Hatě, Znojmo. Aké sú tam ceny?

mata35
22. črc 2008
Uživatel mata35 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mata35.

Prosím Vás, známa mi strašne vychválila nejaké obchodné centrum Hatě, pozná to niekto? Boli ste tam? Aké sú tam napr. ceny? Fakt je to tam také lacné? Ďakujem

monikapup
15. čer 2015
Uživatel monikapup je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od monikapup.

Zdravim, tuhle jsem tam byli a maji tam super slevy az 70%, takze myslim ze tam se nakupy orpavdu vyplati, rada nakupuji ve slevach a zvlaste kdyz to jsou originalni kousky co jen tak nekdo nema...🙂

elusina
23. čer 2015
Uživatel elusina je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od elusina.

To mas pravdu, skoro na vse tam mají porad slevy, tam se opravdu vyplati zajet nakoupit…🙂 My tam vždy travime téměř cely den, zajdeme si tam na obed, a je to tam moc fain…🙂

monikapup
25. čer 2015
Uživatel monikapup je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od monikapup.

No restaurace tam mají moc dobry, mi tam vždy tajdeme do pizzerie, manzelovi tam ta pizza moc chutna, ja ji vždy rychle snim a utikam ještě po obchodech a jeho si tam vždy pak uz jen vyzvednu…😀

elusina
28. čer 2015
Uživatel elusina je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od elusina.

To mas recht, nejlepsi je chlapa nekde odlozit, nejde nakupova s chlapem, ale když někdo te na ty nakupy odvest musí, když zrovna nejedu s kamoskama, takze s chlapem ty nakupy stoji za prdinu…=o/ ještě ze ty restaurace tam mají

agulin
15. říj 2015

Me se tam jako nakupuje moc dobře! 🙂 Posledne co jsme tam byli, nebylo to ani planovany a takovy nakupy jsou nejlepsi, když něco vždy potrebuju tak to nemuzu sehnat, ale takhle jsem si toho koupila dost a ve velkych slevach, psoeldne to byli botky Nike, jinak u nas je maji za dvojansobek ceny, tak jsem je musela vzit :D

klara_vit
13. únor 2016
Uživatel klara_vit je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klara_vit.

Zdravím vás, já bydlím nedaleko Znojma, takže ve Freeporu jsem poměrně často. Výběr je podle mě dobrý, jsou tam snad všechny značkové obchody, na které si vzpomenete. Rozhodně to stojí za to se tam podívat. Ale úplně nejlepší je sledovat jejich internetové stránky freeport.cz a jet tam, když mají větší slevy.

darjeen
21. črc 2016

Já to tam miluju, jsou tam někdy docela velké slevy, třeba zrovna teď: picodi.com/cz/nakup-hlavou/pepe-jeans-dziny-o-30-levneji

dalja789
19. dub 2018

jak tak vidím, chodí tam hodně lidí. Mně se tam nejvíce líbí Guess, Tommy Hilfiger a pak něco pro dětičky

emilkamilka
12. zář 2018

my se tam chystáme na noční nakupování, které bude 22.9. jsem zvědavá jaké budou mít slevy