Hezká sms, která se píše po narození miminka. Znáte?

roniinka
4. lis 2010

Ahojík prosím neznáte některá nějakou hezoučkou smsku jak se píše po narození miminka?? Děkuji.

dlabinecka
4. lis 2010

No, já nevim, ale myslím, že až porodíš, tak Tě bude napad tolik krásných věcí, že se Ti to do jedné sms nevejde!! určitě bude hezčí, když napíšeš to, co tě právě napadne, než mít něco připravené 😉

mmmk
4. lis 2010

Mrkni sem, tu je o tom cela diskuze 😉
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/jak-ozna...

ladybugie
4. lis 2010

ahojky, my psali tohle:
Nejkrásnější ze všech dárků vkládá život do kočárků. V jednom z nich teď sladce dýchá naše štěstí, naše pýcha Anetka.

miarosa
4. lis 2010

My jsme měli. Ahoj vy mě ještě neznáte, jmenuji se Tomášek narodil jsem se mamince..... a tatinkovi..... ( datum) ..... vážím a měřím .... Maminka je moc šťastná a v pořádku a já taky, těším se až se na mě příjdete podívat, Pa tomík. Nebo v něaké takov= podobné podobě. Po porodu budeš mít hlavu plnou jincýh věcí, než myslet na tohle, takže buď si to připravíš což sem udělala já nebo tě to napadne, což je možná krásnější a autentický. 🙂

martule20
5. lis 2010

Ahoj, my posílali: Tak konečně vím, jak vypadá mamka zvenku. Krásné ráno přeje Eliška ....., narozezená....
s mírami.....

moudivlacek
5. lis 2010

my volali 😀 teda manza,brzy rano,o vikendu,tak meli vsichni radost 😀 😀 😀

editah222
5. lis 2010

Já jsem všem volala, ještě z porodního sálu 😀 Narození naší holčičky jsem chtěla oznámit jen rodině a dobrým kamaradům a na to mi přišla sms moc neosobní.