Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

lencza
30. bře 2010

koviku: zuzanocka je administrátorka.....a ten pocit na zvracení, ale zvracet se nebude, znám moc dobře, já to měla během 2. a 3. měsíce, pomáhaly mi ty lízátka proti nevolnosti anebo málo, ale častěji jíst 🙂 a s tou soukromou skupinou to nebude tak jednoduchý, musely bysme tuhle diskusi uzamknout a založit novou, protože ze stávající diskuse se už soukromá udělat nedá

lexie30
30. bře 2010

ahojte, Kovik, tak som zvedava ako bude na UTZ, a co ti povie 🙂 . Dali mi vcera aj fotku, a moj muz to dnes naskenoval a poslal strasne vela ludom...som este predsa len chcela pockat, ale on je taky hotovy, ze to hovori ludom na pockanie..no sak hadam mu radost nepokazim. 😉 Petulka: vies co , ja si tiez myslim, ze by tam nieco mohlo byt. Kovik ma pravdu, ze keby tam bolo 0 hcg, tak tam nie je ani len tienik...ja ked som si naivne robila asi po 5 dnoch (v lekarni mi tvrdili, ze to urcite ukaze..no blbost) tak tam nebolo ani stopy, ani po hodine. NO a po par dalsich dnoch sice neukazal v limite, ale po pol hodinke tam uz bola slabsia ciarka. Ja by som ale pockala aspon 12dpo..vtedy mi uz tusim cosi ukazal test. Pre mna vsak celkom dobry ukazovatel bola bazalna teplota, lebo ta sa stale drzala na 37 a neklesala...tak po 10 dnoch som zacala dufat, ze by tam cosi mohlo byt...

lencza
31. bře 2010

nick--------/ věk /snažení /-------DC--------poslední------------počet / graf
---------------------/----od---/---------------------cyklus--------------dětí------/

vcelka.......23.....01/10../.....25DC------45dní--26 dní..----------------. http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
lencza.......31....12/09../......24DC------(49dní)...........----1D--------... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
zlatarx.......32....12/09../.......20DC------(43dní)........------1CH-------..............................................................
paja28......29.....07/09../......15DC------(30dni--34)..........----------------...............................................................
pipacek.....28.............../.......................................------2--------...............................................................
jelly..........31.....09/09../.......................................----------------..............................................................
petulka......................../.......................................----------------...............................................................
ilo79.........30....01/10.../.......................................----------------.....................vysazení HA 02/09................
zlatarx.......32....12/09../........................................---1CH-------...............................................................
deefee......20............../........................................----------------..............................................................
pettulinkaa.. .........../........................................_________..............................................................

nick---------/ věk /snažení /----našla //------------TT----pohlaví---------------/ počet / TP
----------------------/---od----/----------------------------------------------------------/ dětí /--------------------------------------------

beatka......25.............../...........................24----chlapeček...............1CH............10.7.2010.......................
lucie222....30.............../..........................20----dvojčátka.......................................................................
kovik........24.....05/09../..6.3.10.DC43.......--------------------................1CH..................................................
emera.......25....09/09../..9.3.10.DC32.......--------------------.................1D...................................................
lexie.........30..... ../... .......___________.................. ..................................................

vcelka77
autor
31. bře 2010

petul, tak mam radost za tebe, myslím že je to opravdu slibné.
kovi mam udělat soukromou skupinu? to určitě nebude problém. ale jsem ted nemocná, proto tu u vás ani nejsem.
tak záleží na vás, zda chcete soukromou skupinu.
a jak se jinak všichni máte, je tady teda celkem mrtvo.

lexie gratuluji k srdíčku 🙂

petulka12345
31. bře 2010

Ahojky holky všem děkuji za podporu ale já tomu moc nevěřím k doktorce jsem obědnaná až na 3.května tak uvydíme co se do té doby stane. 😉 Ale potom dám určitě vědět takže ted mi nezbejvá nic jiného než doufat ☹ a čekat ☹ no snad to dobře dopadne 😅 A třeba ta mrška ještě přijde no jak říkám uvydíme 😀 Lexie také ti gratuluji k srdíčku tak at vše probíhá tak jak má samozřejmě i u kovika holky tak vám tiše závydím 😀 😀 A vcelko ty se brzy uzdrav at můžeš zase aktivně písmenkovat je to tady náké prázdné 😀 😝 😀 Všem přeji Pěkný dník!!!! 😉 🙂

vcelka77
autor
31. bře 2010

petul, ale už je středa, nechceš udělat nový testík? třeba už bude slaboučká v limitu 🙂
já bych pořád testovala 😀
no ale držím palečky aby to vyšlo, naděje je opravdu veliká. 😉

petulka12345
31. bře 2010

Já už ho dělala hned po ránu a výsledek je pořád stejný 😢 nezbývá mi nic jiného než čekat je to zvláštní 😔 Ale uvydíme co bude dál mám doma ještě dva testíky tak další skusím třeba za týden a uvydíme 🙂 Když jsem čekala Terezku taky mi trvalo dlouho než se mi na testíku ukázala aspon slabá čárka v limitu tak budeme čekat a doufat že to dobře dopadne 😀

vcelka77
autor
31. bře 2010

a jak máš citlivé testy?
No ono někdy nezbývá nic jiného než čekat.....

