Fusak Emitex. Praly jste ho?

haninka
22. črc 2008

Ahojte maminy,
prala jste ho už některá? na vysačce má 30° a jen ruční praní. Ráda bych ho šoupla do pračky na nějakej "choulostivej" program... tak abych ho nezničila 😒

Díky! 🙂

mirka755
22. črc 2008

dala jsem ho na 30 st na ten urychlený 30 minutový program, nic se mu nestalo 🙂

vrtule83
22. črc 2008

já prala na 40st černo červený a nic se nestalo, je jako nový.

kousinka
22. črc 2008

jé hani teď před hodinou jsem ho vybalila z krabice 😅 a taky zrovna študuju cedulky 😅 ale vzhledem k tomu že co je na ruční praní rvu do pračky na třicet na ruční praní a nikdy se mi nic nezničilo tak snad ... taky bych ho chtěla vyprat ...
ostatně teda pak ještě řešim jak budu prostřihávat ty dírky na popruhy u autosedačky 😀 to bude taky porod u mě 😀

haninka
autor
22. črc 2008

holky díky, tak já ho tam taky šoupnu a děj se vůle boží 🙂

kousi, přišel nám včera, dírky jsem taky študovala..hlavně neprostříhnout ten rantlík. Je mnohem hezčí jak na netu, jsem z něj nadšená, tak by mi ho bylo líto 😒

vojtisek2007
22. črc 2008

Ahoj holky,
tenhle fusak nám už slouží ro - teda když je zima 😀 😀 😀 , taky ho peru v pračce, už několikrát, akorát ty ďoury jsem neprostříhávala - protože do kočáru to nepotřebuje a do sedačky jsem koupila zimní zavinovačku - taky od emitexu - bylo mi líto to prostřihávat...Loni jsme jezdili s kratší verzí, letos už s celým, je fakt super.... 🙂 🙂 🙂

marti7
22. črc 2008

Tenhle fusak je perfektní prala jsem ho taky na 30 a v pohodě a i ty díry na popruhy jsem prostříhla a dobrý 🙂

natalien
22. črc 2008

Ahojky,
nemám Emitex, ale Kaiser a pokud se chystáte prát, tak můžu doporučit, ne klasický prací prášek, ale roztok na spacáky a péřový bundy. Nezanechává fleky a je to šetrný. Prodávájí to ve sportovních potřebách a sáček na 1 praní (1fusaku nebo bundy) stojí do 30,-Kč. Přesný název si už bohužel nepamatuju🙂

yasmin07
22. črc 2008

Ahoj, do kolika měsíců se mimčo vejde do fusaku? Malý bude v zimě necelý rok, tak aby se vešla 😵

vrtule83
22. črc 2008

yasmin07 pokud máš ten 3v1 zam myslím že nebude problém, malé bude v prosinci 18 měsíců a počítám že se bude vpohodě vejít.

yasmin07
22. črc 2008

malý bude v rok v březnu, takže v zimě by se do emitexu mohla vejít, co? 🙂 Nevím, jestli kupovat emitex anebo nějaký starší s beránem. Co je lepší? 😵

vrtule83
22. črc 2008

yasmin já měla starý mo mě s beránkem do hlubokýho a do sporťáku jsem pořídila ten emitexovej a ten je pěkně dlouhej a právě že se můžou udělat ty díry na pásy což jsem já potřebovala

kousinka
24. črc 2008

natali aháá vidíš to mě nenapadlo, toho mám doma celou lahev, peru v něm peřovky 😉 super nápad .. navíc je to bez aviváže...

aknely
24. črc 2008

ahoj holky,
jsem taky priznivec Emitexu 3v1...je moooc krasny, v brzke dobe ho budu objednavat...uz se tesim, takze vase rady mi taky bodnou.. 😉 jinak kdo o nem jeste uvazuje, tak jsme na neho prisli na www.babylife.cz, kde vyjde o trosku levneji nez treba na Detskem ruzku 😉

minea
24. črc 2008

Je to úžasnej fusak, nedám na něj dopustit. Skvělý je, že se dá celej horní díl odepnout a použít spodní jako teplou podložku. Dělala jsem to tak na konci zimy, když se mi zdálo, že na fusak už je teplo, ale bez fusaku jsem si zatím netroufala 😀 .

kousinka
24. črc 2008

jo na to jsem včera taky koukala .. nebo do autosedačky, že v autě mu můžeš odepnout ten vršek aby mu nebylo horko ale nemusíš ho z toho celýho vyndavat 😉

taky mě docela potěšilo, že je to česká firma 😉 to jsem ani nevěděla 🙂 že máme takový šikulky 😉 už mám i pláštěnky od nich a obaly na kolečka...

yasmin07
25. črc 2008

Hokky, už jsem se na to sice ptala, ale...jak velký mimčo se vejde do fusaku emitex?

