Gelové nehty od Vietnamců. Máte zkušenosti?

sowelo26
9. srp 2009

Ahoj. Moc ráda bych si nechala udělat gelové nehtíky. Přemýšlela jsem, že bych si je nechala udělat u vietnamců v Euro nails. Nemáte, prosím, někdo zkušenost jak to tam chodí, zda to dělají dobře atd.? Moc dík předem

jakoubka
10. srp 2009

Ahoj.Já už na ně půjdu po osmé,a žádné problémy nemám 😉 Nevím teda,v jakém stavu jsou mé nehty pod těmi gelovými 😕 ,ale problémy nemám.

lucenek
10. srp 2009

segra je taky má a tvrdí, že pracují mnohem precizněji, než některé nehtařky.....

renda71
10. srp 2009

sowelo já k nim na ně taky chodím a musím za sebe říct super 😵 nejdřív jsem se toho bála,jako když si koupíš něco u vietnamců v tržnici a pak zjistíš,že je to hadr,ale fakt pracují rychle,žádné vykecávání a hlavně pečlivě 🙂

knobloska
10. srp 2009

No jo,ale já si u nehtařky ráda pokecám. 😕

ronie
10. srp 2009

já teda myslím, že vietnamci dělají jen akryl, mě vyhovuje víc než gel, s vietnamci má zkšenost kamarádka a je moc spokojená, ale zas sem slyšela i opak... 😉

sowelo26
autor
10. srp 2009

Díky moc. Tak myslíte,že se toho nemám bát? Někde jsem četla, že prý to je od vietnamců nic moc. Já mám své nehty teď nějak moc lámavé a docela mě to štve,tak bych právě chtěla zkusit ty gelovky.

lucenek
10. srp 2009

sow, já měla gely a už bych nešla....spíš p shine,upravit stravu dodat vit E selen, zinek 😉

sowelo26
autor
10. srp 2009

A je lepší gel nebo akryl?

lucenek
10. srp 2009

toý¨ž to já nefim už to nemám a měla jsem gel

sylvar
10. srp 2009

já měla akryl a byl dobrý,ale už taky nemám 😉 a ne od wietnamce,ale od nehtařky 😉

jitie
10. srp 2009

sow, podle mých zkušeností je lepší gel, lépe drží 😉
kamarádka chodí k vietnamcům a má nehty moc krásný a pěkně drží

knobloska
10. srp 2009

Mně řekla nehtařka, že akryl se musí sundavat, ale víc jsem se o to nezajímala.
Lucenek, proč už gel nikdy víc? Já je mám teď poprvé a je mi s nima fajn 🙂 Ptám se na negativní zkušenosti, co mohu očekávat 😉
Ještě k těm Vietnamcům.....u nás mají pořád plno, takže asi dobrý.

jitie
10. srp 2009

já je mám už 2 roky a jsem s nima spokojená, je to hlavně o zvyk, přežít ty první dny, než si člověk zvykne s nimi pracovat a pak už je to pohoda..

sylvar
10. srp 2009

já je měla rok a teda jak jsem je sundala, mazec, moje nehty se půl roku spamatovávaly 😒 byly fakt hnusné a to jsem měla nehtíky vždy pevné, krásné 😔

sisstin
10. srp 2009

čau holky,

takže já za sebe bych k vietnacům na nehty nešla. Nevím, jak je to v jiných městech, ale tady mají šíleně nízké ceny, což je dost podezřelé- 250Kč za fungl nové nehty. Navíc používají materiály, které vůbec nejsou vhodné pro evropský nehet, ale právě pro ty "žluté" rasy, které mají nehty šíleně pevné. Dál nepilujou pilníkama, ale rovnou brousí bruskama, což pro někoho, kdo má nehty déle než rok, je absolutně nevhodný.

Taky mi vadí, že tam je to jak manufaktura, jeden piluje, druhej geluje, třetí zdobí. Já beru nehty jako relax, chodím na ně 6let co 3-4týdny, tudíž se s nehtařkou dobře znám, pokecáme a věnuje se výhradně mně, sice platím za doplnění zhruba 500Kč, ale vím, že používá kvalitu 😉

lucenek
10. srp 2009

knobloska tak z důvodu jako sylvar....vzpamtovávaly se půl roku ted už radši p shine 😉

sisstin
10. srp 2009

jo, a k tomu akrylu..ten je právě vhodný pro hodně pevné a silné nehty, strukturu nehtu rozleptává..takže pro někoho kdo má nehty v horším stavu, nebo je nosí dlouho taky dost nevhodný 🙂

