Holky mate někdo už vánoční dekoraci?😀

20. lis 2022

Holky ze nejsem magor 😀 ona jak dnes byla zima, tak jsem začala už dekorovat kuchyň a obývák ❄️😮‍💨😢😃
Cukroví peču až na Mikuláše a stromek máme taky až déle,’ale dekoraci jsem sfoukla už dnes 😂

kvmatonka
20. lis 2022

Máme od minulé soboty a od včera i svítíme. 😁

autor
20. lis 2022

@kvmatonka Bomba! 😀♥️ chlap prej ne ještě je brzo,‘říkám nasrat 😂😂😂😂 a jsem moc moc šťastná už i věnec mám na stole 😂❄️ ta zima o to přímo říkala ♥️😂

kvmatonka
20. lis 2022

U nás takto zdobí manžel 😁 máme vánoce rádi. Vyhovuje nám si to užít před svátky než po. Věnec už mám taky nachystaný. Hezky si to užij 😍😁

autor
20. lis 2022

@kvmatonka Uf, luxus jste moji 😀♥️ děkuji mco!

shirilka
20. lis 2022

Taky to na mně padlo, od včera máme výzdobu 😀 stromek teda ještě ne, ale dekorace už jo, si to chci užít 😍

klokanka31
20. lis 2022

My máme nazdobeno už od 5.listopadu 😃 cukroví mám v plánu péct nějak přelom listopad/prosinec, stromeček jsme byli kupovat včera, a už nám stojí na terase (sousedům málem vypadly oči, že už stromky jsou 😃 ). Já říkám čím dřív, tím líp, člověk nemůže vědět jestli neomarodí nebo něco, a pak to dělat narychlo... A aspoň si to dýl užijeme.

lenatko91
20. lis 2022

Já musím dávat až po narozeninách dcery, takže ještě neee 😃 ale vánoční atmošku ladím aspoň filmama na Netflixu 😃

jako_mala_holka
20. lis 2022

Ne, tohle dělám až první adventní víkend 🙂

kvmatonka
20. lis 2022

Tož to nemáš za co! My si to užíváme. A co si kdo myslí nás nezajímá. Joooo a koledy už taky valíme 😁

klokanka31
20. lis 2022

@kvmatonka Taky už pouštíme koledy, jiný roky mě bavily zahraniční hity, letos jedu jen klasický starý koledy 😊

autor
20. lis 2022

@shirilka
@klokanka31
Holky luxus, jsem rada ze nejsem fakt sama 😀
Cukroví taky prave konec listopadu/ začátek prosince a stromeček nejspíš hned 1. prosince😀

kvmatonka
20. lis 2022

@klokanka31 my máme na flashce takový blok něco v aj, něco česky a pak moravské koledy. Prostě klasika 😁

andelka
20. lis 2022

Zatím jen zapínám svíčku ve svicinku. Dekorace na oknech mi děcko sundá ve vteřině. Nějaký věnec na dveře a adventní svícen budu dávat až příští víkend. Cukroví až tak kolem 15.12., stromeček tak dva tři dny před

klokanka31
20. lis 2022

Kupovat nebo zdobit? 😊 My budeme stromeček strojit kolem 15.prosince 😊

natysnovec
20. lis 2022

Máme světýlka, vánoční svíčky, dekorace a zítra vytáhnu asi věnec na dveře☃️☃️ Ale stromek zásadně kupujem na plantáži až někdy 15-20 prosince.🙂🙂

leniczka23
20. lis 2022

Měla.bych asi něco málo kdybych měla čas, ale ten bohužel nemám. Takže začnu klasicky na první advent. Ale.treba stromeček z důvodu stěhování budeme mít už kolem 12.12. protože 27. Musí jít pryč. Tak abychom si ho užili.
Už se zase blíží ten čas moralistů, kteří vědí nejlépe kdy se má zdobit 😁😁

natysnovec
20. lis 2022

@leniczka23 jojo🙂🙂

autor
20. lis 2022

@leniczka23 Jo to máš naprostou pravdu 😄🙈
Každý to má udělat, jak citi, ale radši jsem se chtěla zeptat, jestli nejsem blázen už😂

chumlee71
20. lis 2022

Zrovna včera jsem vyzdobila celý barák 😁

zuzaaaaa
20. lis 2022

Jeste dodelavam uklid, mame 4 měsíční miminko, tak to jde pomalu, kazdopadne se nemuzu dockat a mam v planu to rozjet v patek a na advent rozsvitit, ja se taaak tesim 😄

kackabis
20. lis 2022

Já jsem vánoční skřítek, vánoce zbožňuju, takže tento týden už jsme taky nazdobili, včetně věnců, od čtvrtka svítíme na domě. Stromeček teda zdobime až na Štědrý den a cukroví bude až v prosinci. Zatím jsme si se synem upekli plech perníčků a zobem je už teď protože je malý miluje, ale vánoční dávku upeču až v prosinci 😁 🎄🎄🎄

anetka1701
20. lis 2022

Máme vánoční světýlka na baráku... Od loňska 😅 jak to tak čtu, dojdu je rozsvítit 🤣🤣🤣

hasara33
22. lis 2022

Já mám vyzdobeno akorát ještě čekám až mi přijdou samolepky na okno, svítit začneme až na adventní neděli 😁

petaov
22. lis 2022

My jsme to od loňska nesundali 😁 Máme věnec na dveřích, soba a stromky v oknech, světýlka na záclonách a baňky na zrcadle. Jinak pak na Vánoce zdobíme ještě víc, ale tohle je takový decentní základ, který se nám líbí celoročně.

andelka
22. lis 2022

Jojo světýlka podél okna jsem sundala vloni až před Velikonocemi 😁 Teď bych zas měla větve s kytičkami ve váze vyměnit za chvojí.

msgracia
22. lis 2022

My se teprve chystáme. Ale letos budeme mít úplně jinou výzdobu než předtím. Jelikož je letošní rok jiný. Na začátku roku smutný ze ztráty,ale teď šťastný jelikož přibylo naše kuřátko. Tak máme novou výzdobu

celaskon87
22. lis 2022

Ne, žiju přítomným okamžikem. To znamená, že jestli ještě ani nezačal advent, nebudu řešit vánoční výzdobu. Advent v pravém smyslu je o zastavení se a zamyšlení, o zdrženlivosti. Samozřejmě, že zdobit během adventu budeme, ale teď je to pro mě opravdu brzy. Často tady totiž bývají statusy o tom, jak 26.12. už lidi vánoční dekorace sklízí.... nechci, aby nám to zevšednělo a okoukalo se

autor
24. lis 2022

@celaskon87 Jo oni totiž svetylka a uměla dekorace zešedne😀

celaskon87
24. lis 2022

Zešedne nebo zevšední? Ať tak či onak, přeju hezký advent! Ať se ti daří!

celaskon87
Autor odpověď smazal
Zobraz