Holky z Června 2008 z BRMS

michamicha
2. črc 2008

Ahoj, založila jsem tohle téma pro nás "již" vdané paní a budoucí maminky jako pokračování diskuze Červen 2008 na Beremese.cz

Snad nás nikdo nesmaže a všechny se tu brzy setkáme 😉

markee
22. črc 2008

Macet-Markétko,tak přeji krááásné a úspěšné snaženíčko. Uvidíme jak to bude další měsíc. Budu držet palce,ať se snažíte dobře 😀

macet
23. črc 2008

markee: Markétko moc děkuji. Hodně doufám ve svatební cestu tak uvidíme. Ale zatím to nějak neřeším. prostě až to přijde tak to přijde. Ale samozřejmě budu ráda, když to bude co nejdříve 😅 😀
Markétko a jak jste na tom vy?

markee
23. črc 2008

Macet-Markétko, tak ať vám to vyjde,podle vašich představ. Budu držet pěstičky.
Markét,já vůbec nevím,kdy my. No prostě za 3 týdny doberu HA a pak je to na Míšovi,zda si dá pozor či ne a taky zda to vůbec půjde. Já sice druhé mimčo chci,ale zas jsem chtěla být hubenější než před první těhu a to se mi nedaří. Po svatbě jsem opět na 59 - 60 kg a to je fakt moc,když jsem před porodem měla 80kg(to byl děs to tahat-ty kila ☹ )A to jsem se nepřežírala,prostě jedla jsem tak normálně. No uvidíme jak to bude teď. Až to bude tak to bude. 😀

michamicha
autor
25. črc 2008

badik: ahoj, jak to vypadá s tebou? baštíš pilule?

markee
4. srp 2008

Holky,tak tady se to nějak zaseklo teda. Sice dítko čekat v nejbližší době nebudu,ale ráda si tu přečtu,kdo už jo a tak 😀

luckamb
5. srp 2008

ahojky holkyyy

zuzanek
5. srp 2008

Ahojky, tak kdo je "nový"?

michamicha
autor
5. srp 2008

ahoj zuzi, u nás zatím nic 🙂 teď jsem navíc chytla zánět močáku, takže už tuplem nic 😠

zuzanek
5. srp 2008

Tak se koukej brzy uzdravit!!!

murynka
10. srp 2008

ahojky holky tak se k vám přidávám 😉
dnes jsme se dohodli že začnem pracovat na miminku 😀
do října tomu necháme volný průběh poněvadž letíme na tu svatebku a já mám strach abych tím letem miminku neublížila ☹ let trvá 10 hodin 😖 ale na svatebce začnu dělat stojky atd... 😀 😀 😵

michamicha
autor
10. srp 2008

jéé, Mury, tak to držím palečky 😉

murynka
10. srp 2008

micha-nedávno jsme měli nehodu,prášky sice už neberu ale ještě jsme si dávali bacha 😅
no ale 3.8 mu to nějak nevyšlo 😀 a právě ted díky nějakému plodnému kalendáři zjistila že nejvíce plodný den byl 3.8 😀 😵 ale letíme na tu svatebku 😒

michamicha
autor
10. srp 2008

to bude v pohodě 😉

murynka
10. srp 2008

co myslíš že bude v pododě? 😲 😕

michamicha
autor
10. srp 2008

myslim tu svatebku...znám spoustu holek co lítaly během těhu a nikdy se jim nic nestalo ani mimču 😉

michamicha
autor
10. srp 2008

záleží co by ti řekl doktor...

badik
11. srp 2008

Ahoj holky.Tak jsem dobrala prvni plato pilulek a misa uz poslal jeden zivotopis.Tak snad to bude o.k.uz se po nejake praci docela diva a vypada to,ze mu to doslo.

badik
11. srp 2008

Tak jsme se dohodli ze dalsi plato brat nebudu

badik
11. srp 2008

Budem si davat pozor a ja budu doufat ze se nejaka hezka prace pro manzela najde.Kdyz to klapne tak od ledna bych chtela zase zacit zkouset.

