Hledám maminku z Prahy, která je taky sama s dítětem

vani123
12. dub 2013

Ahoj holky, jak to tak vypada, skoncim s ditetem taky sama, mame tatinka, ktery nas nechce. Proto se chci zeptat, zda je tady maminka, ktera se momentalne nachazi v podobne situaci jako ja, je z Prahy a nechtela by se obcas sejit. Vsechno lze zvladnout a neni nutny se kvuli tomu dostat do uplne nouze nebo stresu. Takze damy, ktera pujdete do toho? 🙂 Muzeme si treba pohlidat deti, nebo nekam vyrazit, proste byt akcni. Pro jedno kviti... Ja myslim, ze jsem zas nic tak spatneho neprovedla, abych musela byt po zbytek zivota nestastna, uz jsem se natrapila taky dost...Krome toho razim heslo, ze zitra me muze prejet autobus, takze se snazim radovat z dneska. Takze kdo byste to risknul a byl trochu akcni? Nadavat a smutnit muzeme vzdycky, ale ja bych se spis radovala ze zivota, i kdyz ne jednoduchyho. Na druhou stranu by nas ve stredoveku asi upalily, ne? Tak to mame jeste docela dobry. 🙂 Drzte se, vim, jak vam asi je.

veri25
12. dub 2013

Je to hezký co tady píšeš a je to pravda, je to asi těžký to překonat a být s dítětem sama, ale vždycky se to nějak dá. já sice nejsem svobodná maminka, ale klidně bych byla více akční a nejsem proti se sejít. jsem z prahy, z nuslí, tak když budeš chtít tak někam vyrazíme 😀

letalnica
12. dub 2013

Ahoj, jsem ve stejné situaci, akorát nemám moc kam jít, tak se vracím k našim ☹ Ráda se někdy sejdu. Bydlím na Zahradním Městě a rodiče na Jižňáku, ale jezdím si tak nějak MHD po celý Praze 🙂 Klidně se přidám.

aaa
13. dub 2013

Hlásím se do klubu 🙂 , bydlím na Jižním Městě 🙂

vani123
autor
13. dub 2013

Ahoj, tak jsem rada, ze jste se ozvaly, zacne uz byt urcite hezky, tak neco podnikneme! Tesim se, ozvu se ten dalsi tyden,ano? Momentalne se stehujeme do dost mensiho bytu...ale zas to snad bude mene narocne na uklid...nevim. Neni mi z toho moc dobre, sezenu asi nejakou novou vyzdobu, to pomuze. Snad se vejde. 🙂 Hezky vecer a bude lip.

majda22
12. kvě 2013

@vani123 Dobry den, jsem sice jina generace, ale Vas prispevek mne zaujal. Ja jsem v jine situaci. Jsem v mladsim duchodovem veku, mam spoustu volneho casu, ale nemam vnoucata. Rada bych pomohla nejake mamince s hlidanim, event. S vypomoci s ditetem. Kdybyste mela zajem, mohly bysme se nekde sejit a rici si vice ustne. Pisu z tabletu, tak se omlluvam, ze pisu bez diakritiky a taky uprava neni nic moc.
Tesim se, Mila

vranda
24. kvě 2013

@vani123 Ahoj Vani, sem v podobne situaci jako ty, kamaradky s detma sice mam, ale vetsinou dost roztrousene po Praze. Je fakt, ze uz dlouho uvazuju o tom, ze bych chtela najit spriznenou dusi na Praze 3, kde ted ziju. Byla by to asi velka nahoda, ale nebydlis nekde pobliz?

vranda
24. kvě 2013

@majda22 Ahoj Majdo, jestli se ti jeste neozval zastup maminek, tak my sme k dispozici 🙂 🙂 Mam synacka 9 mesicniho, jsem s nim sama a pracuju, mam sice sit kamaradek, ale vetsinou jsou dost zamestnane. Nase skvela babi a deda jsou na Morave, hodne daleko, takze v Praze bysme urcite uvitali nejakou hodnou dusi. Nebydlis nahodou na Praze 3?

