Holky z Června 2008 z BRMS

michamicha
2. črc 2008

Ahoj, založila jsem tohle téma pro nás "již" vdané paní a budoucí maminky jako pokračování diskuze Červen 2008 na Beremese.cz

Snad nás nikdo nesmaže a všechny se tu brzy setkáme 😉

luckamb
16. únor 2010

Ahooj holky,
tak vás zdravím po delší době. Ani nevím jeslti jsem vám psala , že podle utz čekáme na 80% chlapečka, ale já to vím na 100% 😀 1) jsem toho pindíka na utz viděla i já s manželem 2) jsem si už asi před 14 dny koupila modré dupačky a vaničku bez zaváhání 😀 Takže bude Mareček 🙂

barca1
16. únor 2010

ahoj luci tak super gratulujeme k chlapečkovi 🙂

luckamb
16. únor 2010

barca: děkuju moc 🙂

blanka.k
16. únor 2010

Luci - gratuluji, to je super, já myslím, že na chlapečky mají mudr. docela dobrý odhad 😉
Já jsem to sem asi taky nepsala, ale my se konečně shodli na jméně...Tomáš 😉 Ve čtvrtek jdu za jedním pediatrem, jestli nás vezme a můžu kldině rodit 😀

barca1
17. únor 2010

ahoj holky pokuším se s Blankou domluvit na srazíku aby jsem ji viděli ještě s pěkným pupíčkem 😀 mohlo by to být v dubnu až Blani nastoupí mateřskou přídáte se někdo????????Bylo by to nejspíš V Brně zas v Zemanově kavárně 🙂 nebo nějaké jiné třeba baby kavárně 😀 😀 Kdyžtak mi pište do ip kdo by měl zájem at v tom nemám hokej 😀

luckamb
17. únor 2010

Barca: díky za pozvání, ale já to mám do brna dost z ruky 🙂
blanka: tak to mi se na jméně domluvili ještě dřív, než jsme měli potvrzeno, že to je kluk. Myslím,ž e se dr. trefil, toho piďu na utz jsem viděla i já s manželem. No na další UTZ jdu někdy 1. týden v březnu, tak snad mi to potvrdí.

blanka.k
25. únor 2010

Ahoj holky, tak na MD jdu už 22.3., prý to mudr. počítá podle MS a ne podle UZ. 😉 Takže srázek můžu už 27.3. 😉
Dnes jsem byla na UZ, no mudr. se nelíbila poloha - na UZ byl KP, ale ráno a te´d už je zase na ležato ,ale tak má ještě čas na otočení. Trochu mě zarazila váha, před 3 týdny měl 960g, dnes 29+3 má 1660g, není to trochu moc? 😅 Pak mě vyšetřovala a že mám krátký čípek, jeslti prý se mi nezhorší bolesti, tak jsem říkala, že mě dost bolí břicho jako při ms, ale nehorší se to, tak pak dělala UZ, a že čípek je ok, ale nad ním se to nějak otevírá (už si nepamatuju co), takže nic moc nemám dělat. A vzhledem k poloze nešly vyšetřit ledviny, malý má zvětšené ledvinlpánvičky, tak se to mělo zas zkontrolovat, tak mě poslala do Prenatalu, tak jsem i ráda, protože mě napsala další kontorlu až za 4 týdny. 😉

blanka.k
17. bře 2010

Ahoj holky, tak co je u vás nového?
U nás to, že ledvinové pánvičky se furt horší, takže nás čeká po porodu vyšteřování, ale snad to bude ok, vypadá to, že močák i ledviny fungují 😉 V pondělí jdu po měsíci na kontrolu, tak už se těším. Taky jsem začala konečně prát, zatím mám vyparné a vyžehlené plínky, příští týden se vrhnu na oblečení, a po velikonocích na přebalovák, povlečení, zavinovačky, nebesa, atd... protože to ještě většina není ani ušitá, ale už to mamka dává dokupy. 😉
Držím všem palce, ať jste s mrňouskama v pořádku.

luckamb
17. bře 2010

blani: tak to držím palce ať jste v pořádku 😉

blanka.k
17. bře 2010

Děkuji a co vy? Oba v pořádku? 😉

luckamb
17. bře 2010

Ale jo, tak snad oba v pořádku, nevolnosti konečně pomalu ustávají, ale můžu ti říct, že mi dali pořádně zabrat. 1.3. měl už skoro 200g a na další kontrolu jdeme 30. 3. a zrovna se chci objednat na video. Byla si?