petulka12345
31. bře 2010

Jedny mám 25 a druhý 1O no uvydíme.Budem čekat a čekat a nákýho výsledku se dočkáme hmm 😉

vcelka77
autor
31. bře 2010

tak předpokládám že si testovala s 10.
no to je jasný že se dočkáme, ale já ti to moc přeju a jsem hrozně zvědavá 😀

petulka12345
31. bře 2010

jjjj zkoušela jsem oba ale řekla bych že na to citlivějším to je vidět o chlup víc no ale nevím když je to až tak dlouho po limitu a tak slaboulinký 😀 Já jsem taky zvědavá ale nějak to dopadnout musí!!! 😀 Já bych ti to taky mocinky přála 😉

vcelka77
autor
31. bře 2010

já už bych se taky chtěla dočkat. tak budu mocinky držet palečky a pak dej hlavně vědět

petulka12345
31. bře 2010

Jasně že dám určitě vědět a neboj určitě se taky brzy dočkáš i já tobě budu držet palečky!!!! 😀 Ale já se radši ještě nebudu moc těšit abych pak nebyla zklamaná 😔 😀

kovik
31. bře 2010

nick--------/ věk /snažení /-------DC--------poslední------------počet / graf
---------------------/----od---/---------------------cyklus--------------dětí------/

vcelka.......23.....01/10../.....25DC------45dní--26 dní..----------------. http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
lencza.......31....12/09../......24DC------(49dní)...........----1D--------... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
zlatarx.......32....12/09../.......20DC------(43dní)........------1CH-------..............................................................
paja28......29.....07/09../......15DC------(30dni--34)..........----------------...............................................................
pipacek.....28.............../.......................................------2--------...............................................................
jelly..........31.....09/09../.......................................----------------..............................................................
petulka......................../.......................................----------------...............................................................
ilo79.........30....01/10.../.......................................----------------.....................vysazení HA 02/09................
zlatarx.......32....12/09../........................................---1CH-------...............................................................
deefee......20............../........................................----------------..............................................................
pettulinkaa.. .........../........................................_________..............................................................

nick---------/ věk /snažení /----našla //------------TT----pohlaví---------------/ počet / TP
----------------------/---od----/----------------------------------------------------------/ dětí /--------------------------------------------

beatka......25.............../................................24----chlapeček...............1CH............10.7.2010.......................
lucie222....30.............../..............................20----dvojčátka.............................................................................
kovik........24.....05/09../..6.3.10.DC43.......7-----nevime......................1CH............ 11.2010.......................
emera.......25....09/09../..9.3.10.DC32.......--------------------.................1D....................................................
lexie.........30..... ../... ...... ...............................--------------------...........................................................................

kovik
31. bře 2010

tak se hlasím u nas je vše v pořádku srdíčko mame a krásně rosteme . Dostali jsme prukajdu 😀 😀 😀 😀 a jsme 7+2 , ztím, přesně to bude vědět až příště. No v prukajdě mam napsaný 9 tt dle poslední MS, no prý to tam napsat musí, ale pak zvýrazní druhý datum dle UTZ a podle toho se budou řídit

No je mi pořád blbě, koupila jsem lízatka a trochu to pomáhá, hlavně jsou dobrý

Jinak jsem vám to ani nepsala ale mužíček jak měl jet do te Prahy , tak mu volal, že ho nemuže příjmout, no tak sem se stim už poprala a dneska mu volal zrovna když jsme byli v čekárně no a v pátek odjiždí, ☹ ☹ takže máme práci.

emera
31. bře 2010

Koviku Gratuluju ze vsechno je v poradku a i Lexie?? k srdicku

Jsme skoro stejne, ja jsem 7+4.tt

kovik
31. bře 2010

Em - děkuji - jj i s LExie, ta by mela taky tak nějak být.
A jak je ti ?

emera
31. bře 2010

Koviku nic moc,je mi soufl nemam chut na jidlo,jsem protivna i sama sobe a hodne spim a ty??

Ted tu premyslim nad svickovou,mam na ni chut

kovik
31. bře 2010

svíčkova tu ssme měli nedávno a byla to mňamka pro moje bunky 😀 😀 😀 😀
Mě je taky šoufl, sem si dneska koupila ty lyzatka a docela to pomáha

emera
31. bře 2010

Me pomahaji cucaci bonbony a jsou dobre,manza je koupil v lekarne.

Vis me se nevyplati varit svickovou pro rodinu oni to neji to radsi gulas,tak musim premluvit manza na ceskou restauraci

Jinak jak je tobe??
Kdy mas dalsi UTZ??

emera
31. bře 2010

A asi zitra upecu kynutou buchtu uz jsme dlouho nemeli.

kovik
31. bře 2010

na další utu jdeme až 28.4. za 4 týdny. ale zase si říkam že když je mi takhle nevolno, tak je vše s mimisem v pořádku 😀 sem si všimla že Davídek v tomhel týdnu byl jinde, se uchytil na levé straně a bublinka je na prave

vcelka77
autor
31. bře 2010

emer slavíte velikonoce?
jinak holky, jen at hezky rostete 🙂 jen tam těm prckům něco moc dobrého pošlete 😀

emera
31. bře 2010

Vcelko Pesah jsou Velikonoce,ano slavime je

emera
31. bře 2010

Koviku jak jsi poznala kde ej uchyceny??

emera
31. bře 2010

Vcelko uz se tesim az bude 12.tt a nevolnosti odejdou

vcelka77
autor
31. bře 2010

a myslíš že přejdou? moje babička vypráví že blinkala celý těhu 😀
pesah je něco židovského ne?

kovik
31. bře 2010

Em - ty maš prdelku taky na pravé, tedy při pohledu foto na leve.

emera
31. bře 2010

Vcelko izrael je zidovsky stat a svatky tu jsou zidovske

emera
31. bře 2010

Koviku prave ze na obou fotkach je na prave strane.

Tak snedla jsem salat a banan a jdu juknout na filmik

Jo Koviku roste ti brisko?? Me jo,za chvili tehu veci