Hledám paní na úklid, Praha 5

matvej21
16. črc 2013

Ahojky, nechci,aby to znělo,že jsem panička,která nechce uklizet, vubec ne. Hledám ověřenou a ne drahou pomocní sílu na občasnou výpomoc v domácnosti. Máme v péči baráček.Jelikož mám dva aktivní prcky,snažím se vařit a občas si prilepsit nejakou praci,stane se,že jsem uplně bezradna,protoze nevyšetřím čas na úklid.Holky prosím, máte zkušenosti,nebo znáte někoho,kdo si chce trošku přilepšit a nemá z ruky jezdit na Prahu 5. Dekuji.

petluska1
1. říj 2014

Ahoj, hledám paní na žehlení v Brně, ideálně v Bystrci. Nevíte o někom?
díky

barata
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
netrebska
21. říj 2014

Dobrý den,nabízím hlídání dětí a výpomoc v domácnosti v libereckém kraji.Nabízím dlouholeté zkušenosti s těmito činnostmi, cca 15 let,vlastním pečovatelský certifikát, možno i výpomoc seniorům-nákupy, doprovod k lékaři apod.Možno hlídání dětí a výpomoc v domácnosti nárazové či dlouhodobě. Spolehlivá, pečlivá, reference mohu dodat.Jbc,Lbc a okolí..Tel.602 889 072

hanulka59
25. říj 2014

@petluska1
Dobrý den, jsem z Brna a žehlím už cca 10 let, jsem sama s dvěma dětmi, tak se hodí každá korunka 🙂, nekuřačka. Reference by nebyl problém. Cena za plný velký prádelní koš je 300kč nebo je to na domluvě, u mě nebo u Vás.
Budu ráda za odpověď. Hanka 731182786

netrebska
20. lis 2014

Dobrý den,nabízím Vám úklid Vašeho bytu nebo rodinného domu,hlídání dětí v libereckém kraji.Mohu Vám nabídnout dlouholeté zkušenosti s těmito činnostmi, cca 15 let.Nyní mi vypadla jedna paní, která se přestěhovala. Jsem spolehlivá, pečlivá, reference mohu dodat. Na všem se s Vámi ráda dohodnu.Jbc,Lbc a okolí. netrebska.m@seznam.cz,tel.602 889 072.Děkuji moc 😵

svape
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
555janka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nevimnevim1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sunny79
8. kvě 2015

ahoj, hledam pani na uklid jednou tydne, jedna se o byt 2KK, bohuzel to pri sve praci vubec nestiham...

amayarose
23. čer 2015

Dobrý den,¨
taky sháním někoho, kdo by mi pomohl s domácností. Bydlíme s manželem na Praze 6 v Břevnově, ani jeden tomu úklidu s prací nedáme a mě nebaví chodit kolem rozbordelařených věcí po bytě. Pokud byste někdo měl tip na někoho spolehlivého, prosím napiště na mail (anna.komendova@gmail.com). Děkuji

etelocka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
etelocka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
etelocka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
michaelkaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eslinka30
27. srp 2015

Dobrý Den.Hledám spolehlivou náhradní babičku,tetu které by nevadila společnost mého malého syna a ráda by s ním povídala, hrála si sním, nebo se s ním jen tak procházela.Hlídání syna+ domácí práce .Jsem maminka můžu nabídnou náhradní babiččce práci formou brigády ..Hlídání bude probíhat u nás doma v Břeclavi. Požaduji spolehlivost, schopnost se s synem učit,, dobrý zdravotní stav, čistý TR. Pravidelné hlídání Dlouhodobá spolupráce.Nástup ihned !!!! Za nabídky předem děkuji Email:Eslinka30@seznam.cz tel: 722 261 355.. jsem náhodně najela tady asi nenajdu diskuzi při zájmu na tel nebo na email Děkuji Eva 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😎

tom4jana8
2. zář 2015

Dobry den moje jmeno je Olina ,nabizim pomoc v uklidu v domacnosti + zehleni.V Praze.cena dohodou muj telefon 776555953

mikroprace
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bingos
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bingos
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aniee
13. lis 2016

@mpepinka dobry den, stale vypomahate s uklidem? Mela bych zajem ☺

vypomoc
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ellaegan
22. pro 2016

Ahoj, hledá ještě někdo? 🙂 Jsem normální maminka na RD a hlídání dětí se věnuji přes dva roky. Tenhle měsíc jsem dohlídala jednoho chlapečka, tak hledám práci. S úklidem mám už taky zkušenost. 🙂 Praha

michalvavra23
14. únor 2017

@38blondie Dobry den, hledame nekoho cca 1 tydne, na uklid bytu na Praze 5 v RD. Jestli mate zajem 🙂 .

karinav
14. zář 2021

Hledám paní na jednorázový generální úklid bytu 3+1 Praha Dolní Měcholupy za 250kc/hod. Prosim o pečlivou rychlou paní/slečnu, která má úklid ráda. Mám malé miminko a nestíhám uklidit tak jak bych chtěla. Děkuji pokud budete mít zájem pište na 723075090.