety Barčové, zde se můžeš podívat : http://hannah23.rajce.idnes.cz/Matysek.../
Jinak byli jsme objednaní i k paní Zlevorové, ale přišlo nám, e si hodně diktuje co si máme obléct....
A dostali jsme u Anety slevu 300,-, měli jsme tu největší kolekci a dala nám trochu víc fotek a focení bylo fajn, oblečky si sama plete...

bufina
11. čer 2010

@hannah23 Ahoj, máš pravdu, myslela jsem přesně tebe 😀

gabour
autor
17. čer 2010

@hannah23 Moc děkuju za možnost nahlídnout na fotky. Jsou nádherný. Příští týden jedu konečně do Brna, tak snad něco spáchám. 🙂 Gábina

kachen
21. led 2012

Holky, obnovuju tema. Piste, prosim, tipy na dobreho fotografa v Brne nebo okoli. Chtela bych fotky z exterieru, nejak se mne nelibi lidi do pul tela na cernym pozadi. Zvlast, kdyz na to ted nemam figuru 😀

milada2
21. led 2012

@kachen Aleš Lezatka www.lezatka.cz Fotil nám svatbu a je naprosto super!

kachen
23. led 2012

@milada2 Pekne, tuze pekne. Diky.

gabulinkal
25. led 2012

pěkně fotí Ondřej Driml www.ondradriml.cz. Fotil nám svatbu a můžu ho jen doporučit.

bosorkajarka
18. led 2013

obnovuji diskuzi, máte dobré zkušenosti s fotografem v Brně?

pavlinakubickova
18. únor 2013

nejlepší foto je ve Slavkově!!! 🙂