Hodí se jméno Melanie k příjmení Burešová?

monique07
6. zář 2013

Ahoj holky, hodí se podle vás jméno Melanie k příjmení Burešová? Díky za názory 🙂

monaida
6. zář 2013

Mě to uši netrhá...🙂

tvarohacek
6. zář 2013

melanie je hezké jméno, ale k tomuto příjmení bych volila jméno spíše české.

monique07
autor
6. zář 2013

Ještě přemýšlíme nad Melindou.... 🙂 Jinak díky za názory 🙂

lv
6. zář 2013

hezké,mě se to líbí, mám apolenu a Evelínu, taky žádný tradiční..

romcovaklarka
6. zář 2013

Určitě mě to nijak "neuráží", i když jak říká můj táta - to je fuk u holky, stejně se vdá a vezme si nějakýho Vopršálka 😀 😅 Jinak Melanie se mi líbí o moc víc, než Melinda 🙂

anushka111
7. zář 2013

Obě jsou moc hezká a myslím že k vašemu příjmení jdou. Viděla jsem statistiku jmen dětí přijatých do mš v posledních 5 letech a tohle jméno by svoji netradičností patřilo ještě k těm hodně mírným 😉

monad
7. zář 2013

je pěkné, a jak jí budete říkat zdrobněle??? i Melinda je pěkné, mě se líbí víc tedy Melinada. Meli, Lindo... my máme taky netradiční Bereniku, ale to je po babičce 😉

tehulemamule
8. zář 2013

Je to hezke jméno a na příjmení nezáleží stejně si pak někoho vezme neee??? 🙂

monique07
autor
12. zář 2013

Moc děkuji za názory 🙂 je to věda s tím jménem teda.... jsem zvědavá, pro které se nakonec rozhodneme.. 🙂

kopretina77
30. zář 2013

mě se líbí

lvl16
22. kvě 2019

Mně se moc nelíbí kombinace cizího jména a českého příjmení. K Burešová by se mi hodila třeba Malvína 🙂.

gruyerre
22. kvě 2019

@monique07 hodí se to, je to pěkné jméno.

@lvl16 to co píšeš, si odporuje. Melanie je úplně stejně české jako Malvína - ani jedno není ani trochu české.

gabrolo
22. kvě 2019

@monique07 jméno Melinie se mi moc líbí a k příjmení se určitě hodí

lvl16
22. kvě 2019

@gruyerre Máš pravdu 🙂. Nicméně i tak mi Melanie přijde k tomu příjmení trochu zvláštní. Ale mně by se to jméno asi nelíbilo k ničemu.

mabendov
22. kvě 2019

@kopretina77 @lvl16 @gruyerre paní se ptala v roce2013 takže předpokládám, že už si to nějak vyřešila ☺️ já jen abyste neztrácely čas nad zbytečnou diskuzí 😉

monique07
autor
22. kvě 2019

Ano, už je to trochu pasé 🙂 dali jsme nakonec jméno Sandra, ale říkáme jí Sany 😉