Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

vcelka77
autor
10. kvě 2010

no to máš šikovného manžela 🙂
když mluvíš o tom kouflandu, to ani nevíte jak mě tenhle obchod v sobotu pěkně naštval. Normálně tam všechno předělali a já vůbec nevěděla kde co je.
Mam ten obchod ráda právě proto že nemusím nic hledat a jdu na jistotu, ale ted jsem tam pobíhala jak blázen a stejně jsem nenašla to co jsem chtěla 😠

lencza
10. kvě 2010

včel: jo budou se předělávat všechny starý pobočky....teď předělávaj v našem okolí v Písku, nás to tu čeká v září, aspoň co jsem slyšela, tak jsem na to zvědavá......mi říkej, já to taky nesnáším, když už vím, kde co je a pak to musím složitě hledat....oni totiž zastávají teorii, že když sem tam přesunou regál se zbožím, který je oblíbený, tak ty po cestě než ho najdeš, dáš do košíku plno věcí, který bys jinak ani nekoupila, kdybys šla na jistotu

vcelka77
autor
10. kvě 2010

no ale když si to ted okoukám tak pak zase půjdu na jistotu 😀
no každopádně je to strašný, všichni tam kličkovali s těma vozíčkama sem a tam, no bylo to opravdu zajímavé.
Než si lidi zvyknou tak to bude pěkný chaos 🙂

lencza
10. kvě 2010

včelko: no to si dovedu představit ty zmatený berušky 😀 😀 můžu se tě jako profesně zdeformovanej člověk zeptat na jednu otázku? z který strany stolu si bereš ovoce a zeleninu, když jdeš nakupovat? myslím tím, jestli jdeš rovnou ke stolu nebo ho obcházíš na druhou stranu

petulka12345
10. kvě 2010

Tak holky tak ted už to snad pujde dělala jsem to jak psala Pája tak snad už funkční!!! 😀 😀 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/2d6f4c/rss7...

vcelka77
autor
10. kvě 2010

no když můžu tak jdu rovnou. Ale u nás je kaufland docela presycený obchod zákazníky, zvlášt u zeleniny, takže všechny ty babči si sebou táhnou vozík a není kudy projít 😀
opravdu si zdeformovaná 😀
to má nějaký význam?

lencza
10. kvě 2010

jo to tedy má....maj na všechno výzkumy a podle nich jsou udělaný schémata, jak doplňovat zboží, takže ty si bereš to, který na tom pultu leží nejdýl....čerstvý máš na opačným konci

petul: obávám se, že ne 😖 😖 😖 jestli chceš, pošli mi do IP tvoje přihlašovací údaje a já to vyzkouším, tedy jenom jestli chceš

vcelka77
autor
10. kvě 2010

http://www.fertilityfriend.com/home/2d6f4c
nechápu to, takhle to je správně, bez toho konce, tak to máme všichni ale petul to nejde otevřít

len tak dík za ifno, příště to tedy určitě udělám opačně 😀

lencza
10. kvě 2010

včel: taky nechápu, že to petulce nejde, když nám bez problému....a nemáš zač

tak jsem si trochu pohrála s grafem a ten těhulkovskej se zobrazuje přímo v odkazu, co mám v tabulce

petulka12345
10. kvě 2010

Teda tak já už fakt nevím.!!Len děkuji ráda bych ti je poslala ale bohužel si je nepamatuju mě se to otevírá automaticky z meilu tak nevím no ☹ Ale to neva nebudem to řešit já dám na wz poradnu svuj graf anonimně tak mrkněte kdyžtak tam tak za 10 min 😎

vcelka77
autor
10. kvě 2010

petu tak ok
leni mě se právě u tvého nynějšího grafu líbí, že tam máš naměřeno 36,8, tady na těhulkovskym máš také takovou hodnotu 🙂

lencza
10. kvě 2010

petul: tak jsem koukla a já bych tedy řekla, že ovu byla toho 27.

vcelka77
autor
10. kvě 2010

teda já to nechápu proč to nejde otevřít tady 😠

vcelka77
autor
10. kvě 2010

peti ale mě se ten graf vůbec nelíbí, je to dost nejasné a teploty se vůbec nedržejí tak jak by měli

paja28
10. kvě 2010

Tak holky, a to mám za to, že myslím na co nemám!!! 😠 Jsem teď trochu zašpinila, nebo zašpinila, je to takový tmavě žlutý výtok 😖

lencza
10. kvě 2010

pájo: nestraš....výtok v těhu bývá....no uvidíš, buď to bude nebo nebude, ty už s tím teď nic neuděláš

petul: no je fakt, že ty teploty jakoby po ovu ti dost lítají sem tam

holky Týna teď trhla rekord ve spaní, usnula ve 12 a probudila se v 15 hodin 😲 😲 😲 😲