lucenek
10. srp 2009

terko tady za fungl nový 660Kč

sisstin
10. srp 2009

Lucenek, tady jich je jak nasráno totiž, na každým rohu..fakt šíleně nízký ceny, nevěřim tomu 😉 jako zdobí nádherně, to musím uznat, jsou na to šikovný..ale ten materiál fakt blbej a brusky, což by můj nehet nesnesl 😉

makak21
10. srp 2009

U nás dělají fungl nové za 350,- ale zkušenost vlastní nemám 🙂

lucenek
10. srp 2009

v Ov znám 3 salony nail Lolita kde jsou a jeden maká na všem...prostě necestuješ

sisstin
10. srp 2009

Lucenek, oni to maj asi všude jinde...tady v tom salonu i spěj, makaj snad 24h 😅 , soboty, neděle, svátky..což je asi pro dost lidí výhodný, který nemaj čas ve všední dny 😉 takhle stihnou mnohem víc zákazníků, maj tam asi 5stolků a pěkně se stěhuješ od jednoho k druhýmu 😉 to už by mi prostě vadilo, ani si tam nepokecáš..pokud jde někomu vyloženě o peníze, tak to asi zkousne..ale pro mě by takový nehty nebyly radost ani 😉

berenika39
10. srp 2009

ahoj, nosím gelové 4 roky, chodím ke stejné holčině a nemůžu si to vynachválit. jednak si hodku odpočinu, popovídáme o ničem, ale hlavně - hygiena je tam zajištěná. každá zákaznice má svůj sáček s pilníkama, odsávačka na prach,brusku používá, ale jen na první vrstvu s ozdobičkama, aby neničila nehet. Právě ta hygiena je to, co by mě u těchvvietnamců strašilo. Nesčíslněkrát se stalo, že i při opatrnnosti dojde k malé oděrce, někdo má záděry - prostě není možný používat všechno pro všechny. To bych se bála. Ale dělají prý pěkně, precizně.

Dávám 400 za doplnění za 4 týdny.

sisstin
10. srp 2009

jako já proti nim nic nemám, oni jsou fakt pracovitý a šikovný...ale zrovna tady v Pce jsou jich mraky...já bych k nim nešla už ze zásady prostě 😔 , vždyt nás tady brzo zavalej 😕 jo..a taky v tom salonu tady je mega zaprášeno, oni maj roušky..ale zákazník má prd 🙄

sowelo26
autor
10. srp 2009

No u nás dělaj vietnamci nové za 500kč. A doplnění za 450kč.tak já nevim zda do toho jít nebo ne 😒

sisstin
10. srp 2009

berenika: bruska na prach nebo na lůžka je v pohodě, ale tady zbrousí nehty celé, páč je to samozřejmě rychlejší než se piplat s pilníkem...já na nehtech vlastně podstatnou část trávim tím pilováním, tak hodinu 😉 ale pro ten nehet je to šetrnější...i když samozřejmě za ty roky mám ty nehty mnooohem slabší, než když jsem tam začla chodit...ale fakt obdivuju každýho, kdo je dokázal sundat...já bez nich nemůžu žít 😕 😅

sisstin
10. srp 2009

sowelo: pokud máš lámavé nehty, tak já bych to prostě neriskla 😉 zajdi si k nějaké ověřené manikérce, která hlavně brousí pilníkem a ne bruskou 😉 a má kvalitní gely 😉

berenika39
10. srp 2009

moje nehtařka (je mi jasný, že nemůže vietnamce doporučit), říkala, že dělají s nejlevnějším možným materiálem, aby mohli konkurovat cenám. asi je to jako se vším, někde budou ok a někde to bude o život 😀 😀

jinak taky si neumím představit, že je nemám (nehty, ne vietnamce). nikdy se mi ještě nepoškodil ani jeden, vydží to absolutně hrubý zacházení, a pořád to vypadá dokonale. sundavat to nechci, ale ta moje slečna říká, že je lepší to nebrousit dolů, ale nechat odrůst....když už by to někdo chtěl dát pryč.

sisstin
10. srp 2009

berenika: já si myslím to samý, páč jako 250 za nový nehty je blbost 😉 ale jak tady čtu, tak je někde maj vietnamci i za 600, což už je taková průměrná cena 😕 osobně bych tam nešla prostě, já si chci pokecat v klidu a mít pocit, že se věnuje jenom mně za ty prachy..než sedět u čongů a mlčet 😝

luucia
10. srp 2009

Kámoška byla na opravě u Vietnamců minulý týden, pže jela na dovču a její nehtařka neměla čas a nehty měla pěkný 😉 Za 2 nový nehty platila 200..to mi nepřijde málo 😕 Já bych tam asi nešla, chodím si na nehty i pokecat 😉 a celkově Vietnamce nemusím 😝