veronka1985
10. říj 2013

Dobrý deň maminky.
Nedávno som sa zo Slovenska prisťahovala do Prahy spolu s 8 ročným synom. Nemáme zatiaľ žiadných kamarátov (okrem školy) a tým synček dosť trpí. Veľmi rada by som sa stretla s maminkou podobne starého chlapčeka najlepšie z okolia Prahy 4, Háje. Maminky by si dali kávičku a chlapci by sa hrali. Prosím ozvite sa, rada Vás spoznám.
Ďakujeeeeem 🙂

maonasek777
20. led 2014

ahoj..bydlim v praze uz asi dva roky za mesic rodim a pritel se na me vykaslal..zajem o maleho ma ale o me ne..v praze nikoho neznam tak seim doma a uziram se nudou a depkou...hledam nekoho kdo je natom podobne a pokecal 😉

hanny21
4. únor 2014

Ahoj, tak jsem koukala a tahle diskuze mě zaujala. Mám sedmiměsíčního syna, jsem sama, bydlím u našich na Praze 8 a občas už to s nimi fakt nezvládám 😀 Tak ráda se seznámím, pokecám, napíšeme si, postěžujeme a tak 🙂 A pomůžu, popřípadně poradím

helena2323
17. únor 2014

Holky, budte tak hodne a hodte sve prani najit nekoho na pokec, prochazky a hrani s detmi na www.freebay.cz / kategorie Deti, hlidani a jine. Je to novy web, ktery je delany pro tyhle potrebne veci....Helca

helena2323
17. únor 2014

@veronka1985 Verunko, dej si take inzerat na Maminky na pokec na www.freebay.cz . Hodne stesti

gaba_17
8. bře 2014

Ahoj holky, jsem také sama s ročním mimi, manžel mě opustil po deseti letech vztahu, když malému byli tři měsíce kvůli jiné slečně 🙂 Vše zvládáme super musím říct, že už potom co uběhl nějaká čas to vidím i pozitivně a jsem ráda, že to tak je. Upřímně kamarádek s mimi na procházky mám celkem dost bydlím na Barrandově a tu je tolik kočárků 🙂 Mě spíš chybí kamarádky se kterýma bych mohla občas večer na skleničku nebo se někam pobavit: Je mi sice 35 let, ale ráda se bavit zajdu , hlídání také problém nění.. jen většina kamarádek s manželi už nikam moc nechodí 🙂 Tak , když byste měl někdo zájem někam vyrazit 🙂

evcaef
16. bře 2014

Ahoj holky 🙂 Tak já jsem taky sama s 3 měsíční slečnou na Praze 8, kde nikoho neznám. Kamarádky děti nemají, bydlí min. hodinu "daleko" a jsou pořád v práci. Tak se taky ráda seznámím 😅

zickemartina
31. bře 2014

ahojky holky bydlime s prckem u meho taty na pankraci - a jiz tehotenstvi jsem prodelala sama a taky tak nejak chybi spolecnost ktera neresi partnerske vztahy

postfach
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sanyka81
22. kvě 2014

Ahoj holky, som tehu 29tt a zostala sama... neni niekto v podobnej situacii? Je to pre mna akosi cele tazke...
Rada si niekym pokecam v podobnej situacii.

sarkachmelova
10. čer 2014

Ahoj holky,já jsem sama s dvěma dětmi přes půl roku,už jsme si všichni tak nějak zvykli a myslím,že můžu říct za všechny,že se máme dobře. Jsme z Prahy 4 ;)

xvitk101
10. čer 2014

@vranda Ahoj jsem z Phy 3. Nejsem v situaci jako diskutující přede mnou. Sice mám dvě malé děti a přes týden jsem na ně sama, ale na víkendy se k nám domů vrací tatínek. Momentálně pracuje v zahraničí. My už jsme celkem akční, ale ráda poznám nové lidi třeba z okolí. Na trojce bydlíme dva roky a známé tu nemám žádné.

maonasek777
13. čer 2014

ahoj holky....sice ted tu nebudu mesic ale pak se zas vratim do prahy...nezajde nekdo na pokec? ja doted furt jen sedim doma a je to nahlavu...malej ma uz skoro 5 mesicu .. 😎

mich34
15. čer 2014

Hledám maminku,která je sama s dítětem a nemá jiné rodinné příslušníky. Můžeme si navzájem pomoci s dětmi i sobě. Dceři bude pět let a jsme z Prahy 8.