blanka.k
17. bře 2010

Myslíš 4D? Byli jsme v 25tt. 😉 Bylo to super, i když malej samo spal a nějaký UZ ho nevzrušoval, tak to pak vzala jako velký UZ a zas zkontrolovala vše, poměřila, máme to asi 10min, vždycky třeba minuta 4D, nic se ale nedělo nového, tak pak přepla na klas.UZ a měřila zkoumala, pak nám tam i pustila srdíčko s takovým tím grafem či jak se tomu říká, jak to podle tepu lítá nahoru a dolu... Už se těším až to ukážeme rodičům, to se jim bude líbit, byli nadšeni i z UZ fotek, za nich nic takovýho nebylo... Náš malej měl v 21tt 260g, takže prcek proti vám, ale už to dohnal 😉 Tak jen doufám, že to tímto tempem nepůjde dál, abych nerodila macíčka. Na další Ko jdu v pondělí, protože je to posdlendí den, kdy můžu nastoupit na MD (6.tt před porodem dle MS), tak sjem zvědavá, jestli nás zas změří,....Hlavně musím pak s papírama na MD k účetní, už se na to papírování "těším" 😅

badik
24. bře 2010

Ahoj holky,tak se sem hlasim porad jako snazilka ☹ Ale uz to resime i s doktorem.Zitra nas ceka spermio a pak bych se mela dozvedet vysledky vsech testu.Kdyz budou o.k.tak me ceka laparka a kdyz i tam bude vse bez problemu tak umely.

blanka.k
3. dub 2010

Badik - moc držím palce, ať vše dopadne dobře a přibude tu další těhule.
Všem přeji krásné svátky, pořádně si odpočněte, naberte síly, pořádně se nacpěte a hlavně pondělí ve zdraví přežijte 😉

badik
16. dub 2010

Tak vsechny testy nam dopadly dobre,oba mame vse tak jak ma byt.13.5.jdu na predoperacni vysetreni a tam mi daji termin na laparku.

blanka.k
16. dub 2010

Tak to je super zpráva, držím palce v dalším boji.
Boženka se dnes na BRM neobjevilal, tak doufám, že už rodí nebo to má ideálně už celé za sebou...Všem krásný víkend, snad se nám konečně to počasí umoudřilo a nebude "chcát" 😉

blanka.k
28. dub 2010

Tak Kačka i Boženka už mají holky u sebe, tak to už jsem asi na řadě já, co? 😀 ZA 5 dní mám 1.TP, zítra jdu na monitor do porodky, před týdnem už jsem měla u své gyn.dobrý kontrakce, tak kdyby si mě tam už nechali, zlobit se nebudu 😀

badik
29. kvě 2010

Tak uz mam za sebou laparku.Vsechno dopadlo dobre.Deloha v poradku vejcovod i vajecnik taky.Jen byli nejaky srusty na te strane kde nemam vejcovod,ale tam to nicemu nevadilo a uz je odstranili.Takze jak se zahojim hup na to a snad uz uspesne.

blanka.k
29. kvě 2010

Báro - super, že konečně dobré zprávy 😉 Držím palce ať vám to vyjde. Přemýšlím, kdo je ještě těhule? Míša a toť asi vše, už jsme asi všechny odrodily, co? 😉

blanka.k
17. srp 2010

Ahoj, tak co je nového? Míša už to má za sebou, co Lucka?

badik
1. říj 2010

ahoj holky-tak jsem si konecne poridila pc tak tu s vama budu casteji 🙂 ale asi se presunu na jiny tema 😀 😀 jo konecne se zadarilo. aspon podle testu k mudr jdu az 12.10. tak snad tentokrat bude vse o.k.

blanka.k
1. říj 2010

@badik Báro, no to je skvělá zpráva po ránu! Gratuluji moc a hlavně ftuj, tfuj, hlavně zdraví!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

blanka.k
12. říj 2010

@badik Ahoj, tak jak dopadla dnenší kontrola? Doufám, že je vše v pořádku, opatruj se!

badik
24. říj 2010

U doktora dopadlo vse skvele.Uz nam bylo srdicko,ted by jsme meli byt 9.tyden 🙂 Mam hroznou radost,ale porad tomu nejak nemuzu uverit.Dalsi kontrola + genetika nas ceka 18.11.Verim ze bude vse v naprostym poradku.

blanka.k
25. říj 2010

@badik to je super, držím palce, ať je všechno ok, dávej na sebe pozor! 😉

luckamb
26. srp 2011

@blanka.k
@badik
@barca1 Ahoj holky, co to tu zase po skoro roce zkusit oživit :D :D

badik
26. srp 2011

@luckamb
vůbec nejsem proti

badik
26. srp 2011

@luckamb dívám se že malá má rok a už se snažíte o druhý to dost obdivuju,já mám pocit že bych dvě takhle po sobě nezvládla,druhý asi až malá půjde do školky abych se tomu menšímu mohla věnovat,ale kdo ví za rok budu třeba mluvit jinak 😉

luckamb
26. srp 2011

@badik No já vždycky chtěla děti kousek od sebe, tak snad mi to vyjde. Já jsem s bráchou o šest let a je to moc.

barca1
26. srp 2011

@luckamb
@badik ahoj holky 🙂oživit můžeme 🙂teda luckamb tak další mimi zkoušíte, tak at se brzy zadaří 🙂já už jsem na rozsypání mám 13 dní do termínu a dnes mě celkem pobolívá v podbříšku 😝