Happy foto. Jaké máte zkušenosti s vyvoláváním fotek?

stef9328
4. srp 2019

Chtěla jsem se zeptat jaké mate zkušenosti s vyvolávaným fotek z Happy fot? Je teď na ně sleva 10x15cm za 1,29 kc za 1ks. Jake mají fotky kvalitu? Dělají opravdu 10x15 cm nebo je tiskou podle toho jak jim vyjde? Nebo odkud by jste mi doporučili vytisknout fotky, aby měli pěknou kvalitu, za rozumnou cenu? Děkuji všem za zkušenosti a názory!

martinka_33
4. srp 2019

Mám dobrou zkušenost, fotky jsou pěkné 🙂 S velikostí pozor, musíš si to tam spešl navolit, že chceš 10x15, pak si můžeš každou fotku upravit, jak jí chceš odříznout, jinak to vytisknou jak to vyjde, podle proporcí fotky

stef9328
autor
4. srp 2019

@martinka_33 Děkuji a kde prosím se ma upravovat spešl? Nejak v programu moc nechapu, tam si zvolim, že chci 10x15 but IDEAL premium (s bylim okrajem) nebo Klasik premium (bez bilych okraju), což bych chtěla bez těch okraju. Mam 2 000fotek a asi by mě ranila mrtvuce kdyby byli ruzne formaty 😵

martinka_33
4. srp 2019

@stef9328 už si to popravdě vůbec nemapatuju ☹ Dá se to tam někde vydolovat co je co, ale taky mi to chvíli trvalo než jsem se k tomu dopátrala

lucie_j
4. srp 2019

V přístroji, kterým fotíš nastav poměr stran 3:2, pokud bys měla nastaveno něco jiného fotky budou kratší. U již vyfocených fotek nelze změnit. Při vyvolávání zadáváš šíři 10.

nazka
4. srp 2019

@stef9328 happy foto je podle mě jedno z nejkvalitnějších. Nikdy jsem problém neměla. 10x15 je ok.

katerina20
4. srp 2019

Z happy foto objednávají moji rodiče už x let a vždy v pohodě.. Musíš zaškrtnout že chceš klasik a ne ideal.. 🙂

krasna_neznama86
4. srp 2019

Tak za sebe Happy foto uz nikdy, vyvolala jsem si svatebni fotky a vsechny hnusnej zlutej nadech, jak kdyvychom byli vsichni po zloutence... Reklamace neuznana... Fotoplatno super, jen krivy ram...
Fotky vyvolavam v DM.

anehap
4. srp 2019

My vyvoláváme v HF už spoustu let a jsme maximálně spokojení😉. Jednou jsme zkusili Rossmann a DM a kvalita nesrovnatelná, barvy byly šílený 😯

stef9328
autor
4. srp 2019

Dekuji za nazory. Ja pred 2mesicema vyvolavala v DM a teda fotky mi prijdou strasne "nebarevne", blede

anehap
4. srp 2019

@stef9328 přesně, když potřebuju rychle vytisknout 1-2 fotky, tisknu v DM, ale kvalita se fakt nedá srovnat....

priefi
4. srp 2019

@stef9328 kdyz das vyvolat treba foto z mobilu, tak napr.fotolab (resp.cewe) Ti vyvola cele foto a je trosku delsi (dle formatu, zaklad je tam sirka), takze to neni 10×15, ale 10×neco vic, kdezto happy foto Ti posle velkostne klasicky papir a zaklad je delka, takze foto ma delku 15, ale sirku ma mensi, polopaticky papir je 10×15, foto ma nahore a dole bile okraje a fotka je ve skutecnosti napr. 8x15

martinka_33
5. srp 2019

@lucie_j U Happy foto máš právě možnost fotku oříznout do správné velikostí, ale samozřejmě je lepší to rovnou fotit v tom tvaru

lucie_j
5. srp 2019

@martinka_33 jenže když to dáš oříznout, tak se ti může stát, že chybí vršek hlavy apod. To jsou pak fotky na prd. Takže lepší si to správně nastavit.