Hledám maminku, která podstoupila plastickou operaci prsou

theresa
14. únor 2013

Dobrý den, hledám nějakou maminku, která podstoupila plastickou operaci prsou a ráda by se se mnou podělila o své zkušenosti. Jak to celé zvládla s dětmi? Jak probíhala rekonvalescence? Najde se tu někdo takový.

aronek
14. únor 2013

@theresa ahoj. Já jí sice nepodstoupila, ale až dokojím a dorodím, tak jí dost zvažuji. U mně by se jednalo o zmenšení, to je prý vhodné dělat až po dětech, tak čekám 😉 Takže budu do tvého témátku nakukovat a sbírat info 🙂 Jestli se můžu zeptat, proč o ní uvažuješ ty?

theresa
autor
14. únor 2013

@aronek O operaci uvažuji, protože se mi moje prsa nikdy nelíbily, jsou opravdu hodně malé a po kojení ještě menší. Chci zvětšení - plné dvojky nebo menší trojky. Přirozená, hezká prsa. Kliniku jsem si vybrala Body Estet, už jsem objednaná na konzultaci. Nemám strach z operace ani z bolesti, jenom pořád řeším, jak to zvládnu s dětmi po operaci, jak to zorganizovat, a pořád vyvstávají nové a nové otázky, které nemám s kým probrat.

aronek
14. únor 2013

@theresa já to mám úplně naopak. Vždycky jsem měla velká prsa a teď už prostě došly tabulky. Neseženu podprsenku, všude lezou a překáží 😠 Zvětšení je snad jednodušší. Máš hlídání na děti? Ono asi fit nebudeš hned. Ale za dobrý pocit ze svého těla to dle mého stojí 😉

theresa
autor
14. únor 2013

Právě řeším to hlídání, babičky určitě pomůžou, ale nemůžou tu být 24hod., přemýšlím o chůvě nebo požádat nějakou bezdětnou kamarádku, zda by nevypomohla. Jde mi hlavně o zvedání dcerky, to je největší váha 🙂

aronek
14. únor 2013

@theresa já mám na tohle štěstí, s hlídáním není problém i dlouhodobě 😀 Dokonce na to kolik mám hlídačů mám málo dětí 😀 Když jsem byla v porodnici, tak se hádali kdo bude hlídat. Takže plánuji ještě jedno dítko a pak tu operaci 😉 Naštěstí si všichni okolo mně uvědomují, že je fakt potřebná, možná by byla i na pojišťovnu, to ještě pořeším 😉