Holky z Června 2008 z BRMS

michamicha
2. črc 2008

Ahoj, založila jsem tohle téma pro nás "již" vdané paní a budoucí maminky jako pokračování diskuze Červen 2008 na Beremese.cz

Snad nás nikdo nesmaže a všechny se tu brzy setkáme 😉

michamicha
autor
8. lis 2008

jéé, tak to je super 😉 držim palečky, aby to vyšlo 😉

badik
9. lis 2008

Hoj holky.V pondeli mi prislo psanicko z lazni.V utery 11.tam nastupuji.Docela supec,jeste jsem se nezacla balit.Nebyl cas,tenhle vikend jsme delali strechu.Dnes jsem teprv zacla prat tak nevim jak to stihnu zitra vsechno vyzehlit a zabalit.No stopro neco zapomenu.Ale hrozne se tesim.Snad mi to pomuze a pak to pujde s mimi jako po masle.A kdyz ne tak aspon si odpocinu od stavby,naberu dech a energii.

momou
10. lis 2008

Markee: Tak to je fajn, že se snažilkujete 😉 tak držím palečky.

Micha: A co Ty?

Badik: Tak to si lázně hezky užij a pořádně si odpočiň 😉

Kolegyně v práci na dnešek v 0,53 hod porodila chlapečka Adámka 49 cm a 3,29 kg 😵 A nejlepší na tom je to, že dnes má TP 😀 Kluk ví kdy se narodit 😉 A to jí říkali, že asi bude muset na císaře, páč měla moc málo plodovky a miminko se nechtělo otočit. No nakonec se kluk šikovná otočil sám 😉

michamicha
autor
10. lis 2008

momou: no já furt čekam na mrchu, dneska jsem 40DC a ona furt nikde 😒

momou
10. lis 2008

že by?

michamicha
autor
10. lis 2008

já mam dlouhý cykly, většinou tak 40-45 dnů, takže testnu znovu ve středu, to už by na testu případně mohlo být něco vidět...jako dneska jsem test dělalal, vidim tam slaboulilinkej stíneček, ale ukázal se dlouho po limitu, spíš bych řekla, že mam halucinace 😀

momou
10. lis 2008

micha: Hlavně nad tím moc nepřemýšlej - já vím, že to nejde 😅 ono se to podaří 😉

michamicha
autor
10. lis 2008

to je jasný, jednou se to povést musí 😀

momou
10. lis 2008

Správně, stačí se podívat na mě 😉 po 9 letech a už čekám druhý 😀 😵

momou
11. lis 2008

Tak jsem dala do albíčka pár fotek 😉

badik
13. lis 2008

Ahoj holky.Zdravim vas z lazni.Muzete mi zavidet je to tu super.Uzivam si vselijakych koupeli,masazi a cviceni.No potomhle musi jit to otehotneni samo.A nemusi tady nic delat.Prijdu na obed sednu si a jidlo mam az pod nos a poj mi uklizi pokojska 🙂 No proste bozi.

michamicha
autor
13. lis 2008

jéé, badiku, to ti teda fakt závidim, hned bych jela taky do lázní 😵

momou
14. lis 2008

badik: Ahojky, tak já se přiznám, že závidím 😔 pěkně si lázně užij 😉 A kde že to jsi? Ve Františkách?Ty jsou prý na otěhotnění jak dělaný 😅

markee
14. lis 2008

Badik,ty se máš.Krásně si to tam užij a odpočívej,nabírej síly.
Já nikdy v lázních nebyla,tak pak pořádně poreferuješ 😉

momou
14. lis 2008

markee: Já po lázních taky toužím 😀 Ale nechtěla bych je mít jako nějaká hodně nemocná, spíš abych si odpočinula a tak. Když jsem byla po operaci ledviny, tak jsem šla raději co nejrychleji do práce, než abych jela do lázní. Teď mě to trochu mrzí, za darmiko a na 3 týdny .......... 😀

badik
14. lis 2008

Jsem v Klimkovicich.Frantisky jsou od nas moc daleko.Ale fakt mi muzete zavidet.Je pravda ze bych radej byla bez lazni a toho co se stalo,ale kdyz uz tak at to zle je k necemu dobre.Snazim se tu uzit kazdou chvili protoze si rikam ze uz do lazni nikdy nepojedu (no nepripoustim si ze by zas byl duvod)Jen jednu nevyhodu to ma nejsou tu zadni mladi chlapy.Ted zrovna jsou tu nejaky tanecky a neni s kym tancit.Mam mladou spolubydlici(18),ale vecer nikam nechce chdit a ja jsem se tu jeste s nikym neseznamila.

