Gel lak, stojí to za to?

hanivasi
7. srp 2014

ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda jste již některá zkusila gel lak na nehty. Teď je v reklamně v DM. Vydrží to dýl nebo se to klasicky po dvou dnech začne loupat, tak jako každý lak? koukala jsem v tom DM a stojí to 299, což není zrovna málo, tak se radši ptám. A taky tam jsou nějaké tři různé vrstvy (3 laky) - je to opravdu nutné natírat třema různýma vrstvama? ...to je pak klasika gelové nehty. Já potřebuji najít nějaký opravdu kvalitní lak. Nebaví mě každý 3.den přelakovávat nehty...

evcann
7. srp 2014

ahoj, já je používám hodně, vydrží dlouho (v podstatě dokud neodrostou) a neloupou se. Mám je na ruce i nohy. Kupuji si na netu kde seženu levnější. Jinak ted jsem zkusila i od vetnamcu a hele drží uplne stejne a mají velky výber barev a za jeden jsem dala tušim okolo 80 Kč

pupickova
7. srp 2014

Já teda nevím co prodávám DM, ale já jsem neodolala a minulý týden jsem si koupila (měli slušnou slevu) v Tetě gel lak od essence. Je to podkladový slupovací lak, pak vrchní krycí lak a pak čistící roztok (celkem mě to stálo asi kilo 😀 ) No a už mám nalakováno čtvrtý den a furt to drží.
Celej postup spočíval v tom, že jsem otřela nehty čistidlem, nanesla slupovací lak, zapekla, nalakovala obyčejným barevným lakem a po zaschnutí natřela vrstvou toho krycího gel laku a znovu zapekla. Pak už jsem jen čističem setřela výpotek a bylo to.
Je to podstatně tenčí než klasické gelovky, ale o něco silnější než lak. A jak jsem už psala, po čtyřech dnech furt nehty jako čerstvě nalakovaný, tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat dál...

hanivasi
autor
7. srp 2014

@evcann takže ty jsi koupila u vietnamcu gel-lak a jen sis nalakovala nehty a zapekla, a bylo? nebo taky vice vrstev? a od vietnamcu, to myslis jako v obchode, nebo v nehtovem salonu?

hanivasi
autor
7. srp 2014

@pupickova tak mi pak dej prosim vedet, jak dlouho to vydrzelo. ...dikec.

pupickova
7. srp 2014

@hanivasi jasan 😉

kate02
7. srp 2014

Jednou mi je dělala kamarádka a za dva dny se mi to celý loupalo, ale jen na pár nehtech. Navíc to klasickým odlakovačem nejde sundat, takže musíte čekat. Za mě nedoporučuju.

pear
7. srp 2014

@pupickova A UV lampu máš svojí nebo taky tu od Essence?

pupickova
7. srp 2014

@pear svojí, sice je to velká a stará kráva, ale furt funguje 😀

jituliiii
7. srp 2014

Já mám od essence - vyhrála jsem to v soutěži, konečně jsem se odhodlala to zkusit a jsem spokojena🙂

jituliiii
7. srp 2014

přesně, jak píše @pupickova 🙂 je to fajn, mám to už týden a v pohodě🙂

pupickova
7. srp 2014

@jituliiii tak to je super že týden, to by mi akorát stačilo, dýl se mi jedny nehty stejně nelíbí 😀

jituliiii
7. srp 2014

@pupickova 😀 😀 😀 já jsem to ted dělala poprvé, bála jsem se, jak to dopadne a tak, prostě zkouška 😀 takže jsem nechala jen bez laku, prostě čiré, příšte se dám i do laku🙂 ale je super, že člověk nemusí sedět hodinu u někoho, má to za chvíli hotové a "nic" ho to nestojí 🙂)

