Holky z Června 2008 z BRMS

michamicha
2. črc 2008

Ahoj, založila jsem tohle téma pro nás "již" vdané paní a budoucí maminky jako pokračování diskuze Červen 2008 na Beremese.cz

Snad nás nikdo nesmaže a všechny se tu brzy setkáme 😉

luckamb
8. říj 2008

Byla jsem u nového dr. 😉

momou
8. říj 2008

Japa to?

luckamb
8. říj 2008

No protože moje dr se se mnou ani po roce nechtěla bavit, tak jsem šla jinam.

markee
8. říj 2008

Lucko,to jsi dobrá. Moje kamarádka,je jí 36let,nemůže mít děti a když jí říkám,že po x letech,kdy to prostě u té doktorky je na prd,že by měla změnit.Tak je prostě pořád laxní a nikam nejde. Nevím kdy chce mít děti,po 40cítce? Fakt jí nechápu,pořád se jí snažim k tomu dokopat,ale ona se bojí ☹

momou
10. říj 2008

lucka: Téda, tak to ta moje Tě pošle třeba už po půl roce na nějaká vyšetření, i když Ti řekne, že rok je normální a hlavně to chce klid a na nic netlačit 😉 A co ten nový doktor? Dobrý?

badik
13. říj 2008

Tak to ja mam skvelyho doktora.Chtela jsem ho vymenit,protoze si otevrel jeste jednu ordinaci v jinym meste a ted se tam musim na dlouho do predu obednavat,ale po tech problemech co mam za sebou ho nevymenim ani za nic.Hodne me podrzel.

barca1
14. říj 2008

ahoj holky tak jsem vás našla 🙂

momou
14. říj 2008

Baru: Ahojky 😉

badik: Já bych tu svojí taky nevyměnila, i kdybych u ní měla platit. Dobrých doktorů je málo a špatně se hledají. A jak je?

luckamb
14. říj 2008

Nový doktor je super. Poslal manžu na spermio a mě na hormonální profil. TAk teď čekáme jeslti dorazí ms (cca za týden) a pak půjdeme.

momou
14. říj 2008

lucka: No vidíš, tak držím palečky, aby to bylo v pořádku 😉

majky82
15. říj 2008

Ahojky děvčátka, tak vás jdu opět pozdravit sem pozdravit

lucka-Luci, strašně moc držím palečky, doufám, že přes veškerá vyšetření to půjde a vy se dočkáte toho mimíska !!! 🙂

luckamb
15. říj 2008

Ahoj holky,
díky za držení palečků, až půjdu tak se připomenu aby jste na mě nezapomněly. 😉
Co jinak, jak se vede? Co nového?

majky82
15. říj 2008

luci-připomeň, ale my nezapomenem?!
Já už chci jít dnes domů, nebaví mě to tu... 😖 ☹

luckamb
15. říj 2008

Já tady dneska umírám nudou, nebo jak one nudou, ale tím jak mě to neba

momou
16. říj 2008

Tak jak je dnes? 😉

luckamb
16. říj 2008

Tak dneska se mi nechtělo vstávat. Včera jsem byla na koncertu Davida Krause.

momou
16. říj 2008

lucka: No mě se nechtělo vstávat, páč je tu ošklivo 😝 a já bych měla jít nakoupit a mě se nechce. Jaký byl koncert?

badik
16. říj 2008

Momou:uz je mi fajn dik za optani.Mam zazadany o lazne tak snad pojedu.Jinak jsem jeste do konce mesice doma,ale to uz jen tak uz bych klidne mohla do prace,jenze se mi nechce.Na nasi fabriku dopada hozpodarska krize tak neni kam spechat.

barca1
16. říj 2008

ahoj holky tak se hlásím po kontrole v porodnice takže od začátku když jsem tam přišla tak mě hned dali na monitor samo že se malá začala hýbyt o sto šest tak jsem si tam připadala jako cvok že tam příjdu že moc necítím pohyby a ona sebou začala mlýt tak se sestry smáli ale byli moc hodný a říkali že to je dobře pak si mě vzala taková mladá a moc hodná doktorka byla fakt hodně příjemná udělala mi utz a řekla mi že mála má přibližně 2650g a že má dost plodové vody a že poloha je tedy koncem pánevním a že mi dává na výběr ze 4 možností za 1.přirozený porod koncem pánevním za 2.otočení plodu za 3.počkání jestli se porod neotočí sám a za 4.císařský řez ona mi doporučila vzhledem k váze a množství vody otočení plodu a to ihned dneska moc se mi nechtělo několikrát jsem se ptala jestli to bude bolet řekla že je to asi jako když vám někdo udělá na ruce ohníček pokud víte o co jde tak jsem teda do toho nakonec šla poslali mě vyčůrat samozřejmě strachy mi to nešlo pak už tam na mě čekali řekli položte se jako na utz a vyhrnte si triko tak jsem na ne koukala protože jsem mela za to že to budou dělat spodem a k memu udivu se to děla jen přes břicho a to tak že mě chytla za spodní část břicha nahmatala zadeček a zmáčkla dolu a druhou rukou nad pupkem nahmatala hlavičku a taky přimáčkla a začala proti směru hodinových ručiček otáčet terinku holky normálně jsem se začala smát a ona nesmějte se mi a smála se taky tak jsem ji řekla že se směju protože jsem měla hruzu jak to bude bolet a ono nic bylo to paráda trvalo to asi 2min.pak mrkla na utz a začala poskakovat a prej jupí ja sama zvládla otočení konce pánevního a vzala telefon a volala primářovi a chlubila se jak se jí to povedlo normálně měla větší radsot jak já asi chtěla být pochválená pak mě posadili opět na monitor a nejednou šup a pohyby jsem cítila na hoře jupííííííííííííííííííííííí holky já jsem tak štastná ted jen čekat jestli to vydrží do kontroly 23.10, pokud ne a otočí se zpět tak jdu na císař jinak mi řekli že mám volat do poradny že tam už nemusím že už si mě přebírají k nim takže další kontrola bude zas v porodnici jo a rodilo se tam o 106 všechny boxy obsazené a když jsem viděla jednu maminku jak valí na wc a nemuže stahama ani chodit tak jsem si říkala panebože co nás to čeká byla chudák uplně vyčerpaná

