Hledám prostředníka v Anglii pro posílání oblečení

petulisek16
1. lis 2013

ahojky, hledám maminku, ke které bych si mohla nechat posílat HM - a ona by mi to posílala do ČR samozřejmě nic nechci zadarmo - díky moc za nabídky

evulka41
1. lis 2013

AHOJKY CO TO JE HM?

petulisek16
autor
1. lis 2013

pro upřesnění : H&M - www.hm.com/gb

evulka41
1. lis 2013

myslíš jako oblečení? A oni to neposílají do ČR? Já tam mám partnera a sama tam jezdívám každý měsíc. Ale vím , že mají některé servery dodací adresy i mimo UK. Jak by sis to představovala, Jako postup?

petulisek16
autor
1. lis 2013

@evulka41 : představuju si to následovně: já objednám, zaplatím a nechám poslat na adresu prostředníka - prostředník balík převezme a přepošle dopravcem mě, do čr - přepravné platím já + domluvenou odměnu prostředníkovi...

H&M do ČR neposílá...

berenika39
1. lis 2013

@petulisek16 no to se pro svoji potřebu - oblečení - nemůže vyplatit, ne? platit dvojí přepravu, odměnu...

petulisek16
autor
1. lis 2013

@berenika39 HM - může - je tam dokonce veliký rozdíl v konečné ceně: navíc nejde jen o mě, ale mám i pár kamarádek, takže objednávka je třeba za 12tisíc......

berenika39
1. lis 2013

@petulisek16 aha. tak to jo. se pořád učím🙂))

petulisek16
autor
1. lis 2013

@berenika39 ceny v anglii jsou úplně o něčem jiným než tady v ČR - a to fakt ooobr rozdíl :-/

helenkakankova
31. pro 2013

Zdravim,mate jeste zajem o zasilani tech veci do CR.Rada bych pomohla.

helenkakankova
31. pro 2013

@petulisek16 Dobry den,mate jeste zajem o zasilani veci do CR?

petulisek16
autor
25. led 2014

helenkakankova - psala jsem vám začátkem ledna zprávu zprávu... ozvěte se mi prosím 😉

petulisek16
autor
3. únor 2014

stále nikdo?

monique34
10. pro 2014

Koukni na tenhle FCB Basic4baby

deniska74
22. kvě 2015

@petulisek16 Dobry den, je to stary prispevek, ale nasla jste nekoho, kdo by pro Vas veci v Anglii shromazdoval? Mela jsem kamaradku v Anglii, ale ta se mi odstehovala do Australie. Za kontakt budu vdecna. Hezky vikend Denisa

petulisek16
autor
22. kvě 2015

Zdravim, bohuzel jsem nikoho nesehnala a vzdala......

deniska74
22. kvě 2015

Skoda, dekuji. Denisa

lulcca
24. kvě 2015

Mile maminky ziju v Anglii už od roku 2008 a ceny oblečení v Anglii nejsou nikterak nižší než v Čechách, nehledne na to, že koruna hodně oslabila. Myslím, že se vám to zkrátka nevyplatí. Kvalita je sice řekla bych lepší ale v porovnání s cenou...

deniska74
24. kvě 2015

@lulcca Dekuji za odpoved. Ceny znam - libra je priserna, ale nevim, jak ostatni maminky, ale je nakupuji v Anglii porad. Kamaradka se mi odstehovala do Australie, takze ted hledam bytost, ktera by me balicky za uplatu shromazdovala.