Holky z Června 2008 z BRMS

michamicha
2. črc 2008

Ahoj, založila jsem tohle téma pro nás "již" vdané paní a budoucí maminky jako pokračování diskuze Červen 2008 na Beremese.cz

Snad nás nikdo nesmaže a všechny se tu brzy setkáme 😉

luckamb
29. zář 2008

MAjky vítej 😉

momou
30. zář 2008

Ahoj holky
Jo a abych nezapomněla, včera jsem lítala jen po doktorech - ráno laborka, pak zubařka, pak URO a nakonec gynda a screaning a jak povídal doktor, tak budem mít KLUKA na UTZ měl moc hezký obličejík a mezi nožkama pytlík. Tak jsem zvědavá, zda jsme neviděli něc jiného

luckamb
30. zář 2008

Jééé momou, tak gratuluju..........budeš mít hezky páreček. Super.

momou
30. zář 2008

Lu: To jo, páreček 😀 Jen škoda, že to není opačně, aby byl klučík starší 😀

luckamb
30. zář 2008

Momou: tak to už asi neobrátíš 😀 Hlavně že jsou. Máte už nejaký návrh na jméno?

momou
30. zář 2008

Návrh na jméno nemáme, čekáme kdo co vymyslí a z toho uděláme seznam a pak proškrtáme ............... Teofil to nebude 😀

luckamb
1. říj 2008

Momou: 😀 😀 😀 😀 😀 ale zase teofil by byl originál 😀 😀 😀 😀

markee
1. říj 2008

Moni,já jsem kdysi taky chtěla prvního kluka,ale každý mi řekl,že holky jsou lepší chůvy,že ti víc pomůžou a jsou rozumnější.Takže jsem ráda,že to tak nakonec je. I když si myslím,že druhou(až budeme čekat) budeme mít taky holku.Jsem o tom dost přesvědčená.
U Johanky jsem si myslela,že čekáme kluka,celou dobu jsem na mimčo mluvila jako na Něho,i když občas jsem se mimču omlouvala,kdyby to byla holčička,tak ať si nemyslí,že je máma blázen 😀

momou
1. říj 2008

lucka: To jo a jako pomsta za to kopání a převalování se v mém bříšku 😀
markee: No nevím, znám i malé kluky (už jsou veliký) co se starali líp jak holky. A zas mezi těma dvouma nebudu mít tak veliký rozdíl, takže chůva bude spíš ze mě 😀

luckamb
1. říj 2008

Momou: jo - pomsta bude sladká 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Markee: já jsem starší než brácha a moc jsem se o něj nestarala a máma má zase staršího bráchu a ten se o ní taky nestaral, takže ono je to nakonec jedno kdo je starší.
HOlky já bych chtěla dvě holčičky 🙂

momou
1. říj 2008

lucka: To se Ti pak budou hádat o kluky a o boty a čí je to rtěnka 😀 ........ ale stejně se na to člověk těší, co?

luckamb
1. říj 2008

jj, to rozhodně. Kamarádka má 3 holky - jedné budou v prosinci 4, jedné v dubnu 6 a třetí je 8.... ta si s nima užije až povyrostou

momou
1. říj 2008

lucka: Chudák tatí 😀 3 ženský 😀

luckamb
1. říj 2008

NO 4 ženský i s maanželkou 😀

momou
1. říj 2008

😀 no jo 😀

luckamb
1. říj 2008

docela pecka co?!

momou
1. říj 2008

Skoro bych řekla chudák chlap 😀 ale zas, co si udělal to má 😵

luckamb
2. říj 2008

jj, přesně tak.......a žádnej chudák, chlap není nikdy chudák 😀 😀 😀

momou
2. říj 2008

😀 😀 😀

momou
2. říj 2008

To je pravda, holky si ho určitě hýčkají jak Alipašu 😀

luckamb
3. říj 2008

Momou:jo holky ho milujou, holt jedinej chlap v domácnosti. A všechny tři jsou dlouhovlasý blondýny, počkej až si začnou domů tahat chlapy. To pak tatínek nebude stíhat nabíjet prokovnici. 😀

momou
3. říj 2008

lucka: Takže princezny 😀

luckamb
3. říj 2008

momou: přesně tak, jsou krásný všechny tři a vyčůraný jsou taky pěkně 😀

momou
3. říj 2008

No jo, ženský 😀

badik
4. říj 2008

Tak to my budem mit 3 holky a 1kluka (aby mel kdo tatkovi pomahat na baraku) 😀 😀

luckamb
6. říj 2008

Badik: vy chcete 4 děti??

momou
6. říj 2008

badik: Jak to tak můžeš vědět 😉

Tak to my máme Andulku, teď bude Teofil (asi Kubík) a pak možná ještě jedno, ale to se uvidí 😉

momou
7. říj 2008

Ha už to jde, sláva 😀

luckamb
8. říj 2008

jo a dneska to taky jde 😉

momou
8. říj 2008

zatím 😀 Co nového?