Hledám online kamarádku na pokec 🙂

kolkola
26. dub 2014

Ahoj, hledám někoho kdo by si chtěl jen tak popovídat, k tomu samozřejmě probrat partnery, děti, tchyně, milence atd.🙂
Prostě hledám kamarádku/y na pokec online.

Přidá se ke mě někdo 🙂

elbundova
13. led 2016

@lujdicka a kdepak bydlíš?

elbundova
13. led 2016

@masarikovadana tak to je mi moc lito ☹ se ti ani nedivim ☹ a co ty jak to zvládáš sama

masarikovadana
13. led 2016

@elbundova v Petrovicích 🙂

masarikovadana
13. led 2016

@elbundova popravdě dost špatně

irena1111
13. led 2016

Holky, já nevím jak vy ale já se tady v tom docela ztrácím, co udělat skupinku HLEDÁM KAMARÁDKU a povídat si tam, nebylo by to přehlednější?

amj
13. led 2016

@elbundova grrrrrrrrrrrrrr chci taky sluníčko

lujdicka
13. led 2016

@elbundova Praha 9 Čakovice.

lujdicka
13. led 2016

@masarikovadana Ty jo, tohle proste u tech chlapu nepochopim, jak muzou byt tak nezodpovedny a mit milenku a zaroven si poridit miminko s manzelkou. Copak si neuvedomuji, ze tim akorat ublizi zene a diteti?!!! Ach jo. Asi jsem brutalni, ale takovy chlapy bych nahazela do diry a zapalila....

elbundova
13. led 2016

@masarikovadana to je někde blízko nebo ne 🙂.

elbundova
13. led 2016

@masarikovadana to ti věřim tak držím palce aby všechno dopadlo dobře 🙂

elbundova
13. led 2016

@amj taky bych chtěla slunicko tak jsem promokla venku 🙂

elbundova
13. led 2016

@lujdicka tak ty bydlíš v Praze škoda že až tak daleko 🙂

elbundova
13. led 2016

@lujdicka presne řečeno,je to hnusný až moc vím o tom sve ☹

lujdicka
13. led 2016

@elbundova Bohuzel no :-/

elbundova
13. led 2016

@lujdicka a co takhle se přestěhovat s manželem blíž ke mne šlo by to 😀 😀 😀 😀 😀

lujdicka
13. led 2016

@elbundova My nejsme manzele 😀 JInak hehe, muzu mu to navrhnout, ale uz ted znam odpoved 😀

irena1111
13. led 2016

Haloo Haloo bude se mnou někdo správcovat ve skupince určené na pokec?

elbundova
13. led 2016

@lujdicka tak to jo, moc se omlouvám 😀 tak to zkus navrhnout a uvidíš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lujdicka
13. led 2016

@elbundova Ty jsi vtipna 🙂))))

elbundova
13. led 2016

@irena1111 a jak se ta skupina bude jmenovat 🙂 🙂

irena1111
13. led 2016

@elbundova nevím, třeba kamarádky online nebo přátelství online nebo online pokec, tak nějak

elbundova
13. led 2016

@lujdicka Jjjjjj jsem vtipna 🙂 a jak se jmenuješ Lucka 🙂 ?

elbundova
13. led 2016

@irena1111 tak to jo....ráda se přidám na další pokec s někým 🙂 🙂 🙂

lujdicka
13. led 2016

@elbundova jjj, Lucka a ty? 🙂

elbundova
13. led 2016

@lujdicka je moc se omlouvám že jsem nenapsala moje jméno tak tim to napravuji 🙂 jmenuji se Renata 🙂

lujdicka
13. led 2016

@elbundova V pohode, tesi me, Renco 🙂 A co delas, koukalas na vymenu manzelek? 😀

elbundova
13. led 2016

@lujdicka jjjjj koukala jsem se na Výměnu manželek a řeknu ti že ta blondýna byla dost kruta nemyslíš....Sabinka spinká a Davídek si tu jezdí na motorce (odrázedle) 🙂... ted ho půjdu přebalit a prevliknout do pyžamka a pak snad půjde spinkat taky 🙂

lujdicka
13. led 2016

@elbundova No, jako, ja jsem z ni v soku, celou dobu byla celkem v pohode a klidna, ale jak se pak projevila pred tim manzelem.... Chudak chlap teda :-/ Laurinka taky spinka, tak si tady u telky popijim s pritelem vinko, ale uz dopiju a pujdu taky. Laura byla rano na ockovani, takize ocekavam prichod horecky v noci, tak chci byt alespon trochu pri vedomi 😀 😀

elbundova
13. led 2016

@lujdicka presne tak chudák ten její manžel ale koukala jsem že to chtěl ukončit nebo se mylim...taky bych si dala vínko i pivko 🙂 😀 ale ještě musím par měsíců počkat až přestanu s kojením 🙂

lujdicka
13. led 2016

@elbundova No, ten manzel je opravdu chudak, mit doma takovou histerickou slepici. Mel by odejit, ale zas, co deti no... To je pak tezky. Jooo, ja si to jeste uzivam nez taky zacnem pracovat na druhem 😀