Golfky s polohovatelnými zády i nožičkama

petastastna
11. kvě 2018

Ahojky 🙂 chtěla bych golfky s polohovatelnymi zady i nozickami, kosik na nakupy a pokud mozno spojenou rukojet a nehrkaci kolecka 😀 poradite mi prosim? 🙂

yerry
11. kvě 2018

@petastastna mám valco snap 4 nejedna se tedy přímo o golfky, ale je to lehounky (6kg), lehce skaladatelny kočárek, polohovat jde do úplného letu, nožky taky, ležná plocha je celkem dlouhá (dcera 1,5 let má dost prostoru na delku)
U první dcery jsem měla baby design walker a nedá se to srovnat.... o 4 kg větší váha, menší kolečka, kratší ležná plocha a menší koš....
Valco je super, ale taky má větší cenu....

fifina86
11. kvě 2018

Za me Baby jogger Zip.

petiteka
13. kvě 2018

Přidávám se s valco snap 4, obrovská spokojenost..

mku
13. kvě 2018

Inglesina 🙂

zatecka0
22. bře 2020
Uživatel zatecka0 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zatecka0.

taky jsem se dívala na ten valco snap, vypadá že je dobrý i za přijatelnou ccenu a recenze má taky dobré, tak uvidím, jestli ho pořídíme...btw. kde kupujete kočárky?

petastastna
autor
22. bře 2020

@zatecka0 kocarek sem koupila ve VaV kromeriz,ale malemu jsou uz dva a pul,takze ho uz nepotrebujeme 🙂

zatecka0
7. dub 2020
Uživatel zatecka0 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zatecka0.

aha a měla jste ho přes internet a nebo z kamenné prodejny? protože to vypadá že ho budu muset objednat a nevím kde, četla jsem dobré recenze na jeden obchod, dětský růžek, ale to je jinde než v kroměříži