Holky, jak si vyrábíte ty obrázky na trička?

12. bře 2022

Ahoj, jsem ve skupině Lindex diagnóza a všichni přidávají fotky jak třeba vzor z nějakého body pak daji na obyc tričko.. vůbec nevím jak na to???
Moc děkuji 🤗❤️

malenka3
13. bře 2022

A proč se nezeptáš přímo tam? Nebylo by to jednodušší?

autor
13. bře 2022

@malenka3 nikdo mi neodpověděl

lidija1234
13. bře 2022

Jednoduse,koupi barvy na textil a body. Namaluji,zažehli a vyperou.

autor
13. bře 2022

@lidija1234 bomba dekuju

nikoulinka
13. bře 2022

Nevím, zda přesně odpovím na tvůj dotaz. Ale já maluju děcka na oblečení fixy. Konkrétně používám značky Decor pen (dostupné v každém lepším papírnictvi a nejsou úplně drahé) nebo Artmagico (ty jsou objednat pouze na internetu). Namaluju, nechám cca půl hodiny "odležet", zažehlim... A pak už normálně Peru s běžným prádlem. Tady třeba foto na ukázku.

hojda
13. bře 2022

Jde si koupit papír na který jde z tiskárny vytisknout motiv a ten pak zažehlíš na tričko, kupovali jsem tyto papíry v lidlu.

elesse
13. bře 2022

Kupovala jsem kdysi v datartu papiry, na ktere se motiv vytiskl a nazehlil. Docela to i drzelo

galatea_a
13. bře 2022

@nikoulinka Prosím tě, ty artmagico - to jsou ty akrylové, co se používají třeba na kamínky? Takže na tričko to jde taky?

nikoulinka
14. bře 2022

@galatea_a anooo, jsou to právě ony. Maluju s němi na všechno 😂 jen na oděv nedoporučuji ty se trpytkama. S těma se dělá špatně. Nejlepší na textil je od nich ten jemný hrot 1mm

galatea_a
14. bře 2022

@nikoulinka Moc děkuju! 🙂