Holky z Června 2008 z BRMS

michamicha
2. črc 2008

Ahoj, založila jsem tohle téma pro nás "již" vdané paní a budoucí maminky jako pokračování diskuze Červen 2008 na Beremese.cz

Snad nás nikdo nesmaže a všechny se tu brzy setkáme 😉

marketas1
2. črc 2008

Ahoj Micha, no, super,ale já bych asi zůstala ještě hvilku na beremku. Uvidíme, jaký to bude mít tady ohlas, když tak se "přestěhuju"

markee
2. črc 2008

Ahojky holky,tak my se snad taky budeme snažit,protože zatím o tom melu jen já,ale Míša neprotestuje,tak snad přibude další dítko 😀

michamicha
autor
2. črc 2008

markee: u nás doma o tom mele Míša (já 😀 ) a Vlastík se nijak neprojevuje 😀 ale začnem nejpozději o dovolené, abych byla do vánoc těhu 😉

zuzanek
2. črc 2008

Ahojky holky, snad se brzy připojím............

zuzanek
2. črc 2008

body {
background-image: url('http://dl7.glitter-graphics.net/pub/672/672437j...
background-attachment: fixed;
background-repeat: repeat;
}

Každá jednou budeme mít andílka........ 😉

michamicha
autor
2. črc 2008
michamicha
autor
2. črc 2008

zuzi: nějak to (obrázek) sem nejde vložit, do alba jo, ale do diskuze nee ☹

len.z
2. črc 2008

Tak už jsem tu taky...sice zatím netěhotná, ale jsem tu s vámi 😀 😀 😀 😀

michamicha
autor
2. črc 2008

vítám nově příchozí, snad tady budou brzo samý těhulky 😉

badik
2. črc 2008

No to bude teda stehovani.Nejdriv z BRMS do snazilek a pak ze snazilek do tehulek 🙂 .Ale vidim ze se nas po te svatbe chysta hodne.Tak at se nam vsem zadari tak jak si kazda predstavuje a co nevidet se i nase zdejsi alba zaplni foteckama

zuzanek
3. črc 2008

Já chci mimi...............

Mám 16 dní zpoždění, nikdy se mi to nestalo, test jsem si dělala a nic.............Co se děje???

marrei
3. črc 2008

Tak ani nevim, jestli k vám patřím... 😒 HA jsem dobrala den před svatbou, teď už to necháme na přírodě... Mimi si oba dva moc přejeme, ale brala bych, kdyby ještě počkalo - v září jedem na dovolenou a na přelomu roku se máme stěhovat... 🙄 🙄 🙄 Bude to mazec... berete mezi sebe i těšilky?? 😅 😅

len.z
3. črc 2008

Marrei, já jsem taky zatím těšilka...sice už jednoho špuntíka máme, ale těším se na to druhé, jako na to první...... 😀

marrei
3. črc 2008

A zatím druhý neplánujete Leni??

markee
4. črc 2008

Holky,já jsem taky "těšilka". Obávám se,že opravdu se Míša sekne a "nedá" 😀 a budu opět nešťastná. On má strach,aby nás uživil a pak i o mě. Mívám ty nervy občas dost na pochodu,ale to není z holky,ale z tchýně a pak to odnáší ti co za to vůbec nemůžou. Potřebovala bych,aby jsme bydleli sami,ale zvládnu to snad v normě(ty dvě děti)

zuzanek
4. črc 2008

markee:tak to bývá vždycky, ale řekla jsi to takhle tomu svému???

markee
4. črc 2008

Zuzi,myslíš,jestli jsem mu řekla, z koho jsem nervozní?
On to ví,říkala jsem mu to x-krát. On svou mámu taky nemusí,ale nemáme kde bydlet,takže to musíme občas zkousnout. Zas nemůžeme být rozhádaní my s mámou pořád. A jestli myslíš,jestli jsem mu řekla,že potřebuju pomoct,tak to jsem taky říkala. Pomáhá mi,ale prostě dvě děti jsou větší závazek než jedno. A každý máme představu o rodině jinou. Míša chce 3členou a já 4člennou. Kdyby jsme spolu neměli být,tak jsme se nebrali. My to nějak vyřešíme,dřív nebo později.
Takže držím palečky všem snažilkám,ať maj co nejdříve v bříšku malého mimíska 😀

michamicha
autor
4. črc 2008

Leni: a vy už zkoušíte mimi?

michamicha
autor
4. črc 2008

tý jo, pátek 3/4 na 6 a tady mrtvo 😒

kamussa
5. črc 2008

Ahoooj hooolky tak jsem se za váma taky přišla mrknout 🙂

zuzanek
5. črc 2008

Holky je to boj o mimi, co?Kdo zadělává tedy už teď??? 😀

zuzanek
6. črc 2008

Teď jsem tu našla mimiško 870 gr.............bože jak je malinkatý...........

