Hledám návod na klobouček. Chci ho uháčkovat pro dceru

konik88
6. dub 2010

Ahoj, chtěla bych pro svoji holčičku, která se má narodit v létě uháčkovat nějaký pěkný letní klobouček. Bohužel nemůžu nikde na internetu najít žádný návod. Budu ráda, pokud mi dá někdo odkaz na internetové stránky, nebo mi návod přímo pošle 🙂

alcatko.j
6. dub 2010

Ahoj🙂 jdi treba na wéwéwétečkaháčkovanéčepičkytečkacézet, zaregistruj se a když to udelas, v pravem sloupci jsou navody, vyberes si zda se chces "naucit" kloboucek, cepicku, letni, zimni, satecek atd a jedes🙂 pani to tam ma s fotkama, pekne krok po kroku, jak pro blbce, ja jsem to jedine diky ji pochopila😅
No a pak jsou celkem pekne navody na mimibazaru, taky v navodech.
Ale ja jsem se to naucila prave na tech cepickach🙂 a ted jedu jako drak😅

mismar
6. dub 2010

alcatko: díky za tip, skvělá stránka, nádherná inspirace 😉

konik88
autor
7. dub 2010

Díky alcatko, stránky jsou fakt super. Já taky nejsem žádnej odborník, spíš naopak 😀 Jsem takovej samouk. Před Vánocemi jsem zkusila šálu a od té doby jedu. Dělám hlavně čepičky a dětské bačkůrky. Na mimibazar se taky dívám, ale tam jsem žádný šikovný návod na klobouček nenašla.

rebeca321
14. kvě 2010

Jejda,děkuju taky Alí za typeček,hnedka se du mrknout 🙂 😉 !!!!

innes
7. pro 2010

Nemáte někdo návod na dětské capáčky? Něco takového:

zuzka72
8. únor 2011

@innes koukni na MMB tam je něco podobného zadej si tam capáčky...

innes
9. únor 2011

@zuzka72 díky, zkusím. Sehnala jsem i nějakou knížečku, tak zkusím něco vykutit 😉 🙂

marky27
14. únor 2011

Ahojda. Hrozně ráda bych chtěla začít háčkovat, ale nikdy jsem to nedělala. Nevím ani, jak se vůbec začíná 😅 Nemáte nějaká nějaký dobrý tip na stránky pro úplné začátečníky? Všechno, co jsem našla, pro mě bylo dost k nepochopení 😖

kudelovazuzana
2. bře 2011

@marky27 Marky já jsem taky byla uplnej začáteční a první čepička, kterou jsem dělala byla tato http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=81 a povedla se moooc. Od té doby háčkuju.
a pokud se chceš naučit i kratké, dlouhé sloupky, pevná oka a tak, tak si to zadej do youtube, je tam všechno. 😉

@innes jeee tak po návodu po těhle capáčkách taky toužím, ještě jsem neobjevila, kdybys objevila tak dej vědět pls.
Vlastně dělala jsem je podle tohoto návodu: http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=2890 a jakoby v půlce skončila a udělala tam tu přesku, no ale výsledek nic moc, tak hledám dál 😝

innes
2. bře 2011

@kudelovazuzana přijde mi, že na ty capáčky so bysme chtěli návod je snad uvalený embargo. 😅 Nidke ho nemůžu najít,ani v tý mý knížce není přesně to, co hledám 😒 I když u nás už to stejně není aktuální 🙂

kudelovazuzana
2. bře 2011

@innes přesně taaaak, asi to budeme nějak vyšpekulovat samy, ikdyž je fakt, že je to jen na parádu, ale jsou tak sladký 😵 😵 😵 Mě se teda podařilo něco takovýho, polotovar jo 😝 ale teda ta druhá bota se mi prostě nedaří, vyleze mi z toho děsnej patvar ☹ ☹ ☹

innes
2. bře 2011

@kudelovazuzana ty jsou moc hezký 😵 No mně vždycky vyjde každá bota taky jiná 😅

marky27
2. bře 2011

@kudelovazuzana dík moc, já si už návody zatím našla a mám už hotové dvě čapky a jedno pouzdro na mobil 😉

marky27
2. bře 2011

@kudelovazuzana a přesně tu, na kterou jsi poslala odkaz, jsem dělala taky 🙂