Hledám online kamarádku na pokec 🙂

kolkola
26. dub 2014

Ahoj, hledám někoho kdo by si chtěl jen tak popovídat, k tomu samozřejmě probrat partnery, děti, tchyně, milence atd.🙂
Prostě hledám kamarádku/y na pokec online.

Přidá se ke mě někdo 🙂

mlynkova85
30. led 2017

Našel by se tu ještě někdo na pokec? Poslední dobou se cítím hrozně sama :(

amj
30. led 2017

@mlynkova85 čeče já si vždycky vzpomenu,ž e jsem sama, když děti konečně usnou... jinak přes den na to nemam moc čas myslet. Ale večer je smutno, když nikde nikdo

mlynkova85
31. led 2017

@amj no já to mám stejně,hlavně když manžel chodí spát ještě dřív jak děti a v práci je mi teď taky nějak smutno. Nejlepší kamarádka najednou nemá čas a člověk pak zjistí,že je tak nějak sám 😢

elbundova
8. únor 2017

@amj to ano dlouho jsme tu nebyly 😀
To já jsem v jednom kole děti a domáctnost, před 14 dni jsme byly všichni nachcípaný takže jsem ani neměla náladu líst na pc a k tomu ještě jsem musela pomáhat babičce. Babičce se zase po letech se zase udělal bercák (otevřela se jí zase noha) to by ani nebyl problém špatně se jí chodilo protože jí to bolelo, ale k tomu ještě aby to nebylo málo tak jí v otevřené noze praskla hlavní žíla nebo tepna nevím a málem vykrvácela. Tedy nebyla jsem u toho ale můj strejda nám říkal že to bylo krve jak z jatek, v obýváku byla velká kaluž krve a i přes chodbu do kuchyně jak babička šla, tak jela do nemocnice a v nemocnici jí to zatamponovaly a obvázaly, klid a odpočívat takže masakr. No a k tomu ještě v listopadu 2016 moje mamka měla nehodu, jela dopoledne do práce z lečení od doktora (problémy s krční páteří) a jak jela tak trochu přibrzdila před zatáčkou a nevšimla si že najela na led co byl na silnici a tak se jí to proklouzlo a už se točila a práskla to s autem do stromu, já jsem o tom nevěděla až potom co jsem přišla s dětmi k babičce. A tak jí odvezla záchranka do nemocnice a k tomu auto úplně na odpis, tak jsem se šla podívat k druhé babičce na zahradu na auto jak vypada a jak jsem to viděla tak jsem byla v prdeli,předek auta úplně zdemolovaný a motor hnutý až k volantu, no prostě masakr. A pak jsme se jeli podívat na mamku do nemocnice takže levé oko červené a k tomu ještě na něj neviděla tedy jenom nevděla přímo do předu ale viděla jenom okolo toho bělma takže moc skvělí a k tomu ještě měla modřiny od pásu pod břichem a trochu od ramene dolu. A doktor pak při další kontrole říkal že nebýt erbegu a pásu tak by tu mamka nebyla mezi námi, takže masakr. Takže takhle to u mne bylo posledních pár měsíců.

popelka1984
8. únor 2017

Ahojky tady taky jedna samička samotinká

amj
10. únor 2017

@elbundova taky paráda, to chápu. Clověk neví co dřív a večer padá unavou, aniž by měl chut ještě na pc. Držím palce, at už je jen lépe!!!

elbundova
13. srp 2017

Ahojky děvčata, jak se tu máte 🙂

haskamajinka0
18. črc 2023

@kolkola
Zdravím mohu se také přidat.. Děkuji