Hodnotí vám manžel vzhled nebo postavu?

alterna
28. kvě 2008

já si nemůzu stěžovat, manžel mi stále řika že mi to sluší, ale kamaradka ma pritele, ktery ji furt kritizuje, tak se ptam jak jste na tom 🙂

aponchie
31. kvě 2008

tak me spis hodnotila neustale postavu ma matka..a to porad..nezer jses tlusta,podivej jakou mas prdel,a ukazovala vsem jak sem byla nekdy vyzrana fakt parada.. 😒 MM to nikdy nedelal..nikdy mi nerekl,ze jsem tlusta,nikdy nerekl,ze se mu na me neco nelibi spis porad jak se mu libim a ty speky taky dokonce rikal,ze loni sem byla hnusne vychrtla a nebylo to ono a letos kdyz sem nabrala 5kg tak sem konecne zenska takze tak..depky sem mela spis z me maticky kdykoliv sem u nich byla a neco jedla mela jsem uplne strach to dojist co mi rekne..a loni kdyz sem byla hubena sem cekala,ze rekne jak mi to slusi a jen mlcela a tak nejak se divala zavistive fakt opruz 😠

krista
31. kvě 2008

Aponchie podle fotek vypadáš suprově, to tvojí mámu teda nechápu 😕 a nevim co by říkala na mě 😀

aponchie
31. kvě 2008

kristo to az ted,mela jsem obdobi asi snad jako kazdej v dospivani,ze jsem zrala furt sladke a buchty a byla sem fakt tlusta..jak sem byla v anglii zrala sem jen burakove maslo a vozila si zadek v aute takze sem nabrala na neuveritelnych 80kg!ted mam 64a jsem z toho na nervy pac se mi rozepinaji knofliky na dzinach chtela bych na 60 a nejde mi to..moje matka kdyz byla opila tak s emi vysmivala jak ona je pevna a ja ne a ukazovala mi svoje svaly vsude na tele ,ze ona to ma z toho jak pracuje na zahrade a ja jak se flakam sem jak sulc a jeste si do me stouchla fakt sranda..jak to tak vidim mam z toho trauma dodnes tohle fakt nechapu 😒

krista
31. kvě 2008

Aponchie to jsme dvě, já mám 63 a chtěla bych aspoň 59 😅 ta 5 na začátku vypadá líp, ale ty budeš určitě vyšší než já, já jsem prcek, takže s tou váhou pořád vypadám obtloustle 😅
No já to teda taky nechápu, vypadá to že si lečí na tobě nějaký komplexy s prominutím 😔 nedovedu si představit že bych takhle ponižovala svojí dceru ☹

aponchie
31. kvě 2008

kristo jj ponizovala me za vsecko celej zivot to je fakt opruz..snazim se dceri porad rikat jak je hezka uzasna sikovna a nepovysovat se na ni..ja mam 170cm mozna 171 ted uz nevim 🙂

krikri27
31. kvě 2008

U nás se hodnotí taky zásadně kladně🙂, nesnáším chlapy, co vyčítají kila,kdybych měla poslouchat poznámečky jako "mamčo, ale trošku zhubnout bys mohla" a tvrdší, moc by mě to žralo 😎
Aponchie , s matkou je mi to líto ☹ jsi krásná ženská a fakt kus, fakt to nemá ani logiku, i když to by od vlastní mámy nemělo ani kdybys měla 150 kilo 😔

aponchie
31. kvě 2008

krikri ja vim to je na jine tema uz ta moje matka,ale nekdy to zacvici psychikou ikdyz je ti skoro 30 je to des .. 😕

astrane
31. kvě 2008

Manžel hodnotí jen kladně.Když se mu něco nelíbí,tak se tak blbě podívá a já se ho zeptám.Pak mi řekne,že se mu to nelíbí.Kdyby mě ale někdo permanentně kritizoval za to,jak vypadám,tak ho pošlu někam.Ať si tam najde teda nějakou,co se mu bude líbit.Proč by taky měl chodit(žít) s někým,kdo se mu nelíbí?A já se měnit nechci.Za to by mě teda asi žádnej chlap nestál.Sestřenici ten její prý taky kritizuje,že je tlustá a málo osvalená-má 50 kg i s postelí a je denně v posilovně-nechápu

apfele
31. kvě 2008

Já jsem k sobě hodně kritická až tím manžela někdy pěkně štvu... on mi nikdy neřekl, něco špatného na mou postavu, spíše naopak říká, že jsem hubená, a že bych měla přibrat ... no uvidíme jak se bude tvářit na mě po porodu 😀 a co se týká vzhledu? Snažím se o sebe pečovat, být upravená, tak abych se líbila sama sobě a pak manželovi 😉

radost
31. kvě 2008

myslím, že manžel je spokojený s tím, jak vypadám. Moje postava je po dvou dětech pořád stejná a pěčuju o sebe, takže asi není co kritizovat. Ale jako apf, byla bych k sobě kritická sama, ale určitě nejsem typ, který si doma stěžuje na velký zadek, malá prsa apod...

majina
31. kvě 2008

Řekne mi i to co se mu nelíbí a já jsem za to jedině ráda!!! Ale protože spolu nakupujeme a řešíme snad úúúplně všechno tak to jsou spíše takvé blbosti.... jako třeba ať si dneska nečešu ofinu ale na patku, že tak se mu to zrovna dneska bude líbit víc 😀 😀 😀 😀 Je to prostě moula 😀

lenkabu
31. kvě 2008

Hodnotí mne denne a vzdy velmi kladne 😀 😀 😀 V tomhle je zlatej,pac rozhodne nejsem hubena..on je teda nestesti na plnostihle 😀 Uz jsem mu nedavno rikala ze mne asi fakt miluje pac laska je slepa 😀 😀 😀

lenkabu
31. kvě 2008

nestesti=nastesti

anza
1. čer 2008

Manžel mi teď říká ótéčko (obrněný transportér) 🙂 Ale myslím, že se mu líbím a chválíváme se navzájem. Někdy si o to i řeknu, je to tak jistější 🙂

lenerka
1. čer 2008

když stojím před zrcadlem a pozoruju se
tak říká je to dobrý
já knourám,že mám malý prsa ať mi dá na plastiku,že je mám vytahaný z kojení
tak říká to je dobrý
bude ještě druhý
chválí postavu,že po dítěti jí mám jak na základce
ale chtělo by to prej cvičit posílit svaly tak asi má pravdu
prostě můj manžel je v pohodě drží mě