Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

lencza
9. dub 2010

jo a nevím, jestli je to tím kontryhelem, ale zdá se mi, že mám o dost silnější MS než předtím

lencza
10. dub 2010

nick--------/ věk /snažení /-------DC--------poslední------------počet / graf
---------------------/----od---/---------------------cyklus--------------dětí------/
petulka......................../.........54DC....................----------------...............................................................
vcelka.......23.....01/10../......35DC------45dní--26 dní..----------------. http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
zlatarx.......32....12/09../.......30DC------(43dní)........------1CH-------..............................................................
paja28......29.....07/09../......25DC------(30dni--34)..........----------------...............................................................
lencza.......31....12/09../.........3DC-------31dní...........----1D--------..... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
pipacek.....28.............../.......................................------2--------...............................................................
jelly..........31.....09/09../......... ...........................----------------..............................................................
ilo79.........30....01/10.../.......................................----------------.....................vysazení HA 02/09................

nick---------/ věk /snažení /----našla //------------TT----pohlaví---------------/ počet / TP
----------------------/---od----/----------------------------------------------------------/ dětí /------------------------

beatka......25.............../................................24----chlapeček...............1CH............10.7.2010.......................
lucie222....30.............../..............................20----dvojčátka.............................................................................
kovik........24.....05/09../..6.3.10.DC43.......7-----nevime......................1CH............ 11.2010.......................
emera.......25....09/09../..9.3.10.DC32.......--------------------.................1D....................................................
lexie.........30..... ../... ...... ...........................--------------------............................................................
dostoj.............................................................7...........................................1CH..............11/2010

petulka12345
10. dub 2010

Ahojky holky tak jsem to nevydržela a dneska udělala další testík vypadá to že čárečka trošičku zesílila ale o trošičku další udělám v pondělí ráno a potom dám hned vědět 😀 Tak to vypadá že asi těhu budu ale radši si ještě počkám na tu opravdovou těhu čárku 😀 Tak doufám že už tam brzy bude a s jistotou budu moc říct že jsem těhotná!!! 😀 Na to se hrozně mooocinky těším ale kdo ne 😀 😀 A jinak těhulky jak se vám daří??? 😉
len-Taky jsme se dlouho rozhodovali jestli si pořídit další mimi a jestli to zvládneme a podívej rozhodli jsme se že ano já myslím že pokud to miminko opravdu chceme vždycky se to nějak dá udělat 😉 držím palečky at se rozhodneš správně a at se brzy zadaříííí!!!! 😀
Em-udělala jsi dobře jen odpočívej a šetři se však práce neutíííká!! 😀 A co ty vcelko jak jste na tom?A jak se všechny máte?Počasí dneska hrůza prší a prší 😒 🙂

vcelka77
autor
11. dub 2010

petul tak to je super, moc ti to přeju a čárka bude určitě sílit 🙂
len, je to těžký, ale když se to stane, tak se s tím vždycky dá něco dělat. A navíc, my jsme to třeba pořád odkládali a odkládali a ted už máme skvělé podmínky a nic. Takže je to opravdu těžké rozhodování...

vcelka77
autor
11. dub 2010

nick--------/ věk /snažení /-------DC--------poslední------------počet / graf
---------------------/----od---/---------------------cyklus--------------dětí------/
petulka......................../.........55DC....................----------------...............................................................
vcelka.......23.....01/10../......36DC------45dní--26 dní..----------------. http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
zlatarx.......32....12/09../.......31DC------(43dní)........------1CH-------..............................................................
paja28......29.....07/09../......26DC------(30dni--34)..........----------------...............................................................
lencza.......31....12/09../.........4DC-------31dní...........----1D--------..... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
pipacek.....28.............../.......................................------2--------...............................................................
jelly..........31.....09/09../......... ...........................----------------..............................................................
ilo79.........30....01/10.../.......................................----------------.....................vysazení HA 02/09................

nick---------/ věk /snažení /----našla //------------TT----pohlaví---------------/ počet / TP
----------------------/---od----/----------------------------------------------------------/ dětí /------------------------

beatka......25.............../................................24----chlapeček...............1CH............10.7.2010.......................
lucie222....30.............../..............................20----dvojčátka.............................................................................
kovik........24.....05/09../..6.3.10.DC43.......7-----nevime......................1CH............ 11.2010.......................
emera.......25....09/09../..9.3.10.DC32.......--------------------.................1D....................................................
lexie.........30..... ../... ...... ...........................--------------------............................................................
dostoj.............................................................7...........................................1CH..............11/2010

kovik
11. dub 2010

Gratulace těhulkám

Dostoj - u mě zabíraj sušene švestky a mam stím problem taky

Em nezapomeň na fotečky a hoď sem foto bříška , ja ho mam v albu, ještě to neni prave těhu, jelikož jsem měla pozustatky po malem, ale už mi nejde zatáhnout a každopadně roste 😀 😀 😀 😀

len- super srovnal se ti cyklus a se sílom Ms to teda nevím , ja už ji nedostala 😀