pupickova
7. srp 2014

@jituliiii já si i gelovky dělala sama, právě abych nemusela někomu platit 😀
Mně se zase moc líbí, že můžu používat svoje starý laky a nemusím kupovat spousty barevných gel laků. Jinak i já mám poprvé a ta zkouška podle toho i vyppadá 😀 Barevný lak totiž na ten podkladový chytá trošku hůř a když nezaschne pořádně, tak se tím krycím tak nějak rozmázne a jsou na něm pak šmouhy 😀 Musí se to vychytat, no 😀

jituliiii
7. srp 2014

@pupickova pche, však ano, počkej, za chvíli budeme profíci a naše profese bude jasná 😀 😀 😀

pupickova
7. srp 2014

@jituliiii 😀 😀 😀 jojo, už se vidím, jak nafrněnejm paničkám dělám manikůru 😀

evcann
8. srp 2014

@hanivasi normálně u větnamců v krámě, tam jsem si ho koupila a doma udělala, dvě vrstvy bohatě stačí a jak je hustější tak udělá i krásnej povrch a zapekla na 4 min v troubě a drží dokud neodrostou 🙂

kaijko
8. srp 2014

@jituliiii
@pupickova holky, dejte pak vedet jak se Vam to podarilo lehce odloupnout 😀 Zkousela to segra a jak na tom videjku co ma essence to neslo 😀 Ale kazdopadne ja si ted koupila lampu a v rossmanu meli ty laky za 30kc a jdu taky do toho 🙂

loafeer
8. srp 2014

Nemáte nekdo fotku tech laků a nalakovaného nehtu? Já pouzivam shell lac, je to asi na stejnem principu, ale tady je to nesehnatelne a jeste dost drahe, tak by to chtelo nakou levnejsi variantu...

pupickova
8. srp 2014

@kaijko no tak to ti teda pěkně děkuju, teď mám nutkání to zkusit sloupnout 😀 😀

kaijko
8. srp 2014

@pupickova 😀 😀 vydrz, kdyz drzi 😀 😀
a uka je 😀

pupickova
8. srp 2014

@kaijko tak prej ne, fotit sama sebe nebudu! 😀

kaijko
8. srp 2014

@pupickova 😀 díky číče vidím prd .-D

pupickova
8. srp 2014

@kaijko ta svině se nepomazlí jak je rok dlouhej, ale jak jsem před sebe natáhla ruku, tak se začala třít...nechápu! 😀

kaijko
8. srp 2014

@pupickova kočka no! to by udělal i ten náš sviňák 😀

sarkaa
8. srp 2014

Já do té sady od Sally Hansen jdu. Četla jsem jen pozitivní recenze. Líbí se mi i to, že to ty nehty posiluje a rostou zdravější a pevnější.

jituliiii
8. srp 2014

@kaijko jejda, nestras😀 ale ja pekne vydrziiiiim, az odpadne sam, nebo bude odrostlejsi🙂))
@pupickova 😀 😀 😀
@sarkaa taky jsem do toho sla hlavne z toho duvodu, ze mam strasne slaby nehty a lamou se mi, takhle se mi pekne zpevnily a jsou delsiiii 🙂))

jituliiii
8. srp 2014

Tak já se po dnešku hlásím, že jsem musela jeden strhnout, protože se mi při čištění okurků dostala za nehty špína😀 a musím teda říct, že to šlo krásně, sloupla jsem celý nehet a už mám nový 🙂
@kaijko

kaijko
8. srp 2014

@jituliiii tak super 🙂 Chi, segra si je delala u sklenky vinka, tak v tom mozna byla chybicka 😀

jituliiii
8. srp 2014

@kaijko 😀 😀 😀 možná malinká 😀

pupickova
11. srp 2014

@kaijko
@jituliiii hlásím, že i já jsem už odloupala...nebylo to potřeba, ale já to nevydržela 😀 a šlo to dobře...jen u jednoho nehtu to bylo docela nepříjemný, šlo to i s vrchní vrstvou nehtu...
Jinak lak furt jak čerstvě udělanej