Holky z Června 2008 z BRMS

michamicha
2. črc 2008

Ahoj, založila jsem tohle téma pro nás "již" vdané paní a budoucí maminky jako pokračování diskuze Červen 2008 na Beremese.cz

Snad nás nikdo nesmaže a všechny se tu brzy setkáme 😉

badik
7. črc 2008

Jo jo pamatuju.Tak vitej i tady,

luckamb
7. črc 2008

a sune se to sem koukám pěkně. 😉

michamicha
autor
7. črc 2008

badik: no mě je 27 a manželovi je 32, jedno dítě už má z předchozího manželství, tak ho to asi tak netrápí, aspoň mi to tak přijde...

michamicha
autor
7. črc 2008

Já dneska obíhala úřady kvůli změně jména a na každym kroku jsem potkávala nějakou těhulku nebo mamču s mimískem v kočárku, já už ci takýýýý 😠

macet
7. črc 2008

Jéééé ahojky tak jsem vás taky našla 🙂 Hlásí se další snažilka 😀

luckamb
8. črc 2008

Dobré ráno děvčátka

michamicha
autor
8. črc 2008

ahojky, tak já už zase čekám jestli mrcha dorazí...

luckamb
8. črc 2008

Micha: mě dorazila před chvílí. Již po deváté ☹

michamicha
autor
8. črc 2008

no já dneska cítím nějaké divné tlaky, ale to bude asi ta čočka co jsem měla k obědu 😀 tenhle měsíc by měla přijít mrcha a příští (po dovolené) už očekávám jen // 😉

badik
8. črc 2008

Micha-tak to ti budu drzet palecky.
Dnes jsem si byla pro prasky.Od vcerejska je u nas dost husta atmosfera.M.ma kvuli te praci takovy sileny argumenty.Ale uz dnes sedel u netu a hledal praci tak uvidime treba na ty prasky nedojde.

michamicha
autor
8. črc 2008

badik: držim palce, aby našel něco s čím bude spokojenej a ty abys byla díky tomu brzy těhu 😉

markee
9. črc 2008

Badik,tak ať se zadaří s tou prací,ať nemusíš začít brát znova antiko.

badik
10. črc 2008

Tak prasky uz polikam ☹ .Doufam ze dam jen jedno plato a koncim.Porad o tom vsem premyslim.Doma uz mame po libankach,ted je tam spis ticha domacnoost.Premyslim jestli jsem se na ty prasky nemela vybodnout a v klidu si tehotnet.Pak by na to prisel sam ze nas neuzivi.Jenze aby to pak nebylo pozde.Pak treba nebude mit zrovna prilezitost

badik
10. črc 2008

Nebo mu to nedojde vubec.

michamicha
autor
10. črc 2008

badik: to je mi moc líto

badik
10. črc 2008

Tak ono to snad nejak dopadne ja porad budu doufat 🙂

michamicha
autor
11. črc 2008

ahoj holky,
jak měřím ty teploty, tak MS stále nedorazila a teplota se mi přehoupla přes 37 stupňů 😕

marrei
11. črc 2008

Badik - vím že je to těžký, ale já bych se na tvým místě zachovala úplně stejně... 😕 😅 Dala bych 1 plato jako ultimátum a doufala, že si něco najde...
Micha - držím všechny 4 palce co mám!!! 🙂

luckamb
11. črc 2008

ahoj holky

macet
11. črc 2008

Ahojky 🙂
badik: Jejda to mě mrzí jak to máte doma. Pevně věřím, že ty prášky nebudeš brát dlouho a začnete se snažit o mimi 😉

micha: Taky moc moc držím palečky 🙂

Já jsem vysadila prášky na začátku června, dali jsme si chvilku pozor a teď už jsme to rozjeli. Necháme tomu volný průběh a uvidíme. 1.8. jedeme na svatebku tak v ní moc moc doufám 🙂

macet
11. črc 2008

jejda aholky Luci, taky už se snažíte o mimi? 🙂

luckamb
11. črc 2008

no jo, ale už od listopadu 😒

macet
11. črc 2008

jejda, no jo já jsem si to hned neuvědomila. Neházej flintu do žita, ono to přijde. Ikdyž člověk když se proto rozhodne tak to chce co nejdříve že? Já jsem na nás taky zvědavá kdy to přijde. Když ono se to bohužel nedá nijak popohnat ☹

michamicha
autor
13. črc 2008

ahoj holky, tak teploty se furt drží nad 37, ale mrcha furt nikde a TT negativní 😖 moje tělo si ze mě zase dělá šoufky 😠

blanches
13. črc 2008

Ahooooooooooojky,

tááák se hlásím takééé, ale beru ještě poslední prášky 😀 😀 Potom to necháme na přírodě 😀 😀

Nebojte určitě se nám to všem podaří 😅

luckamb
13. črc 2008

Macet: já flintu do žita neházím, pořád jsem tak nějak v klidu a říkám si že do roka máme ještě srpen, září, říjen.....takže to musí vyjít 🙂
ahoj blanches

luckamb
14. črc 2008

Dobré ráno holky

len.z
14. črc 2008

Ahoj holky, tak už jsme vysadili před týdnem prášečky a uvidíme, jak se to bude dále vyvíjet. Prostě to necháme osudu a přírodě......mějte se...Lenča

luckamb
14. črc 2008

Holky nějak nám to tu vázne 😉

hillik
14. črc 2008

Ahoj holky, tak se k vam taky pripojuji, doufam, ze nemate uzavrenou diskuzi.