Holky z Června 2008 z BRMS

michamicha
2. črc 2008

Ahoj, založila jsem tohle téma pro nás "již" vdané paní a budoucí maminky jako pokračování diskuze Červen 2008 na Beremese.cz

Snad nás nikdo nesmaže a všechny se tu brzy setkáme 😉

luckamb
27. srp 2008

já jsem tady 😉

macet
27. srp 2008

Ahojky holky tak vás zdravím po delší pomlce 🙂
Tak co je někdo z nás mamina? 😉

luckamb
27. srp 2008

macet zatím žádná ☹

macet
27. srp 2008

luckamb ☹
To nějak dohoníme 😉

luckamb
27. srp 2008

No, ale to nejdřív musím změnit doktorku.
Včera jsem tam byla a ........ no prostě škoda slov

badik
27. srp 2008

Luci:Co se stalo?No myslim ze co se tohodle tyce tak je dobre najit si tu nejlepsi doktorku.

markee
19. zář 2008

Teda holky tady to vázne ta diskuse ☹
My se ještě o mimi nesnažíme,chci až tak od listopadu. Původně jsem chtěla hned po vysazení prášků,ale manžílek stejný názor nesdílí. No takže nic. Vyloženě rodit v létě taky nechci,pže 6ti nedělí v létě nebude žádný med.Takže si dáme voraz a snad ho ukecám na listopad začátek snažení 😀

luckamb
19. zář 2008

Ahooooj markee,
konečně se tu někdo přišel mrknout.
Diskuze tu fakt vázne, musíš přemluvit holky na beremku ať se sem mrknou. Dej jim tam odkaz.
Ty jo listopad je za chvličku.

murynka
19. zář 2008

ahojík já tu jsem také 😀 ted doufám že se nedostaví MS 😝

luckamb
19. zář 2008

no jupí, tak už jsem tu tři. Mury a kolikátý si DC??

murynka
19. zář 2008

Lucí tomu já moc nerozumím 😅
měla bych to dostat v neděli,kdybych měla normální cyklus 28 dní
v červnu jsem vysadila HA 1 cyklus byl po 28 dnech,ale druhý skoro po 40 dnech 😠 a na ten 3 ted čekám 😅
ovulka asi proběhla podle toho hlenu...tulili jsme se v půlce období asi 10 dní ob den 😀 tak ted budu čekat zda se menstruace dostaví 😕
někdy příští týden bych si udělala test 2.10 odlétáme na svatebku tak se budem snažit tam 😵
ale ty zkratky to je na mě vysoká škola DC DPO no nevím 😔
ted letím do práce trak už tu nebudu. ☹

luckamb
19. zář 2008

mury, tak to držím palec ať se zadaří, nebo aby už bylo zaděláno nevím, to je jedno
DC = den cyklu
DPO = den po ovulaci 😉

luckamb
19. zář 2008

taky jsem na to zezačátku koukala jak tele, ale za ten rok už to docela zvládám 😀 😀

murynka
19. zář 2008

den cyklu jako od poslední MS?? 😲

markee
20. zář 2008

Týjo holky,to já ani nevím kdy ovulaci mám. Přemýšlím nad těmi testíky,zda je neprubnu.Ale zas si říkám,že čím víc budu blbnou,tak to třeba pak nepůjde. Takže nejspíš zkusím prostě jen tak a když za 3měsíce pořád nic,tak si začnu ovulaci hlídat 😀

murynka
21. zář 2008

holky poradte mi..

kdy mám zkusit test?po cyklu 28 dnech jsem to měla dostat včéra...ale minule jsem to dostala po 35 dnech?tak nevím kdy mám zkusit první testík?

markee
21. zář 2008

Murynko,klidně si ho udělej hned,buď tam čárky dvě budou nebo ne. Aspoň budeš klidnější a buď se začneš pořádně kurýrovat nebo se budeš radovat z početí 😀

murynka
21. zář 2008

bych si ho hned udělala 😀 ale nemám ho doma ☹
manžílek mi sice jde do lékárny pro nějaké léky ale říkat mu o test 😀 asi nebudu 😅 koupím ho zítra v práci a testnu se 🙂

michamicha
autor
21. zář 2008

čau holky, tak mrcha zatim nedošla, teplota se drží hodně nízko, ale ráno jsem dělala testík a je tam na něm takovej stíneček 😉 ale vyfotit to nešlo 😒 znovu testnu v úterý jestli bude tmavší nebo zmizí úplně, dneska jsem 32DC z 38, tak uvidíme 😵

badik
23. zář 2008

Ahoj holky:dlouho jsem tu nebyla.Byla jsem v nemocnici.Mimodelozni tehotenstvi.Otehotnela jsem nez jsem zacla znovu brat HA.primarka rikala ze to na to nemelo vliv,jen se kvuli tem praskum na to neprislo vcas.Byla jsem zhruba v 10 tydnu.Prijela jsem v noci na pohotovost s bolestma podbrisku, s tama rovnou na gyndu.Tam jsem zrovna probudila hrozne protivnyho a bezohlednyho doktora.Kterej mi dal do ruky zpravu nejaky antibiotoka a leky o bolesti a poslal me domu aniz by mi cokoliv rekl.Az kamoska mi pozdeji prelozila ze mi diagnostikoval zanet mocaku.O 4 hodiny pozdeji jsem mela takove bolesti ze jsem nebyla schopna se nadechnout.Sanitka me odvezla chirurg mi udelal potrebna vysetreni na ktery se gynekolog vysral a sla jsem na sal.Vejcovod uz byl prasklej a v brise prez litr krve.Vajecniky mam nastesti oba jen jsem bez leveho vejcovodu.Za 3 mesice pry muzem zkouset znovu.

pasone
24. zář 2008

badik držím palečky ať si brzy vpořádku 😉

momou
24. zář 2008

Aha, tak sem se chodí 😀

Badik: To je šílený, moc mě to mrzí. Ale aspoń, že zůstaly vaječníky 😉 Určitě budeš v pořádku a mimi bude. Držím palečky.

silente
24. zář 2008

Badik - tak to je mi líto. Držím palečky, aby bylo vše v pořádku a mimi k Vám brzy přišlo 😉

luckamb
24. zář 2008

Ahoj holky,
tak koukám, že se nám to tu konečně trošku rozjelo.
Badik: to mě moc mrzí, držím palečky ať je brzy líp
markee: já taky s těma ovu testama čekala až po delší době když to nešlo - nejde
mury: zkus test a písni, jak to vypadá 😉
michamicha: tak jak dneska??? Zesílely čárky???

michamicha
autor
24. zář 2008

nee, nezesílily ☹

momou
24. zář 2008

micha: Ty jsi těhu? 🙂 Nebo si děláš ovu? Já měla čárky pořád jen světlé.

ferinka
24. zář 2008

Jeeeeeeeeee tak jsem vás tu našla prďolové 😎 😀 😎 😀

luckamb
24. zář 2008

Míšo: tak třeba ještě zesílí
momou: míša dělá těhu testy
feri: ahojky 😉

momou
24. zář 2008

lucka: Aha
To je moc hezký jak nám to všechno těhotní 😀

murynka
24. zář 2008

lucí testovala jsem se v pondělí a nic ☹ dnes jsem 32 DC a mrcha stále nikde 😒 tak uvidíme 😅