Golfky k moři, jaké?

papunkova
2. dub 2018

Pojedeme v létě k moři a sporťák by nám zabral moc místa a museli bychom se s ním dřít takže budeme pořizovat golfky? Ale jaké? Manžel je dost vysoký tak aby se k nim nemusel ohýbat, malý je zvyklý spát odpoledne zatím jen v kočárku takže rozhodně polohovatelný, velký koš a u zdvojenych koleček si často stěžují na zakopavani. Spojena rukojet bybyla fajn. Ideál aby šel pořídit z druhé ruky. Díky ta typy.

ada22
2. dub 2018

To spíš koukněte po skladnejsim sporťáku . Jako je valco snap nebo baby Jogger cm 4. Na jízdu budou pohodlnější než přední zdvojena kolecka. Jinak já si teď pořídila bazarový maqleren quest. Jsem velký střídač kočárku a je to poprvé co jsem z golfek nadšená.

martina0888
2. dub 2018

Já bych doporučila Mutsy Nexo. Skladný, lehký se spojenou teleskopickou rukojetí, normálním košíkem. Používáme rok a jsme spokojení.

mku
2. dub 2018

Ja jsem ted presne ze stejneho duvodu poridila inglesinu zippy light

arevb
2. dub 2018

My máme Inglesinu Trip

miseeel
8. dub 2018

@papunkova Mutsy nexo - neco mezi golfakem a sportakem a super skladny a lehoucky. Jde do uplneho lehu a jak uz jsem psala v obdobne diskuzi - zvladne kazdy teren, navic pekne vypada a madlo jde do dvou pozic - spokojeny bude i vysoky manzel. Navic se bez kolecek vejde do rakve auta na strechu... preji uspesnou koupi!

jirinka1989
8. dub 2018

My měli na dovolenou Gesslein S4 - prodávám jej dále - krásný praktický, nezničitelný, velmi stabilní, podvozek skvělý stav, kola air+ (ale nepropíchnutelná) zadní kola odpružená, velká ložná plocha i pro větší dítě, polohování nožiček samozřejmostí - s námi kočárek navštívil Stonehenge, Oxford, procestoval Londýn...

motomischel
9. dub 2018

Vloni jsme byli na 2 tydny u more a meli s sebou Inglesinu trip. Koupila jaem ji z druhe ruky v top stavu za 1000,-, jezdim s nima snad porad uz 2 roky a nemuzu si vynachvalit😉 ma sice rozdelenou rukojet, ale aspon jsme na ne veseli tasky😄 muj ma skoro 2m a nevsimla jsem si nikdy, ze by se k nim ohybal😉 maly se v nich v pohode vyspi i ted, kdy ma skoro 3 roky. Navic na to, ze byly hodne na slunicku vubec nevydledly a i pisek zvladly v pohode. A skladne jsou taky hodne. Nebo hodne slysim chvalu i na Valco

papunkova
autor
10. dub 2018

Dekuji za typy, mame super sportak, ktery chci i nadale vyuzivat takze golfkyy bych chtela nejake levnejsi...takze ta bazarova inglesina bude ideal

klouzek
1. kvě 2018

@miseeel muzu se zeptat jak dlouha je zadova a nozni operka a vnitrni sirka ? Děkuji 😃

klouzek
1. kvě 2018

@miseeel jeste jsem zapomnela sedak taky

veronicka89
1. kvě 2018

Ja mela xx kocarku i golfky jsem si rikala ze jsou super...ale pouzila jsem je parkrat ackoliv jsou super ...obrovska zadova operka i ve 2 ,5 letech se syn vejde ...kos ok velka strecha ovladat jde i 1 rukou..ale vsechny dovolene a vsude jsem brala i beru baby jogger city mini gt.
Ptz je skladny projede vse je prostorny ma fajn strisku kosik atd...

Stale nechapu na co si lidi porizuji sportak kdyz pak na dovolenou neni ani vhodny ...
Cim je dite starsi tim potrebuje clovek neco lehciho skladneho a kde je i vetsimu diteti pohodlno...takze pro me golfky zbytecnost misto toho doporucuju poridit kvalitni sportak co sedi vasim potrebam ...

Mimochodem golfky mi zabiraji v aute vice mista nez ten nas sportak ...

veronicka89
1. kvě 2018

Jinak golfky mam concord quix

miseeel
1. kvě 2018

@klouzek zada 50 cm, sedak plus ohybaci naboznik spojeny se sedakem dohromady 35 cm. Sirka zad k sedaku 36 cm. Zda se malinky, ale mame habana velkeho a vejde se uzasne. Posilam jeste foto slozeneho kocarku - po odejmuti kolecek se da soupnout i dozadu do auta mezi sedacky

veronicka89
1. kvě 2018

@miseeel taky super kocarek 🙂 👀👌👍

klouzek
1. kvě 2018

@miseeel super moc děkuji a co terén,zvladne v pohodě

miseeel
2. kvě 2018

@klouzek zijeme na vesnici, sem tam musim i po poradne trachtaci (polňačka) je to ok, ale neni to zadna hvezda. Ale i po poli jsme jeli 😃✌🏼Tak nejak na kazdodenni jezdeni po poli to neni, ale zvladne to sem tam...asi tak.