markee
17. srp 2008

Holky,tak já včera dobrala poslední HA (po dvou měsících braní v kuse-kvůli dovče).Tak jsem na to zvědavá,na všechno. Hlavně na to,kdy si Míša přestane dávat pozor,ale možná to oddálím ještě já,že řeknu,že za dva měsíce,ale to on zvládne 🙂

badik
17. srp 2008

Tak to ja jak jsem ted brala ty prasky jen mesic tak mam cely MS uplne doblbany.Ale snad se to nejak da do kupy.

luckamb
18. srp 2008

Dobré ráno holky 😉

markee
18. srp 2008

Ahojky Luci,tak kde pořád jsi? Na Beremku se moc neukazuješ. Tak co ty a miminko?

luckamb
18. srp 2008

Ahojky, na beremku se neobjevuju, protže sjem furt tady. 🙂) Já a miminko, no tak snaha by byla, ale to je zatím to jediný co je ☹ Příští úterý jdu na gyndu, zeptat se jestli by se to už nějak nemohlo řešit.... myslím nějaká důkladnejší prohlídka popř. spermio... nevím, uvidím co mi řeknou.
Co ty??

markee
18. srp 2008

Co já? 🙂 No uvidíme. Moc jsem chtěla druhé mimčo,ale né že bych nechtěla,ale prostě nevím zda mám už teď. Je to těžký,říkám si,třeba to půjde a budu to mít brzo za sebou,pak si říkám,třeba to nepůjde a budu nervní,vzteklá,zlá a tak a to taky nechci.
No moje kamarádka by chtěla taky mimi,no už má na to dáááávno nárok,ale neměla bohužel pořádného partnera a teď když ho má,tak jim to nejde. Je jí 36 let. Měla rozhozené měsíčky,takže ty jí srovnávaj. Moje budoucí švagrová studuje medicínu,příští rok končí a ta radí,ať pak se nechá vyšetřit její přítel na spermio a pak teprve začnou s nějakou další věcí,protože do té doby není jisté,kde je problém.Takže jestli jsi ty jinak v pohodě,jako myslím menses,tak ať si dojde manžel na spermio a pak to teprve řešte dál. Opravdu. Mám to od víc lidí,i odborníků. Mý švagrový(budoucí doktorka)švagr je uznávaný fyzioterapeut v Praze a neplodným ženám dělá speciální sestavy cviků na to,aby se to odblokovalo.Takže opravdu jsem se neptala jen jednoho člověka. Tak držím pěsti,ať je vše v pořádku.

blanches
18. srp 2008

Ahooojky,
já dobrala prášky před 3 týdnama a zatím to necháváme přírodě, ale dáváme si poroz (který nemusí vyjít) 😉 , protože letíme v září na dovču a bojím se abych tam někde nezvracela a nebylo mi zle, takže to rozjedem úúúplně až na svatebce, ale stejně se pak tím nechci trápit, takže když se nám nebude dařít, slíbila jsem si v zimě Alpy 😀 😀 😀

luckamb
19. srp 2008

markee: já jsem v pohodě, jenže mám od května (byla jsem na vyvolávačce) MS totálně rozhozenou. Proto jdu na tu kontrolu víš. Říct že mě to už prostě nebaví.
Taky ti budu držet palečky,aby ti to brzy vyšlo s tím druhým - resp. ne brzy, ale až budeš chtít ty a budeš o tom pevně přesvědčená.
holky a to už nikdo jinej z BRMS nechce miminko??? jen nás pár???

badik
19. srp 2008

Tak to my chcem zacit od ledna a abych si nedelala starosti kdyz se nebude darit slibila jsem si dovolenou.Ale nevim jestli to nebude problem byt v klidu pred kazdym MS.No horsi bude kdyz se nebude darit ani po dovolene.

badik
26. srp 2008

Holky to uz se nikdo nesnazite,nebo jste vsechny presli jinam?

michamicha
autor
26. srp 2008

lucka: já chci miminko 🙂
badik: snažíme se, ale zatim to bylo spíš nanečisto, uvidíme jestli to vyjde v září 😉