badik
6. črc 2008

Chudatko.Ja si nedovedu predstavit to videt na vlastni oci.Bych bulela i kdyz to neni moje.Takovej drobek a vsude sama hadicka.

lucenek
6. črc 2008

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
můžete pokračovat s náma.... 🙂

badik
6. črc 2008

Zacinam mit dilema.Oba by jsme hrozne chteli mimi.Snazime se druhy mesic.Ted mam MS a premyslim ze si pujdu napsat HA.Duvod jsou jak jinak penize.Muj manzel vydelava nejakych 11tis.Coz z hypotekou a dalsimi polatky a moji materskou nemuzeme zvladnout.Rekl ze po svatbe si zacne hledat novou praci,ale po svatbe rekl ze jeste do konce roku pocka (nevim na co).Tak mi nejak dosla trpelivost.Kdyz uz mu nejakej job predhodim vzdycky mu na nem neco vadi.Tak jsem rekla ze nehodlam zit jak nejakej chudak,a kdyz uz chci dite tak se chci o nej poradne postarat a ze si jdu pro prasky.A ze uz me nebavi poslouchat to jeho po necem....No vypada to ze mu to nejak zaclo dochazet tak snad se rozhoupe.Doufam protoze uvnitr sebe ty prasky nechci,ale je to asi jedina moznost.Myslite ze toho po nem chci moc.Nechci byt za uminenou mrchu ktera musim mit vse podle svyho.

michamicha
autor
7. črc 2008

Badik: to jsme na tom tak trochu podobně...Akorát že my na tom s penězma nejsme nejhůř. Jen můj manža má asi strach, že by se mu snížil standard na který je zvyklý... Celý víkend jsme trávili u sestry a jejího manžela, bydlí kousek za Plzni, mají nový baráček a sestra je těhotná a na nemocenské. Včera jsme se dívali na fotky ze svatby a nějakým způsobem došlo i na bydlení a miminko. Švagr říká tomu mému, že se u nich v té lokalitě plánuje 3.etapa stavby, ať do toho jdeme. A ten můj hned, že teď splácíme hypotéku, auto, bla bla bla...a že bysme museli odložit těhotenství tak o 20 let!!!! Tak jsem se ozvala, že to ani náhodou....tak mu švagr říká, ať prodáme byt i s hypotékou a jdeme do domečku, splátky bysme měli stejný jako u bytu, jen na dýl a bydleli bychom v přírodě...My stejně na stará kolena chceme jít do domku někde na vesnici....No a mému došly argumenty... Stačí, že už teď se z bůhvíjakého samolibého důvodu rozhodl, že těhotná můžu být nejdřív až on bude rok ve funkci (což je prosinec 2008)...Když jsem se ho ptala na důvod, tak mi jen řekl, že co kdyby ho náhodou vyhodili...Kdyby ho chtěli vyhodit z práce, tak to udělají už dávno....Prostě chlapi musí mít ten pocit, že bude po jejich a když neni, tak jsou protivný....tohle mám bohužel už nesčíslněkrát vyzkoušené 😠

michamicha
autor
7. črc 2008

badik: můžu se ještě zeptat kolik je tobě a tvému manželovi let?

badik
7. črc 2008

Me je 26 a manzovi o rok vic.Mozna reknes ze nemame kam spechat.Ale mi dite oba hrozne chceme a co se tyce te jeho prace tak se asi nic nezmeni ani pozdeji.Navic jsem loni mela nejake problemy a byla jsem na operaci.Kdyby se mi ty problemy vratili coz je dost pravdepodobny muze se stat ze taky uz nebudeme mit moznost.Tak jsem si myslela ze kdyz tohle vsechno vi a ja ho postrasim praskama tak mu to dojde.Zrovna je totiz moznost prace ve ktere by mel o 8 tisic vic nez ted.A on si zas nasel duvod proc to nevzit a ze pry jeste pocka.Na otazku na co rekl ze na neco lepsiho.Jenze pro nej neni nic dobry.Rekla jsem mu ze i kdyz tohle vezme muze si hledat neco lepsiho.Pritom je to chlap kterej se prace neboji,umi fakt makat.Ve svoji praci se taky nadre a za mizernej plat.Mam pocit ze se boji novych veci.Jako by si udelal v hlave nejakej blok a musi byt po jeho.Ja vubec nevim o co mu jde.

luckamb
7. črc 2008

Ahoj hoky, taky jsem byla na BRMS v červnu 08, ale jen chvilinku. 😉