zlatarx
10. kvě 2010

ahojky tak to je super to neznám..mě synáček spával jen do půl roku a to stejně jen s odvarem z makovic...buď ráda...teda holky jsem výs dočítala to je dráááámaaa 🙂 držím palečky

lencza
10. kvě 2010

petul: tak jsem zkusila dát ty tvoje hodnoty do jiný aplikace a taky mi to nevyhodilo ovulaci, tak možná že tenhle cyklus byl bez ovu anebo teprve přijde

vcelka77
autor
10. kvě 2010

ahoj zlatuško, to tu máme problémy vid 😀 stejně to nakonec všechny dostaneme a příští týden tu budeme plakat 😀 😀 😀

lencza
10. kvě 2010

zlatko: tak to neznám zas já, Týna to je spáč 1.kategorie už od miminka

petulka12345
10. kvě 2010

No na fertility mi tu ovu ukazoval ale jak jsem zapsala dnešní tak mi zmyzla no tak uvidíme jestli ještě něco bude nebo nééé to jsem zvědavá kdy ta mrcha přijde!!!! 😠

lencza
11. kvě 2010

nick........ věk...snažení od......DC...oček. MS....posl.cyklus...děti......graf

lencza.....31.....12/09........34DC.....16.5............31-49...........1D..... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
petulka...25.....12/09........30DC......13./17.5.... 55.................1D...............
vcelka.....23......1/10.........29DC......14.5...........37-45-26.....___.... http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
Paja28....29......7/09.........26DC......12.5..........30-34-29......___.................
zlatarx.....32.....12/09.........10DC........................51-43..........1CH...............
pipacek...28.....___.............___........._______..................___................
jelly..........31......9/09............___........._______....................___................
Ilo79........30.....1/10.............___........._______....................___................
Lucie222..30.........____............___........._______..................___................

nick..........věk.....Snažení od.......Našla //..........TT...............pohlaví.........počet dětí........TP
beatka.......25..........___............________..........32.................CH.................1 CH........10.7.2010
Kovik.........24..........5/09............6.3(43DC).........14...................N..................1 CH.........11.11.2010
Emera.......25..........9/09............9.3.(32DC)........14..................N...................1 D..........
Lexie.........30..........___.............________..........14...................N...................___.........
dostoj........__..........___.............________..........12...................N.................1 CH........11/2010

petulka12345
11. kvě 2010

Ahojky holky tak jsem na fertility dala dnešní teplotu a ten graf mi tam vrátil to vyznačení ovulace na toho 27.4 jak jsem ji měla vyznačenou předtím!!! 🙂

lencza
11. kvě 2010

ahoj petulko: tedy ty máš ten cyklus zajímavej.....no uvidíš, jak to bude pokračovat

u nás se vstávalo v 6, Týna se v noci furt budila, trápí ji ten kašel a rýma
a teplota se drží na 36,8

zlatarx
11. kvě 2010

ahojda holky!jak je?já jsem dnes nějaká zbitá,dala jsem si kafo a nějak to nezabírá..no musím se donutit jít něco dělat... 🙂 😒

zlatarx
11. kvě 2010

Včel: já to chápu,taky jsem si tím procházela,ale ty dvě zklamání mě naučily,že už na to kašlu a nechávám to být,ono to stejně nějak dopadne,hele včera jsem si domluvila nějaký pracovní aktivity už na září a jak se říká,začneš myslet na práci a tak a bum je to tady..tak uvidíme...jinak já už neměřím,neřeším,protože jinak byste za mnou nejspíš jezdily do kroměříže nebo do brna do Černovic-pro neznalé poměrů obojí ústavy pro magory 😀

petulka12345
11. kvě 2010

Len je to zájímavý a nějak to dopadne a ted nečekám že bych byla těhu ty teploty jsou hrůza!!! 😎
Jinak malá je taky nemocná taky máme kašel a rýmu no ono se není čemu divit když je chvíli hezky a chvíli hnusně to je tím počasím 😀 😀 Asi se budu muset někde podívat po vitamínkách na posílení imunity když už má začít chodit do školky!!!Abych potom nebyla víc doma než v práci!!! 😀

zlatarx
11. kvě 2010

Ahoj Petko,hele nám vždy pomáhalo Osccillococcinum...hrůza to je název,dávala jsem mu to od mala jako prevenci i do školky a klep klep bylo to v poho....ale nejlepší vitamíny jsou stejně přírodní a pohyb na čerstvém vzduchu....

petulka12345
11. kvě 2010

Ahojky Zlatuš no budeme náký potřebovat já myslela že ji dám dneska do školky tak snad zítra už bude v pohodě a dám ji tam zítra!!! 😀