Holky z Června 2008 z BRMS

michamicha
2. črc 2008

Ahoj, založila jsem tohle téma pro nás "již" vdané paní a budoucí maminky jako pokračování diskuze Červen 2008 na Beremese.cz

Snad nás nikdo nesmaže a všechny se tu brzy setkáme 😉

badik
14. bře 2009

No proto se taky nevzdavam.Ale po 9 letech bych asi byla uz na psychyne.A kdyz si vezmu ze tys to vyresila vymenou chlapa,tak nevim nevim.Ja jsem spokojena a menit bych nechtela.Ale zeptej se me za 10 let jestli mam na to stejny nazor.

momou
15. bře 2009

badik: Já to spíš už vzdala a smířila se stím ....... A toho chlapa jsem "vyměnila" spíš tak, že jsem se s bývalým rozešla. No zůstali jsme kamarádi, ten vztah se prostě změnil.

badik
8. dub 2009

Holky co je?Kde jste?To uz se tu netehotni?

momou
8. dub 2009

Já jsem tu 🙂

badik
11. dub 2009

No tak to je nas tu hodne ze 😀 Se tu ukazu jednou za cas ze si poctu a nic.Co noveho?nejaky novy drby?nejaka nova tehule?

momou
17. dub 2009

To by sem musel někdo chodit 😀

badik
17. dub 2009

No asi nikdo netehotni.Ja mam od pondelka spozdeni.Delala jsem dva testy a nic.MS mivam presne.V ut jdu k doktorovi obavam se nejhorsiho-ze prijdu i o druhy vejcovod.Az budu neco vedet ozvu se.

momou
20. dub 2009

Badik: Nestraš, musíš myslet pozitivně. budu držet palečky 😉

badik
22. dub 2009

Tak je to dobry.Pripadala jsem si u pana doktora trosku jako simulant ale porad lepsi nez kdyby mi to potvrdil.Vse je o.k.muzem se dal snazit.Ani nevis jak jsem stasna. 😀

murynka
22. dub 2009

badik super zprávy gratuluji a příjemné snažení 😵 😵 😵

momou
23. dub 2009

badik: Tak to jsem moc ráda, tak honem honem a snažit se 😉

momou
23. dub 2009

Mury, ahojky mamino, tak jak je?

badik
23. dub 2009

Dnes a zitra mam nocni takze zadny snazeni,doma si jen predame kliku u dveri.ale vikend je nas 😀

momou
27. dub 2009

badik: Tak jak dopadl víkend? 😎

badik
1. kvě 2009

No nic moc.ale ten spravnej vikend na snazeni je stejne ted 🙂 Respektive dle mych vypoctu dnesek by mel byt den D.Tak budeme mit ten pravy lasky cas hrdlicky zvat ku lasce bude hlas (nebo aspon nejaka slipka na dvorku zagdaka).Jen co prijdu z prace. 😉

momou
2. kvě 2009

Badik: Tak tak, pěkně s humorem 😉

badik
5. kvě 2009

Jinak to ani nejde 😎

murynka
7. kvě 2009

badik tak s etěším na dobré zprávy 😵 😵 😵

murynka
17. kvě 2009

badik tak co jsme zvědavá??? 😕 😕

badik
21. kvě 2009

Moni teda ti jsou bozi.A co Anicka nezarli?
Mury tak lasky cas samozrejme byl,ale vysledek z toho bohuzel neni zadny ☹ .Ale uz to beru sportovne,jeste nedavno jsem z toho byla spatna.Ted mam kolem sebe par holek co meli problemy a uz jsou tehu.Tak me to dost nakoplo.Rikam si ze kdyz mimi jeste nechce ze to ma svuj duvod a ze prijde az bude ten spravnej cas.Vyprdla jsem se na blby ovu testy a mereni teploty.Proste vsechno ma svuj cas ta proc to lamat prez koleno,ne 😉

momou
22. kvě 2009

Badik: Ne, Anička je v pohodě, spíš mi pořád pomáhá a to i tehdy, když se mi to nehodí 😀 A jak říkáš, všechno má svůj správný čas 😉

badik
24. kvě 2009

A uz pracujete na tom tretim mimcu?Kdyz mas doma takovou pomocnici tak to bude se trema uplnej veget ne? 😎

luckamb
25. kvě 2009

Ahoj holky, zdravím 😀

murynka
25. kvě 2009

badik to je mi líto ale jak říkáš chce to prostě čas a tělo si řekne samo 😉 je dobře že už to bereš lépe...

lackam ahojky jak je??

luckamb
25. kvě 2009

Mury, fajn. Venku je krásně, tak jsem spokojená.
Koukám, že si těhule, tak gratuluju.

murynka
25. kvě 2009

jo venku je až moc krásně 😀 😝 😝 na mě až moc 😅

jo jo po revizi jsme si dali pauzu 6 měsíců ale zase se povedlo hned 😅
a ted to snad zvládneme až do konce 😉

co vy snažíte se snažíte??

luckamb
25. kvě 2009

tak to je super, že se to povedlo hned.
Já tohle vedro miluju.
Jo my se snažíme, ale na doktory kašleme. K Dr. půjdu nejdřív na podzim a to už to budou dva roky od začátku snažení.

badik
25. kvě 2009

Tady se to rozjelo.Mury ani jsem nevedela,zes uz byla tehu.To mas super ze se ti to povedlo hned.Nam na poprve taky a tak jsem spolihala ze ted to bude stejny a nic ☹ .Ale je to jen pul roku tak,jeste tomu davam cas.

murynka
26. kvě 2009

badik ono si asi tělo prostě řekne kdy je připravené 😉 já vím to čekání je hrozné ☹ ....
my si ten měsíc ještě měli dávat pozor 😅 no ale stejně se povedlo měla jsme hrozný strach že s estane to co minule 😔 😔 ted jsme ve 13tt máme po NT a je to zdravý možná kluk 😵 tak jsme trochu klidnější ale dokvad neporodím budu se bát pořád 😖

moc držím palečky at se toho vytouženého miminka všechny dočkáte 🙂 ono si vás najde 😵 😵

badik ono je to asi těžší v tom že máš jeen vaječník vid?? ☹