Geopatogenní zóny. Máte zkušenost?

lenulin
24. črc 2010

ahojky otvírám tohle téma, protože mě zajímají vaše zkušenosti.Nechali jsme si přeměřit tyto zony protože malý mi špatně spával od malinka.Myslela jsem nejdříve, že jsou to větry u mimča pak zoubky pak ekzém no a na 3týdny jsme se pak kvůli mé operaci odstěhovali k rodičům a najednou spánek klidnější.Tak jsme si nechali změřit zony koupili rušičku a zdá se ,že to funguje, ale ještě je brzy na závěry máme to týden,tak se uvidí.podotýkám že podle měření byl malý na místech nejhorších🙂Máte někdo zkušenost?

neu.sona
24. črc 2010

Ahoj, já teda s tím zkušenosti nemám, ale je to zajímavé.A kdo Ti takové zóny změří?

simonceli
24. črc 2010

Ahoj, nám tohle dělala mamka a docela to pomáhala. Pokud si to ještě dobře pamatuje, tak ty zóny se ale stěhují. Nevim jak často a o kolik, ale stěhují.....

hroznatko
24. črc 2010

ahoj. tak to by mě taky zajímalo...naše malá u babičky, kde spí 1x týdně, usíná úplně sama večer i přes den během pár minut a spí v průměru až o 2 hodiny déle než doma. doma je to hotová katastrofa-usíná s pláčem, třeba i hodinu, vyžaduje moji přítomnost, vstává už kolem 6hod, u babičky nikdy dřív než v 7hod....postýlku jsme už třikrát přemísťovali, ale nelepší se to. nevím, co dělat.

lenulin
autor
25. črc 2010

no nám to měřil jeden známí co se tím zabývá, ale viděla jsem to i na netu,že si to člověk může objednat jen jsem tam nikde nenašla kolik to stojí.Ale myslím, že když tam člověk zavolá, tak snad mu to poví.http://www.gpz.cz/

lenulin
autor
25. črc 2010

@lenulin http://depolar.sweb.cz/kontakt.htm ještě jedna zajímavá adresa tam jsem si objednala rušičku na doporučení pána který nám to měřil.

simonceli
25. črc 2010

@lenulin kolik taková rušička stojí?

robi
25. črc 2010

Ahoj,
když jsem byla malá, tak mamka nám to nechala změřit a přestěhovala nám pokojíček, ale myslím, že tehdy to byla taková móda....
se spaním u babiček - u nás je to tak, že když spí kdekoliv jinde (nebo u kohokoliv - byla u mé ségry), kde nejsem já, tak spí líp a dýl. ne kvůli zónam, ale protože si nedovolí se budit a prudit 😀

romana29
25. črc 2010

Jo a nebo pak ještě někdy chodí čas od času letáčky, kde to někdo nabízí - já teda osobně bych si pozvala jen člověka, co tomu rozumí a nikde se tím nechlubí, takže u mě letáčky nemají šanci 🙂))), kámoška to ale vyzkoušela a výsledkem bylo, že si koupila dvě matrace, které mají rušit geop. zóny v ložnici a vyplázla za ně 16 tisíc....tak to by mě mohlo 🙂

Ale jinak na to taky věřím, hlavně protože malý má teď už od Vánoc svůj pokojíček, postel jsem dala tak, aby byla jakoby na závětrné straně, napravo od dveří, není na ni vlastně vidět (podle např. feng shuej či jak se to správně píše, však víte, co myslím....nemá být na postel vidět ode dveří) a malý spí z 90% celou noc, bez problémů, bez buzení - předtím spával se mnou a byl vzhůru i několikrát za noc a nebyl vyspanej ani on ani já. I přítel, když kdysi spal na jeho posteli, malý chtěl být u mě 😀 , tak říkal, že se mu tam dobře spí 🙂. Tak možná si někdy taky pozvu - tata má kamaráda,kdysi byl ty zóny měřit u nás, když jsme byli ještě všichni doma a menší....a uvidíme, možná ji najde u nás v ložnici 😀

lenulin
autor
25. črc 2010

No ony jsou ty rušičky různé a taky různě stojí a taky otázka je jestli fungují já mám za 700 i s poštovným což se mi zdá přijatelné a taky mi to rovnou proměřil jestli to má ten zprávný efekt.

klikaca
27. črc 2010

ahojky, já s tím teda zkušenosti nemám, ale zrovna včera jsem nad tím začala přemýšlert.malý se už asi dva měsíce budí snad 5x za noc a hrozným brekem.tak nevím. ☹ a nevíš kolik to přeměření stojí?a ta rušička?díky katka a kubík 🙂

klikaca
27. črc 2010

@lenulin jé ja si nevšimla že už jsi o ceně psala 😲

lenulin
autor
28. črc 2010

No cena toho měření to nevím já to měla od známeho za darmo. 🙂 Ale čím dál víc se mi zdá, že to funguje malý je klidnější a ne jen on i my s manželem jsme takový víc v pohodě.U nás se totiž poslední dobou pořád hrotilo všechno byli jsme podráždění pořád jsme po sobě štěkali no i to mě nutilo přemýšlet nad tím co se děje, protože když jsme byli někde mimo jak u rodičů, tak spolu jezdíme na motorce chodíme spolu cvičit vše ok.Ale doma jako by jsme byli na bitevním poli a pořád se to stupňovalo a teď zavládl klid pohoda, tak tomu fakt začínám věřit,že v tom něco bude.Rodina co bydlela v našem bytě se odstěhovala a do roka se rozvedli Po 5letech a my v tomto bytě bydlíme Teď 6rokem tak je to náhoda?

prdecek
21. kvě 2011

ahoj,

nevíte zda tyto zóny mohou způsobit i to, že se neudrží miminko nebo neplodnost???