fidorka001
30. čer 2014

@majda22

DObrý den, zaujal mne Váš příspěvek, ráda bych se seznámila s maminkou, která by mne občas vypomohla s hlídáním mých kluků 1,5 roku a 4 roky po dobu školení v práci na částečný úvazek. Také bych se ráda s nějakou maminkou seznámila pro sdílení radostí i starostí po dobu co jsem na rodičovské dovolené, najde se prosím nějaká z okolí Prahy 4 Nusle? Bohužel také nemám rodinné příslušníky v Praze a ráda bych na oplátku vypomohla hlídáním, nebo finančně. Děkuji moc :o) Jana s klukama :o)

fidorka001
30. čer 2014

@sarkachmelova

DObrý den, zaujal mne Váš příspěvek, ráda bych se seznámila s maminkou, která by mne občas vypomohla s hlídáním mých kluků 1,5 roku a 4 roky po dobu školení v práci na částečný úvazek. Také bych se ráda s nějakou maminkou seznámila pro sdílení radostí i starostí po dobu co jsem na rodičovské dovolené, najde se prosím nějaká z okolí Prahy 4 Nusle? Bohužel také nemám rodinné příslušníky v Praze a ráda bych na oplátku vypomohla hlídáním, nebo finančně. Děkuji moc :o) Jana s klukama :o)

bara29
4. zář 2014

ahoj všem jsem maminka která má dvě děti 11let a 6 let ... tet se mě narodily ještě dvojčátka otec se na nás vykašlal .. děti jsou ještě v inkubatoru a ani se neví jestli vubec přežijou nevim co mám dělat sem zoufala je mi teprve 33 let a věřte že jsem chtěla jit na interubci ale zdravotní stav mě to nedovolil už jsem přemyšlela i o adobci a nebo bejbyboxu ale to nedokažu nevím jak to budu zvladat už tet to mame tezke jsem bezradna poradi mě tu někdo prosím ☹

galigula
7. zář 2014

Ahoj holky, v dubnu jsem dostala v Praze pracovní nabídku, ale nesehnala jsem školku a musela ji odmítnout. Včera mi jedna paní ze školky psala, že se ji uvolnilo místo, zda mám ještě zájem a já teď váhám. Mám práci kterou můžu dělat všude po ČR, takže to mě zas tak nebrzdí, ale jde o to, že jsem rozvedená a sama na kluka (4 roky), takže ho vezmu 120km od taťky, který si ho bere na víkendy po 14ti dnech. A nechám tu hlídací babičku. Jaký je život v Praze pro matku samoživitelku? Dá se to všechno nějak utáhnout? Díky moc za každou radu a názor, hezký den

anatanka
8. zář 2014

@galigula Musis pocitat s najmem okolo 10 tis., coz je takova zakladni polozka, kterou je potreba zohlednit.
Ja bych si hlavne rozmyslela jit takhle nekam sama s ditetem bez jakekoliv jine opory (babicka apod), protoze skolka kokci v 5, nemusis vzdy stihat z prace, dite taky bude casto nemocne atd. Aby sis nakonec nenalozila na sebe vic nez uneses. Neni to sranda ☹

Na druhou stranu, pokud bys zvazovala takovou zmenu, tak pro maleho je toto asi nejlepsi doba. Cim bude starsi, tim vic bude fixovany na prostredi, ve kterem vyrusta (skola, kamaradi...).

zickemartina
18. lis 2014

@fidorka001 ahoj jsem z pankrace tak jestli se chces sejit pisni

fidorka001
18. lis 2014

Ahoj, zickemartina, sejdu se moc rada 😉

andulka1986
13. dub 2015

@veronka1985 ahoj som Anka môj syn má tiež 8 rokov chodí do červenej školy na hájoch bývame tu už 6 rokov ale kamošky tiež nemám .. vďaka môjmu priatelovi-nepriatelovi všetky mi tak nejak znechuti takže žiadna sláva.. ak máš chuť pokecat tak sa kludne môžme dohodnúť tu je môj mail- duricova.anna@email.cz