Holky z Června 2008 z BRMS

michamicha
2. črc 2008

Ahoj, založila jsem tohle téma pro nás "již" vdané paní a budoucí maminky jako pokračování diskuze Červen 2008 na Beremese.cz

Snad nás nikdo nesmaže a všechny se tu brzy setkáme 😉

luckamb
14. črc 2008

ahoj hiliku to víš že nemáme

luckamb
14. črc 2008

Hili: máš krásný fotky ze svatby, moooc vám to slušelo.

hillik
14. črc 2008

Tak prima. My mame prvni mesic snazeni ted v cervenci, tak jsem zvedava.

hillik
14. črc 2008

Diky Luci 🙂 To kazda nevesta vypada super..

luckamb
14. črc 2008

Hili, pokecáme zítra. Doufám, že se tu objevíš. Já to akorát balím a jdu domů.

hillik
14. črc 2008

Jasnacka....urcite se tu objevim.. Tak zatim packo

badik
14. črc 2008

No zacina se to tu rozjizdet.Misovi jsem rekla ze si ted k narozeninam preji dva darky.Aby si nasel praci a aby zacal konecne poradne makat na baracku at se muzem co nejdriv stehovat.Slibyl ze se bude snazit,ale ze to do narozenin nestihne.Tak nevim vypada ze jak jsem do nej ted porad valila s tou praci tak mu to zacina dochazet.Jen jestli s tim neco udela.Ho clovek musi do vseho kopat.Tak snad se zacne neco dit.

badik
14. črc 2008

Jak se tady divam na fotecky tak jsem se rozhodla ze chci dvojcatka 🙂

badik
14. črc 2008

Ale jestli budou mit pubertu po me tak je tesne pred pubertou reklamuju ze se rozbili.Nevite jaka je tam zarucni doba.

macet
14. črc 2008

Ahojky holky 🙂
luckamb: Luci tak to je moc fajn, že nepropadáš panice. 😉

len: Leni takže už se také snažíte no super. 🙂

hillik: Ahojky 🙂

Já jsem to dnes poprvé od vysazení dostala a je to takové divné tak uvidíme dál. Měla jsem jen týden zpoždění to jsem myslela, že bude horší 😅

macet
14. črc 2008

badik: Jejda ty jsi se zamilovala do dvojčátek? Tak třebas vyjdou 🙂
Nebo zkus nějaké s ovládačem k vypnutí 😀 😀

michamicha
autor
14. črc 2008

len: tak doufam, že se nám to povede nastejno, abych měla s kym vozit kočár na hřišti 😀

luckamb
15. črc 2008

Holky tak to já po dvojčátkách teda netoužím.
Jinak vám přeji dobré ráno.

jumik
15. črc 2008

Jéé holky z června! moc zdravím, většinu z vás sice neznám, ale přeju ať vám to brzy výjde...chodila jsem na červen na BRMS opravdu hodně moc v loni ale pak jsem se nějak přesunula sem na MK a nakonec jsem se vdávala už s 16tt bříškem 😵

Tak hodně štěstí nevěstinky 😵

luckamb
15. črc 2008

ahoj jumik, takkto je krásný, tak hodně štěstí s mimískem. Ať roste tak jak má.

hillik
15. črc 2008

Ahojda ve spolek 🙂

luckamb
15. črc 2008

ahojky

hillik
15. črc 2008

Muzu se zeptat, zda planujete nejakou pripravu - vitaminy apod...nebo nechavate vse osudu?

luckamb
15. črc 2008

No tak já už prášky neberu od konce října, příprava byla jen kyselina listová, ale teď už jsem si koupila i Calibrum Babyplan a Kontryhelový čaj. Tak třeba už to teď vyjde. A vy??

hillik
15. črc 2008

Ja prestala s HA cca v pol. cervna a myslela jsem, ze to nechame osudu, ale nevim. Ta kys. listova a caj - da se to pozivat? Nebo je to hnus...?

marrei
15. črc 2008

Hoj holky 🙂
Já beru kys. listovou od 1.3., a HA jsem vysadila den před svatbou, 27.6. 🙂 Tak uvidíme. Kontryhel je pokud vím i na úpravu cyklu a na gynek. problémy, že jo 😕
Hillik - kys. listová jsou normál tabletky, beru ty od Med Pharmy a no problem 😉

hillik
15. črc 2008

marrei - diky, tak ja je taky zakoupim....treba to pomuze.

luckamb
15. črc 2008

jj, kyselina listova jsou tabletky to je v poho no a ten čaj - většině holek chutná. Mě ani trochu. Ale nevím jestli piješ bylinkové čaje. ale jako dá se to vypít.

hillik
15. črc 2008

luckamb - no, bylinkove caje zrovna nemusim. Hlavne se budu snazit minimalizovat pracovni stres...to vidim asi jako hlavni blokator 🙂 Ale uvidime. Jsme teprve na uplnem zacatku.

luckamb
15. črc 2008

no já je právě taky moc nemusím, ale už jsem se k tomu odhodlala, tak to pít budu

marrei
15. črc 2008

Kys. listová je hlavně proti vývojovým vadám plodu - rozštěpu páteře, a má se užívat 3 měsíce před plánovaným otěhotněním a pak hlavně v 1. trimestru... Ale je jí hodně v zelenině, pokud jíš salátky, máš jí určo dost 😉

michamicha
autor
15. črc 2008

čau, já si včera koupila i maliník a ten je dobrej 🙂 ale mě chutná i ten kontryhel a neni to žádnej ten hnusnej hořkej čaj...Jinak mě dneska došla mrcha, tak doufám, že když na to tenhle měsíc vlítnem naostro, tak se to snad povede 😅

marrei
15. črc 2008

Maliník?? 😕 No já teda četla, že se má užívat až před porodem... nějak pomáhá otvírat porodní cesty... kdo je náchylnej na potraty, tak ho tuším vůbec nesmí?? 😕 😕 😕

hillik
15. črc 2008

No, zeleninu miluju, takze snda neco v sobe mam 😀 Ale vitaminu neni nikdy dost, ze? 😀 Je fakt, ze jsem trochu "pozadu" a zjistuju tyhle veci teprve ted, ale s pripravou svatby nejak nebyl predtim cas... Ale to asi nebudu sama.

michamicha
autor
15. črc 2008

marrei: je dobrej na hlen při ovu, po ovu ho pít nebudu 😉