Hledá se vhodný partner pro mateřství...bez manželství

moona
17. srp 2006

Moje situace je v určitém ohledu atypická, ale možná ne až tak zcela..
Ze všeobecného pohledu mám věk, který je na hranici..35 let. Mám partnera, kterého mám velmi ráda, jsme spolu více jak tři roky, ale žije v zahraničí a vídáme se málo, mimoto děti již neplánuje i s ohledem na svůj věk. A já se možnosti mít dítě vzdát nechci. Snažila jsem se proto najít si partnera a mít vztah založený na vzájemném pochopení, respektu a volnosti s tím, že bychom si dítě přáli oba. Doposud jsem neměla jakoukoliv možnost někoho takového potkat...nikdy jsem s žádným Čechem nežila, i dosavadní partner je cizinec a mentalita Čechů - mužů mě tak trochu uzemňuje. Nejsem schopná se vejít do jejich způsobu uvažování, jsem téměř strnulá. Nemám problém ani vzhledu (mužům se líbím, ale tvrdí, že by si netroufli, což vůbec nechápu) ani inteligenční, pracuji jako tlumočnice, jsem stále v prostředí, kde je Čechů jen minimálně a asi zřejmě nemám prostor a možnost se normálně seznámit...poradí mi někdo??? Je snad cesta, jak poznat někoho příjemného a hezkého zevnějšku, který ...?? M.

consti
17. srp 2006

moona tak nějak nechápu..takže se zahraničním přítelem se chceš rozejít a "pořídit "si Čecha a s ním miminko? 😉 Myslím, že takoví muži snad existují, na druhou stranu, pokud sina tebe netroufnou..Já jsme sice o 10let mladší jak ty, ale s chlapama jsme na tom byla stejně, češi si moc netroufali, tak jsme měla vizi, že si vezmu jednou cizince. Naštěstí jsme našla svůj ideál v Čechovi, i když je pravda, že jsem musela hodně zabrousit za hranice našeho města... 😀 .Kolik je tvému partnerovi, že děti už neplánuje?Podle mě je halvní právě věk ženy... 😉

majka07
17. srp 2006

tak su v tom kapku zamotaná, ale nedá mi to nenapsat moona a co seznamka na netu? Moje nevlastní teta se tak seznámila s jedním partnerem a mají mimi a je jí 48 a mimi jsou 3 roky 😉

paja123
1. pro 2006

Moo: muj byvaly partner mi kdysi dal ultimatum, ze bud budeme mit dite do jeho 40,(byl ode me o 13 let starsi) coz melo byt do 2 let, nebo uz pak nechce. nekdy ty chlapi fakt nechapu, vzdyt opravdu hlavne zalezi na veku zeny.Pokud zena dite chce a muz ne, je opravdu lepsi si najit nekoho jineho.Budu Ti drzet palecky, urcite se to podari. I mezi Cechy se najdou vyjimky, urcite budes jednou mile prekvapena.A nebo budes stastna s cizincem, at uz to dopadne jakkoliv,preji ti abys nekoho nasla, a s tou seznamkou myslim, ze stoji za to to zkusit.Ubehl uz nejaky cas od srpna, tak jak to jde? 🙂

musko
1. pro 2006

Ahoj Moona!
Uplne Ta chapem, bola som v podobnej situácii..... Som VS,nad 30r,nevyzerám zle, dokážem sa o seba postarať, proste - nepotrebovala som chlapa, aby ma živil, ale aby som mala partnera, ktorý by bol v niečom silnejší ako ja, aby som sa mala o koho oprieť....No a keď som si povedala, že veď aj bez chlapa sa dá žiť a nebudem sama, budem mať kamarátov a prácu a záujmy, tak som na nete naďabila na toho pravého. Proste to len tak skús, neviaž sa na myšlienku, že chceš za každú cenu niekoho na založenie rodiny. Vždy to príde, keď to najmenej čakáš a si z toho zmatená....A mysli pozitívne. Sú aj v našich zemepisných šírkach normálni chlapi - moj je z Moravy a máme spolu 15 mes. syna.... Držím palce 😉 😎

paja123
2. pro 2006

taky si myslim ze to nakonec prijde samo.

paja123
2. pro 2006

Po 7 letech partnetstvi s nepravym muzem, jsem najednou z niceho nic natrefila na nekoho , kdo je pro me ten pravy a rozumi mi, jsem ted 3 mesice vdana a ten muj je taky z Moravy, 😉 i kdyz ted zijeme v cizine.

