Hnízdečko pro miminko, je potřeba?

lidax
18. únor 2018

Ahoj holky, váhám nad pořízením hnízdečka pro miminko, myslíte, že je potřeba? Díky 🙂

vladienka
18. únor 2018

U nas top zalezitost. Dcera v nom spala do 6 mesiacov, potom uz sa chcela v spanku hybat a otacat. Ale nevahala by som znovu, citila sa tam dobre, dala sa lahko polohovat na boky

v_erunka
18. únor 2018

My po používali cca 3 týdny. Takže za mě zbytečnost

linee
18. únor 2018

Zalezi,jak bude chtit dite. Je to stejne jako se zavinovackou nebo spacim pytlem.Nechces si zkusit usit?Je to zalezitost jednoho vecera🙂

radecka1
18. únor 2018

Místo hnízdečka jsem používala rychlozavinovačku, kde byly zarolované dospod ty postranní a dolní roh. Tak jsem se to naučila v porodnici a aspoň jsem na něco využila rychlozavinovačku, ve které byli zavinutí asi 2x

pandora197
18. únor 2018

Za mě taky zbytečnost,používali jsme chvíli zavinovacku a pak už nic,malý má rád prostor☺

verrys
18. únor 2018

My pouzivame jeste ted a to malemu bude pet mesicu, takze za nas rozhodne anon😉

cokoladovakocka
18. únor 2018

Ja ho poridila, ale taky mam informace, ze zalezi na diteti - nektere ho vyuzije do roztrhani, jina kamaradka taky rikala, ze oni ho nepouzili.. Asi bych se ridila tim, co citis ty, jestli je ti ta predstava sympaticka, nebo spis ne. Podle me stejne neovlivnis, jak moc ho vyuzijes. Ale jak rikam, ja ho poridila, naopak zavinovacku nemam, desi me, v nejhorsim ji dokoupim.

makiszek
18. únor 2018

Nepouzila jsem ale asi jen proto ze mám košík na kolečkách, takže jí dávám do toho.

lendy1
18. únor 2018

Pod tlakem okoli, jak je to uzasna vec, jsem ho poridila a jen mi tu lezi. Je to k nicemu, nenasla jsem pro to zadne uplatneni.

sirka1
18. únor 2018

A náš malý v něm spí doteď, a to je mu už osm a půl měsíce. Bez něj se pořád točil a různě kroutil, v hnízdě se přitulí k tomu boku a spí mnohem klidněji. Záleží na dítěti.

hanica83
18. únor 2018

Určitě záleží na dítěti, ale za nás 100% ano. Využili jsme maximálně. Spinkal v něm cca do půl roku, když byl úplně maličký, tak v něm ležel všude - na gauči, v kolébce, v naší posteli, u babičky.... - byl pořád ve svém a byl moc spokojený. Později přes ten okraj pásl hříbátka a tak 🙂

avital
18. únor 2018

Já pro druhé určitě pořídím, rozhodně bysme no s první využili.

belleelle
18. únor 2018

Radeji zavinovacka, kvalitni matrace a monitor dechu.

lidax
autor
18. únor 2018

Díky za zkušenosti!

oliverek16
18. únor 2018

Ja teda nepouzivala, vzdycky jsem maleho zabalila do zavinovačky a byl spokojeny 😊😊 ale záleží na každé mamince

popelucha
18. únor 2018

Malému je skroro rok a bez hnízda ani ránu, teď špatně usíná a sebrat mu ještě toto, tak je úplně neuspatelný. Jedna paní nám ušila XXL a za mě s péřovou zaviovačkou nelepší věc ;)

ssandy
18. únor 2018

Perova zavinovacka a kosik na koleckach, jak iz tady nekdo psal. Hnizdo je dobra alternativa, my jsme ale nevyuzili.

petrinda
18. únor 2018

Využili jsme asi do 5 měsíců dcery - spala v něm přes den, v ložnici měla pak proutěný košík s monitorem dechu. Perfektní bylo hnízdo na cestování - skladné, nezabírá mnoho prostoru a dítě se pokaždé vyspí "ve svém".

bbn
18. únor 2018

U prvních dvou jsem používala zavinovacku a stačilo. Ale teď čekám třetí, hnízdo v každém druhem albu a já potkala nádhernou látku, tak jsem se rozhodla to zkusit si usit sama. Asi je to zbytecne, ale mě to šití moc bavilo a něco jsem se přitom zase naučila.

treasurka
18. únor 2018

Já mám místo něj kojící polštář do U kolem nožek a trupu, používáme vždy do doby, než dítěti vyloženě nepřekáží.

rickym
18. únor 2018

Za mě dobrý, malá má příští týden 10m a pořad v něm spí😁

soleilll
18. únor 2018

Módní záležitost, za mě naprosto zbytečná. Něco jako nebesa nad postýlku. 🙂

malarenatka34
19. únor 2018

jsem si musela vygooglit, co je hnízdečko 🙈 😀

terla
19. únor 2018

Za me zbytecnost.Pouzivala jsem zavinku a na postylce mantinel.Ze zacatku mimco nikdy nespalo jen v obleceni a v tom hnizdecku nacpana jeste zavinovacka...no nevim.Investivala bych do rychlozavinovacky nebo dracka.