Hodnotí vám manžel vzhled nebo postavu?

alterna
28. kvě 2008

já si nemůzu stěžovat, manžel mi stále řika že mi to sluší, ale kamaradka ma pritele, ktery ji furt kritizuje, tak se ptam jak jste na tom 🙂

berynka
28. kvě 2008

Já si na manželovi moc vážím, že nikdy neříká, co se mu na mě nelíbí nebo co bych měla změnit. Každý dost dobře ví, jaké jsou jeho nedostatky a nedodá mu, když na ně poukazuje někdo druhý. Manžel mi příležitostně říká, že mi to moc sluší nebo že vypadám hezky... ale někdy je to s takovým nepřítomným výrazem, že je mi jasné, že netuší, jestli jsem byla u kadeřnice nebo si koupila nové boty 😀 .

Oni kolikrát ti partneři, co kritizují, mají problém u sebe a takovým chováním si asi zvyšují sebevědomí 😒 . Nehledě k tomu to není vůbec pěkné, když to musí poslouchat ještě i jejich okolí.

zanett
28. kvě 2008

ano, hodnoti - velmi kladne 🙂 ...kamardce vzkaz, at urychlene vymeni pritele 😉

alterna
autor
28. kvě 2008

🙂

anta
28. kvě 2008

U nás je to tak, že spíš já kritizuji sama sebe a manžel mi vždycky řekne, že mi to moc sluší a teď prý obzvlášť (viz album), že prý jsem jeho vrchní rumbakoule 😀 😀 😀

len
28. kvě 2008

Pouze pozitivně 🙂
Negativního hodnocení se dočkám pouze tehdy, když se sama zeptám a on zrovna cítí, že by nebylo co chválit 😉
Čili dle hesla - pokud je co chválit, chval, pokud není, raději mlč, nejsi-li tázán na názor 🙂

sisstin
28. kvě 2008

též pouze pozitivně 🙂 asi se bojí 😅

anta
28. kvě 2008

Sisstin 😀 😀 Aha 😀

susik77
28. kvě 2008

len ked urobim neco, co sa mu nepaci-ked som si experimentalne nechala v kadernictve vyzehlit vlasy( mam dlhe kucerave) -tak ma poslal pod sprchu 😀 😎
postavu nehodnoti, ani ja jemu 😎

sisstin
28. kvě 2008

u nás je to bohužel spíš obráceně...nejradši by byl..abych mu furt říkala, jak na jeho věk vypadá dobře...a dost často se kroutí do půl těla před zrcadlem 🤐 😅

susik77
28. kvě 2008

siss: a kolik mu je? 😎

sisstin
28. kvě 2008

susik: 34...ale asi si připadá na 20 😅 😅 😅 😅 😅

sylvka
28. kvě 2008

hodnotí...a kladně,což vzhledem k tomu že mám 85 kilo nechápu 😀

anta
28. kvě 2008

Sylvka, to je jedno kolik máš, někteří mužové rádi typ žen jako jsi ty, aspoň vás mají za co "vytahat" 😀 😀

misicka455
28. kvě 2008

Tak já si na toho mího taky nemůžu stěžovat na moji postavu nikdy neřekl nic špatného ba naopak když já si povzdechnu ach jo já jsem tlustá, tak mi nadá, že to není pravda 😀

tlapicka
28. kvě 2008

u nas se nehodnoti 😕

maruska39
28. kvě 2008

No ano hodnotí a to velmi kladně 🙂 I teď co jsem těhule a mám nějaké kila navíc 😅

andy21
28. kvě 2008

Hodnotí docela čato a kladně....a má zvyk plácat mě pořád po zadku 😀 Když se ho zeptám, jestli nejsem tlustá(každá asi znáte někdy ty depky), tak mi řekne, že mám anorexii..... 😀

Mý kámošky přítel je taky takový kritik a mě by to teda mrzelo, on jí vyloženě ztrapňuje na veřejnosti kecama typu..."ježiš, ty už zas žereš, dyť doma pořád , jak držíš dietu"....tak takovýho chlapa bych nakopala kamsi..... 😝 😠