krista
7. lis 2008

j.a.n.u.s. • 1d • 30. září 2008 ve 12:17
Jak uz asi vite, nam se postestilo najit. A to v dobe, kdy uz jsem fakt nedoufala. Kamoska mi rika, vzdyt jsi hezka zenska, nejakyho najdes...ale jak??? S kocarkem, neni to na korbe napsane, ze jsme FREE (volne)...a kdyz uz nejdu do obchodu s malou (bo na piskovisti tatku hledat nechcu), mam nejake znameni (pleny v akci-takze troje!!! 😀 )....coz znamena, ze mam ditko doma, nebo manzela v praci.

Takze jsem mela na netu inzerat, no dlouhou dobu nic...a ten den, kdy jsem ho chtela smazat, se ozval ON!
Prvni schuzka, ja zpocene dlane!
Druha schuzka, Elishka rev jako prase!
Rikam si, nevyjde to! Musi mit rad malou a naopak...pak mesic pauza, jen telefonaty(nejkratsi trvaly 2hodiny!). Neco se zlomilo, prisla treti schuzka a prvni polibek u stromu co ho noc predtim pretal blesk! Zamotala se mi hlava, podlomily kolena a bylo to!

Ubehlo par mesicu a ja chrochtam blahem pri pohledu na malou jak se k Petovi tuli, jak mu dava pusinku...

Prislo mi vysvetleni proc Elishka brecela pri prvnim pohledu na Petra...ja na to vse mentalne moc tlacila a ona to chte-nechte citila a byla nervni spise ze me.
Dovolila jsem si uverit, ze nam muze byt takhle dobre...dovolila jsem se uvolnit a nechat to vse plynout samo...dovolila jsem si byt opet zenou...

Dlouho jsem byla sama, a ted se musim znovu naucit jake to je zit s muzem pod jednou strechou. Vse jde tak nejak samo, nebojujeme mezi sebou o moc...proste jsem zenou a on tim chlapem...

Holky, vy ktere hledate vezte, ze nadeje umira posledni a ze ON tam nekde je, staci tomu verit...a kdyz se objevi, poznate ze to je ten pravy...proste to ucitite! Kaslete na rozum, ridte se srdcem. Protoze srdcem uvidite jestli je i dobry otcimem...

Hodne stesti.

konja • 2d • 30. září 2008 ve 20:44
j.a.n.u.s.: Jsme na tom stejně 😉 I já zůstala se synem sama ( s jeho otcem jsem se rozešla ještě když jsem byla těhotná) a nehodlala jsem to tak nechat. Stejně jako ty jsem si dala na internet inzerát a zkusila jestli se někdo ozve. "Tatínků" se ozvalo dost, ale buď jsme se mu nelíbili mi a nebo on nám. Hodně z nich bylo takových co viděli v opuštěné ženské snadnou kořist pro občasné postelové hrátky 🙄 . Už jsem si také začínala zoufat, že snad normální chlap neexistuje, ale i na nás se usmálo štěstíčko. Zamilovala jsem se na první pohled a jen v duchu prosila andělíčka aby to už konečně byl on. A taky, že byl!Syna si zamiloval hned jak ho uviděl, skvěle si s ním dokázal hrát, jelikož jsem studovala VŠ, tak se hned nabídnul ,že ho bude hlídat zatímco já budu na zkoušce,atd.. No byla jsem šťastná a ŠŤASTNÁ stále jsem! Včera jsme měli první výročí svatby 🙂 .Manžel syna prohlásil za vlastního, takže máme všichni stejné příjmení a v rodném listě je konečně vyplněna kolonka otec 😉 Navíc i jeho rodiče přijali syna jako vlastní vnouče, moc ho milují,berou si ho na prázdniny, jezdí s ním na výlety, no jsou z něho unešení 🙂 Ale co je teď naše největší radost je naše skoro dvouměsíční dcera Blanka. Moc ji všichni milujeme a syn je hrdý na to, že je velký brácha 😀 . Jsem moc šťastná a každý den děkuji za to, že jsem měla v životě takové štěstí. Takže pro všechny, které nevěří seznamování přes net, tak věřte! Chce se to obrnit trpělivostí,ale jde to!