Gelové nehty. Co všechno to obnáší?

garzonka
20. kvě 2011

Uvažuji nad tím, že si nechám udělat gelové nehty, zatím jsem to neabsolvovala, tak nevím CO A JAK 😅
Prosím pište vaše zkušenosti: CENA (pouze jednoduchý dizajn, bez zdobení), ÚDRŽBA, jak dlouho to trvá, ....jak se to provádí, ...atd, .....nechám na vás, co napíšete (nejlépe co nejvíc info).
P.S. 1:Těhotná nejsem.
P.S.2: Jsem plně vytížená se 3 dětmi (od 1 roku do 7let), občas i zahrádka.....zda je to vůbec vhodné 🙂

Moc, moc děkuji všem.

naty
20. kvě 2011

cena: jak u koho, podle toho, co používají za materiál - např. ségra dělá nový nehty za 500,- a doplnění po 3. týdnech za 300,-, ale chodila jsem k jedný ženský, co dělá nový za 1000,- a doplnění za 600,-, takže to se musíš porozhlídnout, je to značně rozdílný...

údržba: žádná, pokud se nehet ulomí, sama s tím nic neuděláš, musíš si ho nechat doplnit, může to dost bolet, pokud už se zlomí, tak často i do lůžka

doplnění: podle toho, jak rychle ti odrůstají nehty - většinou 2 - 4 týdny, ale po těch 4 týdnech už to většinou jde hodně vidět

vhodnost: na zahrádku úplně v klidu, nádobí, prostě běžný práce naprosto v pohodě, jsou odolnější než přírodní nehty, ale samozřejmě taky nevydrží všechno, mně se třeba vždycky zlomily, když sem si je přibouchla dveřma auta nebo sem hodně blbě chytla zásuvku 😀

doba: nový většinou do 3 hodin, doplnění stíhají kolem 1,5 hodiny, bez zdobení asi i míň trochu

provedení: to je na dýl, ve zkratce: zbrousí ti nehet (aby to na něm drželo), nalepí umělý tip, překryjou gelem, je tam ještě další broušení a čistění, ale to nutně vědět nemusíš pro tvojí potřebu...

nehty: nicméně, pokud se rozhodneš je sundat,musíš počítat pár měsíců s tím, že tvoje nehty budou hodně oslabený tím broušením, než odrostou, skrýt se to dá bezbarvým lakem, ale slabý budou chvíli...

tak...to je asik vše, co mě napadá... 🙂

mifinka
20. kvě 2011

No.. záleží fakt od kraji.. Mám nehtařku, doplnění 330 a nové nehty 550,-. Vždycky jsem hotová do 45 minut... Na doplnění chodím i po 6 ti týdnech, záleží na tom jké mám zdobení.. Momentálně ujíždím na roztažených třpytkách takže odrůst i když jde, nejde vidět 🙂

měla jsem alei nehtařku která mi dělala doplnění 2 hodiny.. strašný...

A na práci s nehtama si musíš zvyknout, začít na kratších a pak prodlužovat 🙂 já třeba když si zlomím nehet tak jsme bez něj tragická a nic mi nejde 😀 ale záleží, mě třeba lépe drží když mi odrostou tipy a mám už jen svoje ńehty přetřené gelem, než když mám nové nehty .. to se mi dost lámou.. a třeba nehtařka má opačný problém, delá si nové nehty co 3 měsíce, protože ji odrostlé nedrží...

Jo a malého beru na hety sebou, na tu hodku maximálně ho vždycky nějak zabavím.. a když chci jít v klidu tak se objednám na večer a malého hlídá manža.

Je to sice investice, ale co v dnešní době není, a nevidím důvod proč by si žena nemohla dovolit jednou měsíčně zajít na nehty, a jednou za 3 měsíce zajít k holiči.. můj názor...

a mě sedla až 4 nehtařka... Asi tak, hledala jsem ale našla jsem tu jednu jedinou 🙂

matusaci
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
babanci
26. říj 2018

Tak v tom Ti můžu poradit, protože gelové nehty mám už 26 let. Když se u nás nedělaly, jezdila jsem si je dělat do Německa. Chodila jsem léta k jedné paní, dělala je moc hezké, když skončila, různě jsem zkoušela a nakonec jsem začala chodit k Vietnamcům. Řeknu Ti, ačkoliv jsem hodně náročná, našla jsem tam tak šikovnou paní, že lepší mi zatím nikdo nikde neudělal. Gelovky mám i na nohou. Protože se mi líbí jen ty úplně nejdokonalejší. chodím na doplnění nejdéle za tři týdny. Nelituji peněz ani času, protože jsem toho názoru, že by ženská o sebe pečovat měla.

babanci
26. říj 2018

Platím nehty na rukou obvykle kolem 500 korun, většinou mám nějaké zdobení. Protože jsem na ně už zvyklá, neurazila jsem si už léta žádný. Dělám s tím naprosto všechno úplně bez problémů a mám poměrně dlouhé. Vždycky mě vytáčelo, když se mi lidi ptali a s tím se dá taky něco dělat? Vzhledem k tomu, že jsem extrémně pořádkumilovná ženská a vychovala jsem tři děti, mám obrovskou zahradu a velký dům, tak jsem toho musela dělat léta hodně.

xxkatka90
24. únor 2022

A delate si prosím někdo nehty sami doma?
Jaký je postup bez umělého nehtu.
Vrchní gel - do lampy,
Barevný gel - do lampy (lze použit i normální a nechat ho zaschnout?
Závěrečný gel - do lampy
Jde to i takto jednoduše? Budou držet? 😉 lze tedy vynechat gel tvarujici? Děkuji!