badik
16. říj 2008

ahoj Barco,tak to budes mit za chvili za sebou co.To to uteklo.Tak at vse dobre dopadne a terezka ma prdylku hezky nahore.Pravidelne nas informuj my to prozivame s tebou.

momou
17. říj 2008

badik: Tak jen hezky ještě odpočívej, však ono Ti nic neuteče 😉

baru: Je úžasný, že to šlo tak lehce 😉 čekala bych, že to otáčení je mnoohem složitější 😅 Hlavně, že jste zdraví. No už jen chvilku co? Neboj, každá mamina to má úplně jinak ........... já si ten porod musím zopakovat, abych věděla co to vlastně je. Andulka se narodila rychle a bez problémů. Do porodky mě vezl táta, chtěl mě odvézt před pavilon, ale já, že se ještě projdu, pak jsem si hladila malou kočičku (na Bulovce jich pobíhá ...) a to už tátu málem omývali 😀 Prohlídli mě, ani klistýr jsem nedostala a jak přišel Jára, tak jsem šla na "stůl" a za 15 minut byla Anička venku. A to jsme ještě rozesmívali porodní asistentku i doktorku 😀 Kdybys mě viděla, tak máš záchvat smíchu taky 😀

luckamb
17. říj 2008

Momou: koncert byl fajn. Byli jsem v Jičíně a bylo tam dohromady 37lidí, takže takovej komorní. Ale dobrý. Kraus je kus.
badik: dokud můžeš, tak hezky odpočívej
baru: držím palec ať malá zůstane hezky otočená tak jak má a ať porod proběhne tak pohodově jako u momou 🙂

momou
17. říj 2008

lucka: Tak to mohlo být opravdu super, já nemám ráda, když je někde fůra lidí a všichni se mačkají. 😀

blanches
17. říj 2008

Ahojky,

my zatím nic, ale je to krátce, jenom 2 měsíce, se snažíme 😉

Snažím se na to vůbec nemyslet, ale moc se mi to nedaří 😒 Proto jsem sem tolik nechodím, protože se bojím, že pak bych byla úplně hotová a na nic jiného nemyslela 😖

Barčo, to je super, nádhera, moc GRATULUJI 😉

momou
20. říj 2008

blani: Tak tu budem probírat recepty na jídlo 😉 Já pořád nevím, co bych vařila 😀

luckamb
20. říj 2008

Holky tak receptů mám mraky, stačí říct a můžu to sem mrskat. 😀

momou
20. říj 2008

Lucy: Tak něco na zítra 😉 Levného a rychlého, ale moc dobrého - to víš, něco k narozkám 😀

luckamb
20. říj 2008

Kuřecí roláda - BEZ ROLOVÁNÍ a ZAVAZOVÁNÍ!!

POTŘEBNÉ PŘÍSADY

cca 600 g kuřecího masa, slanina, plátkový sýr, vaječina,paprika, sůl,pepř forma srnčí hřbet, pečící papír

POSTUP PŘÍPRAVY

srnčí hřbet vyložíme pěčícím papírem, naklepeme tenké řízky osolíme a vyložíme formu, poklademe slaninou, sýrem, vaječinou, paprikou a opět řízky. Dáme péct. Je to moc dobré a jednoduché.

Vyložíme srnčí hřbet pečícím papírem nebo jen vymažeme máslem.

Naklepeme co největší a nejtenčí řízky a vyložíme jím formu.

Vyložíme tím co máme rádi - já začínám slaninou a sýrem.

Udělám vaječinu přidám ji do rolády a na to papriku na tenké nudličky.

Nakonec na to dám opět řízky a dám do trouby. Je to mňamka a celkem jenoduchá. Tak dobrou chuť!!

A takhle to vypadá🙂

luckamb
20. říj 2008

jestli chceš, pošli mi do IP mail a pošlu ti ot mailem i s obrázkama.

momou
20. říj 2008

Jů, to vypadá dobře ........ vyzkouším a dám vědět, jak to chutnalo 😉