Petul - mě to opravdu došlo až mi to dr potvrdila s krve že jsem těhu a test mi zesílil o par dni později ale moc ne , koukni do alba

Jo a ž zítra budete aktualizovat tabulku písněte mi tt 8 🙂

kovik
11. dub 2010

jinak u nas byla včera oslava, prcek měl 2 roky , davam pár fotek 😀 😀 😀 Jen tatínek snama nebyl, to jsem si řádně obrečela ☹ ☹ ☹ ☹

petulka12345
11. dub 2010

Ahojky kovi já budu ráno dělat další testík tak snad už bude trošku silnější 😀 Jinak ty mí testíky jsou dost podobný těm tvým !!! 😀 😉

petulka12345
12. dub 2010

Ahojky holky tak bohužel mrška dneska dorazila tak ted jsem z toho opravdu jelen ☹ 😢 Ještě předtím jsem si dělala testík a zase tam byla slabá čárka ☹ 😠 No nic tak začneme zase nanovo je mi z toho hrozně!!!!Už jsem měla takovou naději a nic všechno se zhroutilo jako domeček ze sirek!!!! ☹ 😢 Přestávam měřit BT a kontrolovat se je to k ničemu člověk se akorát stresuje Zlatka má pravdu!!!!Dokonce i ten pan doktor z poradny co mi odepsal na mou otázku!!!! ☹ 😢 Tak vám držím palečky at máte hodně mocinky štěstíčka!!!!pa

dostoj
12. dub 2010

😢 Petul, priste se povede neboj. 😉
Ja jsem teda prekvapena z toho, zes mela test pozitivni a presto nic ☹

petulka12345
12. dub 2010

Já jsem z toho taky vedle ale co se dá dělat!? 😨 ☹ Tak snad příště ☹

lencza
12. dub 2010

petulko: tedy já jsem z tebe jelen, už jsem fakt myslela, že to vyšlo....a to sis dělala 2 různý testy?

paja28
12. dub 2010

Ahoj Petulko, tak to mě mrzí!!!! Hrozně moc!!!!!!! Mně se to stalo nejednou, že jsem měla duchy a pak mrška, teda v ten moment MRCHA, dorazila ☹ Ale je fakt, že jsem byla tak max 35.DC, ne 55 jak ty...to bych už fakt žila tím, že tam to mimi být musí!!!

Já čekám MS někdy tento týden, uvidím, kdy se jí doračí dorazit 😠 Ale už aby dorazila, jinak si budu muset poponášet prsa, jak mě bolí 😅

lencza
12. dub 2010

nick--------/ věk /snažení /-------DC--------poslední------------počet / graf
---------------------/----od---/---------------------cyklus--------------dětí------/

vcelka.......23.....01/10../......37DC------45dní--26 dní..----------------. http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
zlatarx.......32....12/09../.......32DC------(43dní)........------1CH-------..............................................................
paja28......29.....07/09../......27DC------(30dni--34)..........----------------...............................................................
lencza.......31....12/09../.........5DC-------31dní...........----1D--------..... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
petulka......................../............1DC....................----------------...............................................................
pipacek.....28.............../.......................................------2--------...............................................................
jelly..........31.....09/09../......... ...........................----------------..............................................................
ilo79.........30....01/10.../.......................................----------------.....................vysazení HA 02/09................

nick---------/ věk /snažení /----našla //------------TT----pohlaví---------------/ počet / TP
----------------------/---od----/----------------------------------------------------------/ dětí /------------------------

beatka......25.............../................................24----chlapeček...............1CH............10.7.2010.......................
lucie222....30.............../..............................20----dvojčátka.............................................................................
kovik........24.....05/09../..6.3.10.DC43......8-----nevime......................1CH............ 11.2010.......................
emera.......25....09/09../..9.3.10.DC32.......--------------------.................1D....................................................
lexie.........30..... ../... ...... ...........................--------------------............................................................
dostoj.............................................................7...........................................1CH..............11/2010

zlatarx
12. dub 2010

ahoj holky tak jen podávám hlášení 😀 test v termínu nega cca za 4 hodky druhá slabulinká čárka,od pátku tak cca 3 hodky denně mám růžovej výtok,pobolívá mě kolem pupíku a podbřišek,je mi tak nějak divně a jsem hrooooozně unavená jaobych měla chřipku..tak uvidím ještě týden počkám na další test...

