Hatě, Znojmo. Aké sú tam ceny?

mata35
22. črc 2008
Uživatel mata35 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mata35.

Prosím Vás, známa mi strašne vychválila nejaké obchodné centrum Hatě, pozná to niekto? Boli ste tam? Aké sú tam napr. ceny? Fakt je to tam také lacné? Ďakujem

luckahr
22. črc 2008

mata35, já tam byla, ale to už je pár let a nic moc to teda nebylo. Je to outlet. Mě nabídka neuchvátila, ceny nijak nízký, max. do 50% slevy, ale spíš míň 😖 ale tak třeba se to zlepšilo. Třeba nákupy v Německu mě jsou pro mě nesrovnatelně lepší 🙂

coriven
22. črc 2008

kamarádka tam jezdí nakupovat a je spokojená, já osobně nevím.
mám to zruky, ale jestli bydlíš kousek, tak tam kukni a uvidíš 😀

lendy1
22. črc 2008

mata35, byli jsme tam minulý týden, konkrétně ve Freeportu a nic moc, byla jsem hodně zklamaná-staré kolekce, momentálně tam jsou velké slevy, takže je to vše vybrané a i když jsem jsem tam chtěla utratit spoustu peněz-nebylo za co 😝 Ceny mi nepřišli nijak extrémně levné, vybrala bych si tam max. v Hilfigerovi, ale zase za svetřík ve slevě nedám cca 3.tis 😝 Jinak fakt děs, běs...
Ještě tam je teda mega Vietnamská tržnice 😀

suzy115
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vanilkacka
11. říj 2014

@suzy115 Ahojky, základní informace nalezneš na: http://www.freeport.cz/. Já tam jezdím pravidelně už několik let, teď jsem tam byla naposledy před 2 měsíci a zrovna jsem nic nekoupila. Hodně dobře se tam nakupuje sportovní a outdoorové oblečení, já si tam kupuju vždycky oblečení na lyže a na túry a myslím, že v normálním obchoďáku bych to tak levně nesehnala a je tam hodně velký výběr. Dále je tam např. velký Tommy Hilfiger, Mustang, Guess, Mexx, Mango, Kara Trutnov. Z dálky bych tam jela na veliký nákup, protože občas jsem nekoupila vůbec nic a občas odjížděla s plným kufrem, když jsem třeba narazila na obrovský slevy v Mangu a šaty do práce stály 150 Kč 🙂

suzy115
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majk456
23. říj 2014

ahoj prosim zna nekdo kde se nachazi ta vietnamska trznice nejaka adresa ? diky 😉

vanilkacka
23. říj 2014

@majk456 Ahojky,je to hned naproti Freeportu. Presna adresa je na www.excaliburcity.com nebo www.freeport.cz.Nemuzes to prehlednout.

suzy115
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vanilkacka
10. lis 2014

@suzy115 Ahojky, já zatím děti nemám, takže jsem nikdy tuto problematiku neřešila, ale myslím, že jestli tam nějaký koutek je, tak to určitě najdeš někde na webu.

suzy115
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marketa233
12. lis 2014

@suzy115 Já tam byla asi třikrát. Pokaždé hrozně zklamaná. Ceny mi nepřišly vůbec výhodné, prostě jako ve značkových obchodech na konci sezóny. Pokud už bylo něco za pár korun, pak v krajních velikostech.

Ta vietnamská tržnice je spíš taková zajímavost. Maj tam to, co Vietnamci kdekoli jinde, jen ve 100x větším množství.

suzy115
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marketa233
16. lis 2014

@suzy115 Krajní na obě strany, prostě to, co po sezoně zbyde. Tržnice nabízí to, co mají Vietnamci všude. Je to otázka názoru, ale nic jiného než třeba v Holešovicích nečekej.

suzy115
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marketa233
19. lis 2014

@suzy115 Zkusím ještě jinou charakteristiku. 🙂 Když potřebuješ něco koupit, je slušná šance, že to najdeš a cena bude solidní. Pokud bys tam jela jen tak pro levné věci, které ti padnou do oka, je to podle mého zbytečná cesta. Já si tam nekoupila skoro nic.

suzy115
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kattyd
21. lis 2014

V Hatich jsem byla několikrát když jsme byli poblíž Znojma, a nikdy jsem tam nic nekoupila, pokaždé jsem odcházela že fakt nemá cenu tam chodit. Je tam jen pár obchodů a zboží nic moc. Naproti tomu mnohem raději jezdím do rakouského Parndorfu, je tam obrovský výběr obchodů, za jeden den se to ani nedá stihnout obejít a když se vychytají akce tak se dá supr nakoupit.

olinkaol
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zdenulaz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
miskammm
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nicebebe
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
olinkaol
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
market99
4. dub 2015
Uživatel market99 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od market99.

Tak tam to mam žensky moc rada, na netu vždy občihnu jake mají akce a slevy a jede se nakupovat.🙂

olinkaol
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evzikao
1. kvě 2015
Uživatel evzikao je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od evzikao.

Zensky a jak je to tam s velikostma? Jsem trochu boubelka a v obchodech sehnat dobry kousky je vazne umeni. A nejake oteviraci hodiny? Chystam se tam pristi tyden, ale nevim zda to budu vůbec stihat.. =o/

market99
7. kvě 2015
Uživatel market99 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od market99.

Zalezi jakou presne mas velikost , ale ja si myslim ze by sis tam na sebe mela něco vybrat, hodne znacek ted prave mysli i na boubelky a snazi se jim delat i pekne věci na sebe…🙂

evzikao
20. kvě 2015
Uživatel evzikao je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od evzikao.

No je tam několik x, ale rikat velikost nebudu nejsem nato moc pysna :D po detech mi to nejde moc dolu, porad rikam ode dneska zacnu a proad nic, tak to je fain ze bych tam na sebe sehnala velikost, obcas jsem v tomhle ohledu opravdu bezradna a nejaky trika vypadaji jak pytel...☹

market99
26. kvě 2015
Uživatel market99 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od market99.

Myslim ze muzes bejt klidna, urcite tam na sebe něco sezenes…🙂 Zajet se podivat a uvidis, ale myslim, ze s prazdnou neprijedes..🙂

elusina
29. kvě 2015
Uživatel elusina je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od elusina.

My to mate kousek, od ledna co jsme s priteleme utekli za praci do Rakosuka, stále se do toho nakupniho strediska ale vracime…🙂