Fotoknihy - kde je děláte nejraději?

majajaja
8. led 2014

Chtěla bych se zeptat, kde děláte fotoknihy. Já obvykle v Happy foto, pro ročního prcka je to rychlovka, ale teď bych chtěla udělat staršímu synovi k 18 narozeninám a jak nad tím sedím třetí večer, mám pocit, že má Happy foto děsně omezené možnosti. Anebo já mám děsně omezenou fantazii. Nenapadá mě ani styl, taky fotek bylo tenkrát pár a oddělit od sebe části stran čarami se mi nedaří - máte tedy někdo doporučení , že se vám s jiným programem pracovalo lépe? Nebo třeba nějaké ukázky , jak jste si s knihou poradily? 😎 😅

lucieandrlova
9. led 2014

Já dělám vše ve Fotolabu. Zatím jsem spokojená. Pro stálé zákazníky mají různé výhody. Ukázku mohu poslat přes IP.

lucieandrlova
9. led 2014

Jo a ještě Fotolab má teď akci - knihu Tipy a nápady pro vaši fotoknihu za 99 Kč a v ní je poukaz na 300 Kč na fotoknihu. Takže se 200 Kč ušetří...

svasa
9. led 2014

@majajaja ahoj, mám stejný problém, taky na happy foto sedím druhý den, a zatím mi to moc nejde. V happyfotu je teď super akce. Já jsem si návrh nejdřív nakreslila na papír - jako na jakou stránku jakou dobu (dělám foto knihu rodičům ke 40výročí svatby) Teď už jsme rozmístila (opět na papíře) i fotky, ale ten program mi nějak nejde. Kalendáře dělám u Fotolabu a tam je to jednoduší...

majajaja
autor
10. led 2014

@lucieandrlova Ahoj, za ukázku bych byla ráda! Mám mail martinabilova@seznam.cz

majajaja
autor
11. led 2014

Tak jsem s tím za celý týden nepohnula, asi fakt tvůrčí krize. 8)

svasa
14. led 2014

Já jsem po 4 dnech knihu dodělala, i jsem zjistila jak se pracuje s tím programem 🙂