vcelka77
autor
12. dub 2010

ahojky,
petul tak to mě moc mrzí, ale ta druhá čárka tam nebyla jen tak, podle mě se vajíčko muselo zahnízdovat ale bohužel nevydrželo. Tak ale není všem dnům konec, každopádně bys to všechno měla říci až půjdeš k doktorovi.
zlatko držím palečky aby to mělo šťastnější konce než u peťky

emera
12. dub 2010

Dobre poledne,ja sjme tedkom nachcipana tak moc nenakukuju,

Koviku neboj hodim brisko

Petulko mozna jsi tehu byla ale neudrzelo se to. Ja take s evykaslala na svechny metody,me to stresovalao a do mesice tehotna

Zlatarx Tobe drzim moc palce at ti to vyjde.

Koviku ty nejsi 8.tt ne??
Jsme stejne pokud vim,ja jsem 9+2.tt a to je 10.tyden

Ve stredu UTZ tak Vam hodim fotecky a modlit aby vse bylo v poradku

emera
12. dub 2010

Omlouvam se za preklepy

emera
12. dub 2010

Ted jsem si vzpomnela mesic predtim nez jsme otehulila jsme mela zpozdeni MS az na 46DC a dorazila MS ze jsme se nemohla hybat,krve ze jsem myslela ze vykrvacim,take si myslime ze se to neuchytilo

petulka12345
12. dub 2010

Holky dala jsem si do alba ten dnešní krásnej testík!!!! 😔 😢

emera
12. dub 2010

Petulko ono to i podle etstu tak vypada ze jsi tehu byla a ze se to neudrzelo,drzim palce do dalsiho snazeni

paja28
12. dub 2010

Já si taky myslím...jenže co se dá dělat. Ale být tebou bych ty testy vzala ukázat dr., ať ví. Já jsem to tak taky udělala a dala mně duphaston, bo říkala, že je možné, že mám problém těhu udržet, že mám špatnou funkci žlutého tělíska či co.

Hlavně Peťul nezoufej, netrap se, vím, moc dobře vím, že to není lehké, ale zkus to...ono asi kdyby to bylo v pořádku, tak by ta čárečka sílila, a tobě mám dojem nesílila. Ale co, nevyšlo to teď, vyjde příště!!!! Musíme si to všechny snažilky říkat!!! 😅

My byli o víkendu na svatbě, taky jsem si tam docela užila, samá těhule tam byla, mimísků hromada...jsem to pak doma i obrečela....ale co se dá dělat, přece se z toho nezblázním!!! Holt musím brát život takový, jaký je...s tím co dal, nedal, dá a nebo taky nedá ☹ Ale já věřím, že dá!!! Nám všem 😀

paja28
12. dub 2010

Jo a to jsem ještě chtěla, já když jsem měla naposledy takové duchy, tak jsem je tam měla ještě 2 dny po skončení MS...a pak zmizely úplně 😠

petulka12345
12. dub 2010

Děkuji to je od vás hezký tak tady přemýšlím jestli mám zase odedneška začít pít kontryhel co myslíte? ☹

paja28
12. dub 2010

Tak jestli už jsi ho pila a nějak ti "neuškodil", jakože by ti rozhodil cyklus a tak, tak klíďo začni 🙂 A nebo se na to vyprdni, aspoň jeden cyklus a třeba se zadaří i bez pomůcek 😅

emera
12. dub 2010

Tak pridala jsem fotku do blogu meho briska

vcelka77
autor
12. dub 2010

emer, nevím jestli mi něco uniklo, ale po 3. těhotná? neodpovídej jestli nechceš.

emera
12. dub 2010

Vcelko ano po 3tehotna, prvni tehotenstvi mam Emmy, v druhem tehotenstvi jsme prisla o mimi v 6.mesici z duvodu tezkeho postizeni mozku,dite by nemelo sanci zit. Nebylo to geneticke

No a ted po 3, modlims e at je vse v poradku

emera
12. dub 2010

O mimi jsem prisla minuly rok 20.cervence 2009,byla to holcicka.

vcelka77
autor
12. dub 2010

emer promin, to je mi moc líto. Ale ted si po třetí a bude vše v pořádku. bohužel se takové věci stávají, s tím nic nemůžeme dělat ☹
ale ted to bude určitě v poho. A už si přemýšlela nad jménem? Nevím jestli tam máte nějaká speciální jména 🙂