kristi
28. kvě 2008

no, moc nehodnoti abych pravdu rekla...... 😉 a kdyz uz tak kladne

liviky
28. kvě 2008

no,že by chválil,to ne,on je spíš na ty činy,nemluví,ale dokazuje.. 😀

eraserhead
30. kvě 2008

No ono se to často říká a já to fakt jednou zažil u kamaráda a jeho přítelkyně - oblíkla si nějaký věci a zeptala se ho, jestli jí to sluší, jestli takhle může jít ven a on jako že jo, což jsem potvrdil i já, načež ona se okamžitě převlíkla a opět se zeptala, když jsme oba odpověděli, že to oblečení předtím bylo lepší, odvětila, že tomu nerozumíme a šla ven v tom druhém oblečení. Já osobně nerad odpovídám, když se mi daná věc (oblečení, účes atd.) nelíbí, když jo, tak to řeknu a někdy i sám od sebe. Jen občas nechápu, proč bych si měl všimnout nového účesu, který se od toho starého liší jen nepatrně? A co se týče postavy? Jednou jsem svý ženě (částečně ze srandy) ohlásil, že když zhubne pod 70 kg, tak se s ní okamžitě rozvedu 😠

ivomal
30. kvě 2008

Mám pár kilo nadváhu, doma proháním Orbitrek...manžovi mé kila nevadí, spíše naopak 😀 , ale včera mě pochválil, že mi prý zmizeli ty důlky na stehnech a zadečku a pak je celý večer furt hladil 🙂 ....ještě jsem od něj neslyšela jedinou kritiku namou postavu, nebo něco jiného...spíš chválí...on je prostě moje kulička milovaná 🤐 😀

zanett
30. kvě 2008

no vidis,a pak ze pry si muzi nevsimaji celulitidy 😀 , ale jinak gratuuju, ivomal

krista
30. kvě 2008

Ahojky,
tak u nás je to podobný, já říkám jak jsem hnusná, že si připadám ošklivě se striema co mi zbyly z těhotenství a manžel říká, že to vybledne a že už je to lepší než to bylo (ale mě se nezdá 😅) a jak jsem zhubla a sluší mi to, v tomhle je miláček a já ho taky chválím, my se tak vzájemně podporujeme, ale zase s mírou 🙂 a umíme říct i druhému šetrně že mu třeba něco nesluší 🙂

karot
30. kvě 2008

U nás se hodnotí,ale jen v duchu.Asi 3 měsíce po porodu se mi manžel přiznal,co se mu po celou dobu,co se mnou trávil čas na sále,honilo hlavou:
"Teda,jestli tohle nedá dolů,.................tak nevím,nevím!"................... 🙄 🙄 😀
Přibrala jsem v těhu 25 kg a když jsem šla rodit,važila jsem 105kg...................................... 😅

scai
30. kvě 2008

mě moc manžel nehodnotí a když tak spíš kladně, pokud se ale ptám na nějaké oblečení jak mi sluší a muse to na mě nelíbí,tak mi to řekne. 😲 Já jsem teda hubená,ale mám dost špeky na břiše (dost k mé hubené postavě),takže za ně mě furt tahá, hněte a tím mi dává najevo,že je to tam asi navíc.... Mě to vadí ale taky,takže na sobě teď začínám makat a uvidíme 😀

krista
30. kvě 2008

Tak za špeky se taháme taky a vzhledem k tomu, že je máme oba tak si nemáme co vyčítat 🙂

bambulik
30. kvě 2008

nikdy mi neřekne nic ošklivýho a když se mu třeba nelíbí co mám na sobě, řekne:vem si to druhý triko to T i sluší víc, řekne to šetrně
a po porudu mi říkal že jsem zhubla a ž vypadám jen jak kdybych si odskočila z práce, no je v tomhle pohodovej

karot
30. kvě 2008

Tak já,kdybych ty kilča nedala dolů,tak se kvůli němu nezblázním. 😅
Už ho znám 8 let,tak vím,co od něho mám čekat.Vládne u nás totiž ironie místo romantiky. 😀

eraserhead
30. kvě 2008

Mě celulitida vůbec nevadí, ani mi nepřipadá nějak odpuzující, ošklivá nebo hrozná. Beru to jako další součást těla, stejně jako pihy nebo znamínka.... Svou ženu za "špeky" chytám často, ale proto, že to mám rád a rád na ně šahám, vůbec mi nevadí, že je má, asi i proto, že mám rád silnější ženy. Naopak, nijak mě nepřitahují ženy, které váží 30 kg i se mnou v náručí. Jak se říká, mám rád, když mám ženu za co chytit.... Hubený holky se mi občas líbí na pohled, ale nedokážu si představit bližší tělesný styk s nimi, to mi vůbec nic neříká.... A navíc, myslím si, že každej by měl vypadat tak jak chce....

xsuzzi
30. kvě 2008

eraserhead:rozumnej to muž 😀 😵
Tak můj manžel vůbec vzhled nehodnotí,všechno je naprosto v pohodě a vůbec mu nejde o to jak vypadám,i,když mám pořád +10 kg po porodu 🙂