momou
14. lis 2008

badik: Však do lázní můžeš jet jen tak, jen ty pobyty jsou dost drahý 😖 Jen si to hezky užívej, třeba Tě nějaký ten dědula překvapí 😀

badik
14. lis 2008

No muzes ale ty prachy.Uz tak je me to stalo 2500.Regulacni poplatek.No a k tomu ty kaficka a poplatky za procedury navic.Ale dala jsem si to k Jezisku tak na penize nehledim a uzivam si to.

badik
19. lis 2008

Tak holky kde jste.To uz pecete cukrovi ze nemate cas sem zajit.

momou
21. lis 2008

Hej, tady nikdo není?

michamicha
autor
21. lis 2008

ahoj, byla po tobě sháňka 😀 ale zuzka už psala, že chodíš na tu anglinu a nestíháš 😉

momou
24. lis 2008

Monika porodila včera v 21:49 zdravého Jakuba, 3050/47, oba jsou v pořádku.
-J-

zuzanek
25. lis 2008

At chlapecek vseho dost ma v zivote pro radost. Zdravi, stesti, veselosti - jak v detstvi, tak v dospelosti. Rodicum at radost dela, budoucnost ho ceka skvela. Cely zivot bez nesnazi, at ho uspech doprovazi. Srdecne blahoprejeme k narozeni Vaseho chlapecka...

michamicha
autor
25. lis 2008

moni, moc gratuluju a ať se vám daří dobře 😉

zuzanek
25. lis 2008
badik
26. lis 2008

Coze?Monca jako momou?Neni to nejak brzy?Chvili mi trvalo nez jsem zjistila o kom se mluvi.Tak moc gratuluji,Preji malemu do zivota jen to nejlepsi at je to ten nejstastnejsi chlapecek na svete a hlavne rodicum at dela radost.

zuzanek
26. lis 2008

badik:téměř o 4 týdny jako první Anička

badik
27. lis 2008

Tak hlavne ze je v poradku.Ale na to ze se narodil tak brzy je to chlapak.No jo je videt ze si dali zalezet a Kubik se moc tesil na svet.

momou
1. pro 2008

Dobré ráno holky Už jsme od včerejška doma - konečně. Takže stručný popis: Ráno u dr na gynekologii, že už jsem na 4 cm a měla bych si prý pomalu připravit věci a vyrazit do porodky. Protože mi neodešla zátka, tak jsem byla v klidu. Zátka odešla ve 21 hod. Takže jsem se s Járouvou pomocí oblíkla, vzali jsme Andulku - jen v pyžámku a do deky - a odvezli jí k Verče. Dojeli na Bulovku, tam mě dala sestra na monitor - to bylo ve 21:30 a už jsem na ní volala, že mi praskla voda. Sestra přilítla, slíkla mě spodek, rychle odpojila a povídá, mamino honem na sál, jdeme jdeme Jsem jí řekla, že chci manžela a že nemůžu jít, že mi to mimčo vypadne Došly jsme na sál, vylezla na stůl dala nohy na horu. Jára doběhl a ještě si zavazoval ten jejich mundůr a aby to stihnul, tak místo návleků, běžel bosky. Jen mě chytil za ruku a Kubík byl venku 21:49 Daly ho hned na mě, ale ještě předtím, mě stihnul počůrat Pediatr došel až za 10 minut a porodní doktorka až za 20 minut, takže mě odrodily jen dvě porodní asistentky. Nejsem ani střižená a ani šitá. Jen Kubík, jak se tlačil ven, tak vypadá jak boxer po zápase, chudák malinkej, má modřinu přes celý obličejík. Jinak je nedonošený a prý nevyvynutý, ale v pořádku.

momou
2. pro 2008

Tak tady jsou první fotky Kubíka
http://holubcovi.homeip.net/gallery/v/Kubik/