Holčička nesnáší čepice a horko

binki
2. lis 2016

Ahoj holky, moje malá holčička nesnáší čepice. Když vycházíme z domu usne a tak to nepozná, ale pokud musím (jako třeba dneska) na úřad a vjedu do tepla, tak se horkem budí, nemůžu všude odstrojovat kočár... Tak jsem ji na úřadu vytáhla a chovala a byla hodná, ale ne všude to jde a na nošení v nosítku je zatím malá... Jak řešíte nechuť dětí nosit čepky, svetry, atd.? Díky.

mrazulkav
2. lis 2016

Já bych zkusila obléct lehčeji a holt odstrojovat kočár - odepnout nánožník, odhrnout deku / rozepnout fusak. I čepičku třeba slabší a na ven stáhnout kapucu z fusaku nebo přihrnout deku...

binki
autor
2. lis 2016

Asi jo, taky nesnáším vedro, holt za to nemůže...

hojda
2. lis 2016

KOukni na výrobky Dita Tábor s Outlastem (termoregulace), mají i fusek, body, čepičky...

mrazulkav
2. lis 2016

@binki máme taky horkokrevnou holčičku... když jsme přijely z porodnice, manžel vytopil obývák na 25°C a malá řvala, řvala a řvala, dokud jsme jí nesvlékli 😀 často jsem slýchala, že jí málo oblékám. Jedna známá na to šla dokonce i přes babičku, aby mi domluvila 😀
Když to tak vidím, oblékám jí míň do teď... některé děti chodí do školky už v zimních věcech, naše ne (nevím, co bych pak v opravdové zimě oblékala).

hanicka_langova
2. lis 2016

Starší dcerka jako mimi nesnasela čepice, tak nosila mikinky s velkými kapucemi, aby když pohne hlavou tak aby to dobře klouzalo ale zároveň aby něco na té hlavě měla...od dvou let nosí čepice normálně. Nu a ta druhá je na tom podobně, takže jedem v kapucich. Jinak kamkoli přijdu z venku do tepla tak odkryvam fusak nebo rozepinam obleceni

binki
autor
10. lis 2016

Dekuju, uz jsem myslela, ze jsme divne samy (ja taky nesnasela cepky).