Hlasujete do soutěží na netu, o které tady mamky prosí?

kefin
11. dub 2011

zajímalo by mě, zda , když sem nějaká mamina hodí odkaz na nějakou internetovou soutěž a chce poslat hlasy pro svoje dítě a tak, jestli na to reagujete a pošlete jí svůj hlas. Jako já se do takových soutěží nepouštím, a ani by mě nenapadlo do těchto soutěží hlasovat. A už vůbec ne, kvůli prosbě nějaké maminy 😝

swead
11. dub 2011

Kefin, neposílám, pokud tu maminku neznám. Sama se do takových soutěží nehlásím, připadala bych si trapně, takhle nahánět hlasy.

beruska2x
11. dub 2011

ne, z principu 😝 prijde mi to trapny a uhozeny a k nicemu 😅

senja
18. kvě 2011

Ne, neposilam. Prijde mi nefer a nekorektni prosit nekoho o hlasovani pro moje dite, mne apod.

michamicha
24. kvě 2011

neposílám nikomu, bez výjimky 😒

elvira
25. kvě 2011

Taky neposílám, nedávno kamarádka na Facebooku vyloženě tapetovala prosbama o hlasy, psala do mailů, sz a pod. - to se přiznám, že jsem neposlala. Nakonec se snížila k tomu, že dávala sama hlas cizím lidem, neopomenula jim pod fotkou poznamenat, že jim poslala hlas a očekává totéž a přidala link se svým pokladem... 😝 Cizím neposílám vůbec - nechce se mi listovat celou soutěží, registrovat se a hlasovat. Nakonec to vyhraje ten, kdo nažene nejvíc známých, ne ten, kdo má nej fotku, dítě, psa, výtvor....nebo oč se všechno soutěží.
Svoje dítě zásadně do žádné soutěže nepřihlašuju - prostě vím, že je NEJ krásnější, ...hodnější,...chytřejší,...roztomilejší a nemusím o tom nikoho přesvědčovat. 😀