Hledám paní na úklid, Praha 5

matvej21
16. črc 2013

Ahojky, nechci,aby to znělo,že jsem panička,která nechce uklizet, vubec ne. Hledám ověřenou a ne drahou pomocní sílu na občasnou výpomoc v domácnosti. Máme v péči baráček.Jelikož mám dva aktivní prcky,snažím se vařit a občas si prilepsit nejakou praci,stane se,že jsem uplně bezradna,protoze nevyšetřím čas na úklid.Holky prosím, máte zkušenosti,nebo znáte někoho,kdo si chce trošku přilepšit a nemá z ruky jezdit na Prahu 5. Dekuji.

britana
17. črc 2013

....a jak by jsi si to představovala? V jaké frekvenci,pravidelně,nepravidelně,cca kolik hodin.Napiš více.

matvej21
autor
17. črc 2013

třeba jednou za dva týdny, jedno dopoledne,t.j. cca 4 hodky. Bylo by to na domluve,nezaručila bych pravidelnost. Co se týče pomoci, šlo by třeba jednou o zehleni,jednou o otření prachu a luxování. Skutečne by šlo oto co právě v tu chvíli nestíhám.

hojajama
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maxynka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
letitko
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
haschne
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ldemeterova
24. zář 2013

Dobry den, byli jsme uplne ve stejne pozici, chteli jsme nekoho overeneho na uklid i hlidani ditete a neduverovali jsme radkove inzerci. Rozhodli jsme se proto zalozit inzertni stranky na hlidani deti, uklid apod, ktere by mely fungovat na referencich, obdobne jako aukro ci mimibazar. Prave jsme zacali. Tak vyzkousejte. Preji uspesne a hlavne bezpecne hledani 😉

haschne
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martinapoli
9. pro 2013

DOBRY DEN,MOHU NABIDNOUT SVE SLUZBY UKLIDU V DOMACNOSTI,.JAKO HOSPODINE PRACUJI JIZ DLOUHO ,V PRAZE JE TO DRUHY ROK....UVOLNILO SE MI JEDNO MISTO V TYDNU A POTREBOVALA BYCH HO ZAPLNIT TYKA SE TO PATKU.DELAM VESKERE DOMACI PRACE ...PRACUJI V BYTECH I V RODINYCH DOMECH ...JSEM NEKURAK ...PRO VICE INFORMACI PROSIM NAPISTE DEKUJI A PREJI PEKNE DNY MARTINA.

karmela1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lydyna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hankavovsova
21. led 2014

@martinapoli
Dobrý den, zajímalo by mě více informací k úklidu, který nabízíte. Bydlíme na Praze 5 - Stodůlky.

Děkuji,
Hanka V.

vicki_vicki
23. led 2014

Dobrý den,mám praxi v Česku i zahraničí,jako hospodyně v rodině i v pečovatelské ag.Ráda přijmu nabídku od rodiny,která potřebuje tuto pomoc,vaření,žehlení,úklid apod.Praha,47 let.AJ a NJ není problém.Více na 777322908 nebo tady,děkuji vicki_vicki

vicki_vicki
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anhela
2. únor 2014

@matvej21 ahoi imenuise angelika a provadim uklid v domacnosti esli potrebues pomoc rada ti pomuzu taki sem maminka a vim jak to e gdiz mas hodne prace.

matvej21
autor
3. únor 2014

Dekuji za nabídku, momentálně uz vypimoc nehledam,kdyby doslo k nejake změně,ozvu se vám. Hezky den.m.

mpepinka
3. únor 2014

Dobrý den, já uklízím, peru a žehlím i pro klienty, jsem z Prahy 5, prádlo si mohu i osobně vyzvednout, pokud by byl zájem, kdykoliv mi můžete napsat a můžeme se domluvit

38blondie
21. bře 2014

@matvej21 ahoj ja bych mela zajem jsem 38 leta budouci maminka a chybi mi penize,ziju taky v RD takže jsem zvykla uklizet varit-vyborne🙂jsem 18 tt.A vse bez problemu -klidne nosim drevo do zasoby ke krbu, jezdim na koni 🙂))Mám auto a spoustu casu...Jsem spolehliva a pracovita ...pokud mas zajem -jsem k dispozici.
Jake jsou podminky, kolikrat tydne , jake prace a v jakých hodinách.pis mi prosim zde do inboxu nebo do mailu...děkuji Lu

matvej21
autor
21. bře 2014

@38blondie dobry vecer, dekuji za nabidku. Bohuzel, uz tato diskuse neni aktualni. Martina

38blondie
21. bře 2014

Vubec nic se nedeje🙂) Hezky vecer

oli12345
28. bře 2014

@matvej21 Dobrý den,ráda bych Vám vypomohIa,pokud by jste měIa zájem napište na muj emaiI děkuji OIí

ldemeterova
2. dub 2014

Mile damy, zkuste inzerovat u nas. Po tetach na uklid je celkem poptavka. Zkuste to napriklad takto: Nabizim uklid bytu (vysavani, utirani prachu, umyti zeme, koupelny a wc) za cca 300Kc dle velikosti bytu, apod. Uklid Vam nezabere vic nez 2 hodiny a mate vydelano🙂 Jednoduchy zpusob jak podat inzerat najdete zde http://www.hodnateta.cz/page/how-to-activate-pr...

brunetka11
13. dub 2014

@matvej21 Ahoj, podařilo se ti to vyřešit? 🙂 Jak to dopadlo, jsi spokojená?
Také to třetím rokem řeším podobným způsobem; obzvlášť v kombinaci rodičovská a práce, to snad jinak nejde, aby se člověk po čase nesložil, pokud chce mít doma uklizeno. Vypadá to, že slečna, co dochází k nám, bude v létě končit z důvodu ukončení studia. Tak zase nastane hledání 😨
Jinak já to tehdy řešila klasickou inzercí. A na základě dobrých referencí to už dvakrát pomohlo mé kamarádce, co si vzala kontakt.

kassulda
18. čer 2014

Ak sa tu este najde niekto, kto nabizi pomoc v domacnosti (hlavne zehleni, obcas lehci uklid maly byt, Praha 8) alebo vie doporucit niekoho spolahliveho, tak sa ozvite prosim do ip, dik

after80
8. črc 2014

Dobry den, hledam paní na úklid i obcasne hlídání.
Mam 1,5 rocni dcerku...
Úklid tak jednou tydne a hlídání tak jednou měsíčně.
To by bylo na domluvě...
Jsem z Prahy 3, prosím kontaktujte me na
E-mail: dudulaa@seznam.cz

martinapospisilova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
boule74
13. srp 2014

Ahoj jmenuji se Líba a jsem ze 3 dětí, moje maminka shání nějaký přivýdělek je to nejbáječnější babička na světě. Má celkem 5 vnoučat a všechny jí milují. Je hodná, milá, starostlivá a s domácností není absolutně žádný problém já sama jsem také hlídala a moje sestra v současné době hlídá už 3dítě z jedné rodiny. Klidně zavolejte pokud budete chtít 🙂
Hezký den Líba 777 87 66 88

martinapospisilova
19. zář 2014

Ahoj holky.Kdyby jste potřeboval někdo vyžehlit prádlo ráda pomohu.Jsem z Mělníka ale pro prádlo si mohu zajed i do Prahy.-jezdím tam .Vyžehlím košile,trička a pod.

martinapospisilova
19. zář 2014

@kassulda Ahoj.Hledáě ještě někoho na žehlení. tel...607250040 sms 😵

jirnov
Odpověď byla odstraněná
Zobraz