vojtisek2007
25. črc 2008

yasmin07
- tak jsem ti to šla schválně vyzkoušet - Vojta má 1,5roku 11,5kg, 84 cm a vleze se mi do něj úplně v pohodě, tuhle zimu v něm ještě bude jezdit úplně nádherně (dva mu budou v únoru a pochybuju že když teprve před nedávnem začal chodit, že bude capkat v zimě ve sněhu 😀 ) - takže pro nové mimi Elišku budeme muset zakoupit nový 😒 - ale neva,protože je fakt bezva 🙂 🙂 🙂

mirka755
25. črc 2008

Vojtisek2007: ty budeš dávat ještě prcka do fusaku? Já si neumím představit, že mi tam malá vydrží :(. Na zimu jí bude 20 měsíců a už teď v kočáru nechce být :(. Takže u nás to bude teplá kombinéza

vojtisek2007
25. črc 2008

mirka775 - jak jsem psala, teprve teď začal chodit a podotýkám,že doma, chodí teda i venku, ale to by jsme se nikam nedostaly 😝 , ujde pět kroků, pak dřepne, vyrejpává kamínky z asfaltu, sbírá listí,psí hovínka 😠 a podobně, tak chvíli jdeme, ale spíš se vozíme v kočárku - chodíme hodně a na dlouhé procházky 5-6 hodiny nejni problém, takže by to stejně neušel a taky hodně jezdíme na kolečkových bruslích (což samozřejmě v zimě nebudeme) - takže našemu prckovi se v kočáře líbí. Samozřejmě když půjdeme čistě ven, zasáňkovat nebo tak něco - tak taky budu dávat teplou kombinézu, ale když půjdeme na nějakou tu naší túru, tak každopádně do fusaku.... 😅

klubo
25. črc 2008

ahoj holky,
je to dva dny co mi fusak přišel. Objednávala jsem si ho pouze podle obrázku, ale ve skutečnosti je ještě úžasnější. Jak psala Aknely doporučujeme www.babylife.cz 😉

haninka
autor
28. črc 2008

ahoj holky,
já jsem si objednávala fusak z nunynek.cz, a asi je to už nová kolekce, je o moc hezčí než na netu, a na tom fleesovým rantlu je vyšitej sněhuláček 🙂 Je moc hezky šitej, byla jsem překvapená kvalitou..v Emitexu jsou fakt šikulky! 🙂

mirka755
29. črc 2008

vojtisek2007: jsem si teprve teď všimla, že máš doma miminko a raubíře 🙂. Jak se to zvládá? My se na podzim začneme snažit o druhé, Anetce budou 2 roky v dubnu. Už se nemůžeme dočkat až budeme čekat další miminko 🙂

vojtisek2007
29. črc 2008

mirka755 - naštěstí v pohodě, mám relativně hodný dětičky, velkej pomáhá jak může a Vojtu spíš musíme hlídat,aby malou neupusinkoval nebo neuhladil 😉 , jinak žárlivost zatím naštěstí nenastala...

mirka755
29. črc 2008

no to je hezký jak se s malou mazlí 🙂. Já doufám, že to u nás také bude probíhat v klidu, Anetka je zlatíčko-když vidí kočár hned začne jásat "mimi, mimi" - tak to vypadá dobře 🙂

vojtisek2007
29. črc 2008

Koukala jsem že máme dětičky skoro stejně staré - já mám Vojtu v únoru, ty Anetku v dubnu.. 😉 a fakt to jde, přijde mi,že tak jak my jsme se od malinka chovali k němu, tak on se teď prostě chová k dalším - taky jsme ho odmala pořád ohlazovali a pusinkovali a mazlili, tak to prostě dělá taky - a hlavně, když já třeba chovám nebo kojím Elišku, tak buď starší syn nebo manžel zase "mucká" jeho, aby mu to nebylo líto, a když jsme doma sami, tak Eli chovám v křesle, a on se k nám přitulí a stejně tak při kojení, drbu ho třeba na zádech - prostě aby se necítil odstrčenej...venku hrdě tlačí kočár a když si ji chce pochovat někdo "cizí" tak je jak hlídací pes 🙂

vojtisek2007
29. črc 2008

a to jsme pěkně odbočili od toho fusaku 😀 😀 😀

mirka755
30. črc 2008

no to je krásný, to se zase o to víc těším na druhé-jak to u nás bude probíhat :D. A jaký máš vůbec kočár, sourozenecký?

vojtisek2007
30. črc 2008

ahoj mirka755,
kočár teprve řešíme...zda koupit,nebo nekoupit, nechtěli jsme dopředu, nevěděli jsme, jak na tom bude vojta s chozením - no a popravdě zatím nic moc, sice chodit začal 😀 než se malá narodila, takže super, ale na žádný velký procházky to není, co chvíli sedí na bobku, nebo chce jít jinam než já....v týdnu moc nechodíme, jen hoďku nebo dvě a spíš se tak plácáme kolem baráku, takže Eli vezu v hlubokém a Vojta cape, a o víkendu, když chodíme na "velké" procházky, tak chodí s náma samozřejmě manža, takže bereme dva kočáry 😎, horší je, když potřebuju rychle do krámu nebo někam na čas,to je takový na nic, takže pořád zvažujeme - hlavně kvůli zimě, až napadne sníh, že v tom sněhu nebude moct pořádně chodit, je takovej líňoučkej....

mirka755
30. črc 2008

a co zkusit ten babyskate-myslíš že by se na tom neudržel???

vojtisek2007
31. črc 2008

Což to jo, to asi udržel, ale nám žádnej nejde ke kočárku 😖 , máme hoco diamond - a jak se to upíná dolu na tu tyč mezi kola, tak my přes to ještě máme brzdu, takže kdybych tam měla ten skate - tak nezabrzdím a hlavně, jak by přes to byla ta brzda, tak už malému nezbývá místo na stání, oni ty skaty nejsou zrovna nijak moc velký - ani nemůžou, protože pak se za tím zase nedá jít, u jiných kočárků jak jsem koukala je to podstatně lepší, ale my by jsme kočár museli vyměnit - takže je to prašť jako uhoď - buď koupit jinej kočár+skate, nebo koupit sourozeneckej - a v zimě asi ten skate taky není to pravý ořechový....tak uvidíme.A originál skate k tomu našemu kočárku prý není....